Prvorodička, dítě odhadovaná váha 3,7kg v 37 tt KP

2
27.7.20 17:01

Prvorodicka, dítě odhadovaná váha 3,7kg v 37 tt KP

Ahoj, mám dotaz jak vše probíhá a jaka je možnost otočení, jsem v 37tt, mala má odhad váhy v tuto chvíli cca 3700g a je KP

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4407
27.7.20 17:14

@Kacice30 ja byla na obratu v 36tt a odhad byl 3kg a povedlo se ale dalo to pani doktorce zabrat. Ale rikala doktorka ze se jim podařilo otočit i 4kg miminka. Záleží ale jestli mas dost Plodovky, klidnou dělohu a coz byl u me problém i na tvrdosti břicha. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4407
27.7.20 17:18

Jinak dostaneš kapacku na uvolnění dělohy, ja se po ni začala klepat a pak tlakem na spodek miminko jakoby vysunou nahoru :) me prislo ze mam malou az na plicích a pak ji začali otáčet. Upřímně byli tam hodne nepříjemný momenty ale to taky bylo tou moji tvrdosti břicha. Nechaj si te tam do druhého dne a porad delaj monitory aby bylo vse v poradku pry to trvá do 10 minut. U me to trvalo skoro 20 ale u slečny co se mnou byla na pokoji to trvalo 2 minuty ale ja prvorodicka a ona čekala uz 3 dite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
27.7.20 17:27

Viděla jsem dva úspěšné obraty a váhy se taky neboj, mě nejmíň bolel porod největšího dítěte (4kg)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5186
27.7.20 22:12

Porodit se dá dobře i KP, zkus si o tom najít více informací

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.7.20 22:19

Opravdu nebudu riskovat porod KP podle toho co slyším a co mi bylo doporučeno jen jsem chtěla vědět info jaká je šance že se malá sáma ještě otočí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.7.20 00:34

Sama se neotočí, obrat zkusit, ale KP nerodit spontánně, volit císaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama