Prvorodičky a vaše tušení pred porodem

33
13.9.20 10:16

prvorodicky a vase tuseni pred porodem

Ahoj, chtela jsem se zeptat jak jste poznali ze se vam blizi porod? :) jsem strasne nedockava, budu ted za dva dny zacinat 38tt, zacinam chodit hodne casto na malou ale jen par kapek a nebo mi mala tlaci tak moc na mocovy mechyr ze se to neda ani vydrzet :D rika se ze by mela jako prvni odtec hlenova zadka, nebo by meli byt kontrakce (poslicci) ty zatim nemam jenom obcas tvrdne brisko a pak to prestane, tak se chci zeptat jak ktera jste to mela :lol: uz bych to chtela mit za sebou a malou mit u sebe :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13894
13.9.20 10:20

Neměla, kdyby mi někdo v průběhu toho dne řekl. že za pár hodin začnu rodit, vysměju se mu do xichtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13894
13.9.20 10:22

Cca hodku před tím než mi praskla voda jsme se vrátila z procházky, na kterou jsem šla sama :mrgreen: celkem dlouhé :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
13.9.20 10:25

Neměla jsem žádné tušení, respektive, když jsme si myslela, že by to mohlo přijít, nic z toho nakonec nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
13.9.20 10:41

Tušení jsem měla každou chvíli, ale nic z toho nikdy nebylo. Když jsem pak fakt začala rodit, tak to jsem zrovna předtím tušení neměla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
13.9.20 10:41

Kdyz jsem si zacala myslet, ze uz to prijde, tak jeste dlooooho nic. V den porodu jsem se v poledne jeste u kafe opalovala na balkone a vecer bylo dite na svete ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6223
13.9.20 10:50

U prvního jsem neměla poslicky žádný, hlenova zátka odešla večer před porodem, který byl druhý den. Ráno jsem jela do porodnice pro jistotu, protože jsem měla už 2 dny před termínem a v podbřišku větší menstruační bolesti, ale myslela jsem, že ještě pojedu zpět domů. Přijali mě v 9 ráno s tím, že jsem otevřená na 3 a ať tam už zůstanu, ve 12:52 malej na světě :) Já měla jako první přiznak porodu sračku :oops: :lol: Byla jsem tak 20× na velké. Dnes jsem 36+0 s druhým synem a tady už je to jiné, břicho mě poboliva už teď a někdy mě úplně ostře zaboli čípek. Ale u prvního jsem necítila nic, až den před porodem odešla ta zátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10180
13.9.20 10:52

Když jsem začala rodit, nikdo nebyl překvapenější než já :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
13.9.20 10:54

Dekuji moc :DD ja tak nejak na sobe pocituju ze to bude brzo, hlavne bych to uz chtela mit za sebou co nejdrive :DD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12662
13.9.20 10:54

Ja rodila uz 2× a tuseni nebylo ani u jednoho nejak spolehlive. U druheho jsem to naplno pochopila az kdyz mi praskla voda, u prvnihomi odesla ta zatka cca tyden pred, ale to muze a nemusi, porod vyvolavali takze tam ani nejde o tuseni nic moc rikat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
13.9.20 10:59

Rodila jsem dvakrat, ani jednou mi neodtekla voda, zatka doted nevim, co je :mrgreen:

Poslicky jsem v obou pripadech mela uz tydny predem a zacatek porodu nemam bolestivy, takze napoprve jsem porodila do 7 hodin od prijmu (z toho pet hodin jsem si rikala, proc se kolem toho dela takove halo), napodruhe do 1 hodiny. Odjela jsem, kdyz byly kontrakce pravidelnejsi, v obou pripadech jsem napul cekala, ze me mozna taky poslou zpatky domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3358
13.9.20 11:03

Za sebou to chce mít na konci každá :nevim: mě hrozil předčasný porod, pozorovala jsem se furt. Až když jsem se na to 40+6 na to vykaslala, tak jsem porodila a zcela bez nějakých příznaků. Takže klídek, užívej si ještě chvilky sama se sebou, pak už je dloooouho mít nebudeš. Pust si hezky film, přečti si knížku, udělej si to hezké. Ver, ze pak na to budes s láskou vzpomínat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
13.9.20 11:03

Nic jsem netušila, jen jsem podvědomě už chtěla být nachystaná a několik hodin před nečekaným odtokem plodové vody jsem si chystala tašku do porodnice a žehlila malé nějaké oblečení na první dny. Asi jsem si to tou svou pracovitostí přivolala. Tři týdny před termínem jsem porodila vyvolaným porodem a dávali mi antibiotika do žil kvůli možné infekci. Malé se na svět samotné nechtělo, tak to museli urychlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
13.9.20 11:11
@Pajka89 píše:
Kdyz jsem si zacala myslet, ze uz to prijde, tak jeste dlooooho nic. V den porodu jsem se v poledne jeste u kafe opalovala na balkone a vecer bylo dite na svete ;)

Tak přesně takhle bych si to představovala taky :D :D jdu si dat kafe na balkon třeba to privolam :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7338
13.9.20 11:23

@nikcahejna Ano cítila jsem to…den před porodem mi začalo být divně, nedokážu to popsat. Druhy den se syn narodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama