První zoubky ve 4 měsících

9.1.20 12:18

První zoubky ve 4 měsících

Prosím o radu. Dnes jsou malému přesně 4 měsíce a myslím že se mu už 3 dny klube zoubek. Ale zdá se mi celé horní patro natekle a nevím jestli je to normální jestli to tak ma být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

103
9.1.20 12:19

Dcerce také začly růst zuby takhle brzo, prý je to dneska už běžný jev ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 12:22

Takže ikdyz je to celé patro takhle tak je to v pořádku? Chudák se hrozně potí a má dokonce průjem. Ale to k tomu prý patří tak nevím no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3204
9.1.20 12:23

Me to prijde nejaky divny na predni zuby… vypada to, jak kdyby se mu klubala stolicka a to asi tezko, kdyz je to vepredu, ze :D zkousela jste o ne cinknout lzickou? Nebo sahnout, jestli jsou to opravdu zuby?…jinak jo, mymu brachovi se prvni zub vyklubal taky nekdy mezi 3.-4. mesicem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 12:26

Přední zoubky to nejsou. Bude z něj upirek… I při kojení to cítím když zkousne. Jen sem myslela že bude natekle jen to místo a takhle to vypadá že je to natekle celé horní patro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3204
9.1.20 12:29

@Sunny.Ami tak to je videt, ze to nejsou jednicky.. ale i tak, prece spicak ma jen jednu spicku, na fotce vidim vic bilych hrbolku :nevim: mozma je to jen fotkou, ale me to prijde divny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
9.1.20 12:31

To už si zase tak přesně nepamatuji :D spíš jen že dnes to není nic neobvyklého že rostou takhle brzy. Průjem měla moje malá také, ale jen k některým zubům, nejhorší mám pocit, že byly stoličky. A také teplotu, takže jsem dávala kousátko, mazala mastičkou calgel a když byli jo nejhůř, že probrečela několik noci a měla vysoké teploty tak dostala na noc nurofen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 12:32

@darekp
No to mě právě mate. Přece mu nemůže růst víc zubů najednou ne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 12:33

@Dunkey
Teplotku naštěstí nemá. Jen lehce zvýšenou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3204
9.1.20 12:34

@Sunny.Ami no tak naši dceri rostla vetsina zubu hned po dvou,,i stolicky, takze vic naraz rust urcite muze, ale ne takhle, jak to ma vase dítko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 12:36

@darekp
No tak já tedy nevím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
9.1.20 12:36

@sunny Dceři rostlo víc zubu najednou, ale to byla zase starší, nevím jak u takhle malého prcka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3204
9.1.20 12:38

@Sunny.Ami ja bych asi radsi zasla za doktorkou, nevim no.. treba vam tady nekdo rekne vic, ale me se to zda divny, jak to vypada :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 12:39

@Dunkey @darekp tak mám ještě počkat co se z toho vyklube? Nechci bejt jako prvorodicka plašan a běžet s každou blbostí k doktorovi :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
9.1.20 12:44

@Sunny.Ami nejsi sama, také jsem byla hrozný plašan, ale já měla to štěstí, že moje sousedka je dětská sestra a vždy mi na malou mrkla, jinak bych také byla snad pořád u doktora :mrgreen: můžeš pro svůj klid jen zavolat dětskému, zkonzultovat to, uvidíš co poradí, pokud by se třeba pak zvýšila teplota nebo se přidaly i jiné příznaky, tak už bych šla hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama