Prý existuje cvičení na odstranění pupeční kýly?

5360
24.5.08 10:12

Prý existuje cvičení na odstranění pupeční kýly?

Ahoj holky,
můj synáček má pupeční kýlu, naše Mudra říkala, že se to ještě může změnit, na další KO jdeme až za 2 měsíce a zatím se nic nemění, pupíček má furt „vystrčený“ a nemá tam ten ďolíček, sjížděla jsem internet a našla jsem článek, že existuje cvičení, které pupeční kýlu může odstranit a vtáhnout zpátky, bohužel tam autor více nepíše a já jsem žádný cvičení nenašla. Naší mudry se zeptám, ale dříve bych se chtěla zeptat, jestli to některá neznáte. Případně jestli vám pupeční kýla zmizela sama, nebo jste pak museli na operaci. Já jsem srab, ale že by měli řezat moje dítě, tak to bych si snad za něj nechala uříznout nohu já…bojím, bojím…

Děkuju moc za odpovědi.

Pavlička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

MaK
5063
24.5.08 10:26

Pavličko
můj prcek měl pupeční kýlu jako mimi a „cvičili“ jsme tak,že jsem mu palci stiskla body těsně pod žebry,on zatnul břiští svaly a pupík se mu po nějaké době krásně zatáhl.Nevím,jak bych ti to nejlíp popsala-pupík a palce při tom tvořily trojúhelník.
Ale jestli to funguje i na větší děti fakt nevím.O žádném jiném cvičení jsem neslyšela.
Tak snad někdo poradí a zbavíte se toho bez operace :wink:

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5360
24.5.08 10:30

Mak , děkuju, já ovšem nechápu, že nás na to upozornila mudra až v roce, faktem je, že se tam změnil personál a teď chodíme k jiné, to ta první doktorka byla asi slepá :twisted: , pupíček má pořád stejný a kdybych to věděla, tak bych s ním cvičila…

S tím cvičením to zkusím, až se vzbudí :lol: , asi to bude ono.

Snad to ještě půjde a nebudeme muset na tu operaci, já se toho bojím, jak čert kříže!

Koukám, že je Davídek stejně starý, jako náš Mirda!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
24.5.08 10:41

Starší měla taky pupeční kýlu, zmizela jí sama, necvičily sme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
24.5.08 11:03

Pavličko jj. rodila jsi v Podolí,ne?Myslím,že jsme spolu tehdy řešily přes SZ ty jejich stopstavy :D

Monča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5360
24.5.08 15:24

Mak, máš pravdu, jéé, to je pravda. To jsme řešili…já jsem tam byla přijatá 9. března ve 3 hodiny ráno a po mě už vzali prý asi jenom 2 nebo 3 maminky, takže jsem to stihla jen tak tak…a malej se narodil
10. března dopoledne, ty jsi přenášela, viď?

Sany a kdy jí ta kýla zmizela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
24.5.08 16:56

To už přesně nevim, ale vylezla jí myslím jako mimi a zmizela tak do roka ( jako že tak za rok jí zmizela ). Mudra tenkrát řikala že ve většině případů se to do 6l srovná. A taky ať jí nenechávám moc křičet což sou ale takový spíš fráze :lol: teda ne že by to asi nefungovalo ale neni to moc reálný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5360
24.5.08 17:11

Náš mladej moc řvací není, no tak já budu doufat, že se nám to ztratí a pro jistotu zkusím to cvičení, jak psala Mak. Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
24.5.08 22:07

Ahoj,bratranec měltaké pupeční kýlu a vyřešili to tak,že mu pupík přelepovali náplastí.A celkem brzy se to upravilo do normálu!Nebyla to ta obyčejná náplast.Ale taková,aby šla dobře,bezbolestně odlepovat!R. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
11.8.11 15:25

my máme taky pupeční kýlu.Ocvičení slyším prvně.Mě se zdá,že ho to břicho i bolí.No,nevim.Brečí z ničeho nic,na to břicho si ale nesahá.Nevím,zda vyžadovat operaci dřív.To už asi cvičení nespraví.I to břicho má větší. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
13.8.11 23:57
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu