Prý je na mě starý..

Anonymní
9.1.20 21:03

Prý je na mě starý..

Ahoj holky, raději anonymně, omlouvám se.
Jde o to, ze jsem si našla chlapa, pytlikujeme to spolu už od září, on má dítě, já mám dítě.. rozumíme si, všechno bylo fajn.. i když vždy jsme se vidali jen tak 2× do týdne… před Vánoci přestal komunikovat, a po novém roce se opět ozval jakoby se nic nestalo, prý si chtěl dat oddych od telefonu (nerozumím tomu, ale budiž) :zed:.. opet mi zamotal hlavu, a zase přestal komunikovat… řekla jsem si, ze nad tím zlomim hůl a půjdu dal… ale dnes se ozval s tím, ze se teda zamiloval, ale bohužel víc jak občasné povyražení mi nenabidne, protože si prý uvědomil, ze je pro mě starý, mimo děk jemu 38 mě 26… :cert: a ze se boji, ze bych ho stejně za chvíli vymenila za mladší model, a ze by mohl být můj táta… ze jsem mladá krásná holka a muzu si najít někoho stejně starého… :think:.. tak nevím holky, co si o tom myslet.. poslat ho k šipku, nebo doufat, ze změní názor, pruser je ten, ze si mě vážně namotal, zamilovala jsem se, pořad tu sedím a čekám ze se ozve, ale po téhle zprávě už ani neodepsal… nebo jsem úplně tupa a od září mu jde jen o sex?.. ale to by se do prcic preci nechoval tak jak se choval… pořad mi vypisoval, pořad se chtěl vídat… :think: :roll: dávala jsem mu dost jasne najevo ze mi na něm záleží… to byla asi možná chyba… co si o tom myslíte..? :zed: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

154
9.1.20 21:06

Kdyby měl zájem, tak jste spolu… ostatní jsou výmluvy :nevim: Je mi líto, zapomeň na něj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 21:07

Myslim, ze ho mas poslat k sipku…ale mam pocit, ze do toho stejne pujdes, takze hodne stesti, budes ho potrebovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21725
9.1.20 21:09

Vymluva a dosti trapna.Ma duvod, proc to dela, asi osobni. A…nerekla bych, to tak, ze od zari mu slo jen o sex, ale ze od zari si uzival ten sex, ted mozna tusi, ze by bylo vhodne to posunout, ale to nechce asi. kdyby jste spolu meli byt, tak jste a zrovna toto ho fakt nenapadne

Příspěvek upraven 09.01.20 v 21:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
9.1.20 21:10

Co si o tom mysli jeho manzelka??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 21:11

@wildcherry no trochu to vypada, ze uz jednu zenu ma :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 21:11
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 21:15

Holky ženskou nemá…to mě taky napadlo, bydlí kousek ode mě, máme společně přátele.. a kdyby někoho měl už bych to dávno věděla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9.1.20 21:16
@Anonymní píše:
Holky ženskou nemá…to mě taky napadlo, bydlí kousek ode mě, máme společně přátele.. a kdyby někoho měl už bych to dávno věděla :nevim:

No on ji nemusi mit uplne oficialne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13861
9.1.20 21:17

Prď na něj, seš mladá, přece nemáš zapotřebí se doprošovat nejakýho „starýho“ kozla :roll: až se objeví ten pravý, tak tě bude chtít bez váhání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 21:19

Asi mate pravdu…Vykašlu se na to, ale vídám ho skoro denně.. to mě zabije :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
37518
9.1.20 21:21

Dvanáct let - žádný rozdíl. Ale on o tebe nemá zájem. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 21:24
@Anonymní píše:
Asi mate pravdu…Vykašlu se na to, ale vídám ho skoro denně.. to mě zabije :zed:

Kdyby te chtel tak je mu vazne vse okolo jedno :nevim: a ty svatky bez mobilu jsou vazne podezrely. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 21:24

Prave, ale vždycky když už si řeknu, prdim na nej, tak jako na potvoru mi začne vypisovat jak mu s malou chybime… už jsem z toho na prasky… s kolotoč začíná od znovu :roll: Pitomá, naivní a na prasky :potlesk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
48276
9.1.20 21:32
@Anonymní píše:
Asi mate pravdu…Vykašlu se na to, ale vídám ho skoro denně.. to mě zabije :zed:

ber to tak že kdyby o tebe stál tak to poznáš, rozhodně se jen tak nepřestane ozývat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama