Prvotrimestrální screening Ostrava nebo Krnov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Atuin
Povídálka 21 příspěvků 22.11.18 19:56
Prvotrimestrální screening Ostrava nebo Krnov?

Ahojky, byl někdo z vás na prvním screeningu v Krnově? Zajímají mě zkušenosti, jestli zvolit Krnov (ten mám blíž) nebo jet raději do OV. Děkuju za rady :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá screening v prvním trimestru?

Reakce:
Sue2008
Kecalka 130 příspěvků 23.11.18 08:33

Screening muzou delat jenom lekari s certifikatem a praxi, takze bych se nebala ani do Krnova. Je fakt, ze v Ostrave na fakultce to maji asi vic zmakle, ale zase je to velkovyrobna, pacientky jako na bezicim pase.

Atuin
Povídálka 21 příspěvků 23.11.18 09:10

@Sue2008 no známé dělali v opavě a nenašli ji ze dite nema vyvinute plice kvuli spatnemu pristroji a musela v 6m porodit mrtvé dite :( tak proto se ptam na zkusenosti

Katuska26
Kecalka 114 příspěvků 23.11.18 11:53

Za mě určitě fakultka v Porubě. Roky a roky zkušeností.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >