Prvni zoubky?? Prosim poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcad
Nováček 6 příspěvků 25.05.19 12:29
Prvni zoubky ?? Prosim poradte

Ahoj, potrebovala bych poradit.. maly 7 mesicu, 2 dny mi hrozne slinta, sliny se jakoby tahnou.. v noci teplota 37,7.. rano 38,5.. dostal nurofen cipek.. ted teplota 37,6.. od rana ma i prujmik.. ale normalne si hraje, je akorat vic mazlivejsi..
Myslite, ze by to mohly byt zoubky?? Dasne zarudly nema, spis mu trosku prosvita bila..
Muzem na chvilku ven do kocaru??
Diky za rady a zkusenosti ????

Reakce:
KlarkaK
Závislačka 3752 příspěvků 9 inzerátů 25.05.19 12:34

Jiste ze muzete na vzduch…a ano mohou to byt zoubky…

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 25.05.19 12:40

Já dítě nikdy ven nevzala pokud mělo teplotu.. rýma, i menší kašel jo, tam vzduch pomůže, ale u teploty nikdy nevíš co z toho bude, můžou to být zuby a nemusí..
a už nepiš prujmik prosím :mrgreen:

KlarkaK
Závislačka 3752 příspěvků 9 inzerátů 25.05.19 13:20

@Kaileee nam dr vzdy i pri zanetu rikala at jdeme…v kocarku teda…ze vzduch jedine prospeje. PS…u prujmiku jsem teda taky skripala zoubkama :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 11197 příspěvků 25.05.19 14:03

Tezko rict, pri teplote pres 38 (a ze to ma aktualne srazene Nurofenem nepocitam) bych spis nesla, ale za hezkeho pocasi na chvili do kocaru se to nezblazni, pokud musis. Zuby nevim, moje deti teploty ani prujem u zubu nemivaji, tak si netroufam odhadovat.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 25.05.19 16:59

Já bych šla podle toho jaké je u vás počasí. Jestli tam pálí sluníčko tak ne. My byli na sluníčku čtvrt hodinky (pak bylo pod mrakem a nakonec se rozpršelo) a spálila se mi čtyřměsíční, jen má trošku červenou tvářičku ale stejně. Jestli je na lehkou mikču tak bych šla. A zoubky nevím, my už dva dávno máme a obešlo se to bez teplot, průjmu, akorát byla protivná.

Váš příspěvek
Reklama