Projevuje se první zub jako bolest břicha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 11:22
První zub se projevuje jako bolest břicha?

Už si nevím rady. Náš tříměsíční kluk nikdy netrpěl na koliky, prděl dost, ale sám od sebe. Teď posledních 5 dní neustále tlačí, budí ho to i ze spaní, skoro nekaká a když, tak je to průjem. Musíme s ním pořád rourkovat a cvičit, aby si ulevil, samotnému to nejde. Shodou okolností, jsem v puse objevila něco, co by mohlo být zubem :D Ale nejsem si jistá, moc mě tam nepustí. Mohlo by to mít souvislost? Má rostoucí zub takový vliv na trávení? Projevovalo se vám to také tak? Nehledě na to, že jsou mu teprve 3 měsíce… Taky si nejsem jistá, jestli vždycky když brečí a tlačí jakoby, jestli skutečně tlačí, nebo jestli by tohle samé dělal i při jiné bolesti, resp. při bolesti jiné části těla, jako je například zub. Nevím, jestli to vyjadřuju srozumitelně. Prostě jestli při růstu zubů dítě jenom brečí, nebo dělá i takové ty zvuky, jako kdyby bolelo břicho a snažil se tlačit. Už pátrám po všem možném, protože fakt nevíme co s ním :zed:

Reakce:
Džejn295
Povídálka 18 příspěvků 09.09.19 12:09

Zkusenosti s tim jeste teda nemam. Ale pokud vim, tak prujem muze byt spojen s rostoucim zoubkem :)

Machstep
Povídálka 48 příspěvků 09.09.19 12:10
@Anonymní píše:
Už si nevím rady. Náš tříměsíční kluk nikdy netrpěl na koliky, prděl dost, ale sám od sebe. Teď posledních 5 dní neustále tlačí, budí ho to i ze spaní, skoro nekaká a když, tak je to průjem. Musíme s ním pořád rourkovat a cvičit, aby si ulevil, samotnému to nejde. Shodou okolností, jsem v puse objevila něco, co by mohlo být zubem :D Ale nejsem si jistá, moc mě tam nepustí. Mohlo by to mít souvislost? Má rostoucí zub takový vliv na trávení? Projevovalo se vám to také tak? Nehledě na to, že jsou mu teprve 3 měsíce… Taky si nejsem jistá, jestli vždycky když brečí a tlačí jakoby, jestli skutečně tlačí, nebo jestli by tohle samé dělal i při jiné bolesti, resp. při bolesti jiné části těla, jako je například zub. Nevím, jestli to vyjadřuju srozumitelně. Prostě jestli při růstu zubů dítě jenom brečí, nebo dělá i takové ty zvuky, jako kdyby bolelo břicho a snažil se tlačit. Už pátrám po všem možném, protože fakt nevíme co s ním :zed:

My měli na chlup to samý. A první zub ve 3 měsících druhý ta 14 dní. A dcera roční.. ma teď na cestě už 4 stoličku :think: A teda prujmy šílený. Ale to tlačeni nevím, to spíš mu zkus třeba masáže… A pase koníčky? Jako jestli už leží na bříšku? Tím by se taky mohlo ulevit.

Váš příspěvek
Reklama