Prvotrimestriální screening Roudnice nad Labem

Anonymní
10.2.21 20:24

Prvotrimestrialni screening Roudnice nad Labem

Dobrý den maminky, mate některá zkušenost s prvotrimestriánim screeningem v Roudnici nad Labem v nemocnici? Řekli vám pohlaví ve 13 tt? Prosím jen čerstvé zkušenosti :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.2.21 12:59

Ja byla v roudnici na screeningu asi pred dvema tydny. S vysetrenim zacal jeden dr a pote ho odvolali na sekci. Prisel druhy dr, ktery mi prisel trochu zmateny. Porad se ptal sestry, zda delal vse a na nic nezapomnel. Na dverich maji napsano? Ze pohlavi do 13t nesdeluji. Mne se zeptal, zda chci vedet pohlavi a kdyz jsem rekla, ze ano, tak pry ze ho musim poznat sama. Tipla jsem si dle obrazku kluka a dr mi odvetil, ze bez komentare :D No vzhledem k memu prani holcicky mam aspon trochu nadeji, i kdyz obrazek vypada na toho kluka-uz mam doma 2 (mmch fotky mi udelal 3).
Jinak mi vysly krevni testy nejak hur a dr mi na to jenom rekl, ze je to asi vekem (31). Ve zprave nebyl zadny zaver, jen poznamka :stredni riziko. Muj gynekolok se rozciloval, ze neco chybi a ze nevi stredni riziko ceho. Takze vysledkem jsem objednana na genetiku do phy :/
Takze mym zaverem, mozna to bylo tou rychlou zmenou dr (dr Franek), ale pocity ze screeningu mam rozporuplny. Je fakt, ze pri minulych tehotenstvi jsme byla vzdy v usti a vzdy vse ok. Tak nevim.
Preju at je vse v poradku

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat