První zubař

12
1.6.20 21:42

První zubař

Ahoj mamky, chci se vás optat, kdy mám zajít s prvkem poprvé k zubaři? Od prvního zoubků nebo od prvního roku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64584
1.6.20 21:43

@_mmiskaa co nejdřív.. Naučí tě správnou péči o zuby už od vyklubani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10877
1.6.20 21:49

Já jsem byla myslím kolem toho roku, ale dceři začali růst zuby až kolem 9 měsíce, doktorka má cca 2 měsíční objednaci dobu, takže to vyšlo nějak tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8481
1.6.20 21:54

V půl roce, kdy se vyklubal první zub

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2645
1.6.20 21:58

Můžu se zeptat, co ten zubař na těch čerstvě vyklubaných zoubkách kontroluje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
1.6.20 22:01

S dcerou jsem byla v roce, první zuby měla v půl roce. Jen rychle kouknul a pak nám dal přednášku o správné péči, atd. Teď se chystáme na druhou ve dvou letech. Zuby má ok, ale potřebuje si zvykat. Už prvně to obrecela.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4469
1.6.20 22:04

Taky chodíme od půl roku malého. Je to spis o tom, aby si zvyknul, vozí ho v křesle, dostane obrázek. Stejně to vždycky prorve jak mental, ale chodíme :lol: půjdeme už počtvrté… těším se :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8481
1.6.20 22:06
@Petula306 píše:

zřejmě nic, když nic tak si založí kartu a udělá si poznámku kdy se začaly zuby klubat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
1.6.20 23:45

@Petula306 to pravé nevím, a proto se i ptám, kdy mám poprvé jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15273
2.6.20 07:03

Děti jsem objednávala, když jim začaly růst zuby. Doktorka tenkrát objednávala až od roka. Na té první prohlídce zkontroluje, jak zuby rostou a poučí o správné péči. Primárně jde v tomto věku o návyk chození k zubaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
2.6.20 07:58

Šli jsme prvně asi v 10 měsících, jen ho povozila v křesle nahoru a dolů, řev jak tur, v roce a půl taky ještě řval a ve dvou letech už věděl že se nic neděje a už od dveří otevřená pusa a ukazuje sám a dobrovolně. Zubař je nadšenej, že nikdo neřve, jde o to navyknout dítě, že se nic neděje. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
2.6.20 13:36
Nám to vyšlo cca. okolo 1 roku. V půl roce zubarka říkala, že je ještě brzy, že až při mé příští prohlídce.
@Petula306 píše:

Syna jsem měla u sebe, Dr. mu ukazovala zrcátko, nástroje, některé si mohl vzít i do ruky.Ted jsou malému 4 roky, k zubařce se vždy těší. Nejdrive se vždy kontroluji zoubky plysakovi, pak synovi a nakonec jsem na řadě já :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat