Je potřeba čajíček při horečkách, i když je plně kojen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 16:49
Pry je treba cajicek pri horeckach ikdyz je plne kojen?

Maminky bylo mi receno ze je potreba feniklovy cajicek. Mame 4 mesice plne kojen nyni jsme nemocny mame vysoke teploty a pry je dehydratovany. Abych pravdu rekla prikladam co nejcasteji aby se mu dostalo co nejvice predniho mleka a nekdy taha i vice coz je i na hlad. Jak panimame vysvetlit ze pred 20lety kdyz kojila svoji nejmladsi a uz ve 4 mesici kojila jen v noci je spatne. :roll:

Reakce:

Rezii
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 07.11.18 16:51
@Anonymní píše:
Maminky bylo mi receno ze je potreba feniklovy cajicek. Mame 4 mesice plne kojen nyni jsme nemocny mame vysoke teploty a pry je dehydratovany. Abych pravdu rekla prikladam co nejcasteji aby se mu dostalo co nejvice predniho mleka a nekdy taha i vice coz je i na hlad. Jak panimame vysvetlit ze pred 20lety kdyz kojila svoji nejmladsi a uz ve 4 mesici kojila jen v noci je spatne. :roll:

Pokud o dehydrataci řekla maminka, byla bych v klidu, pokud doktorka, čaj bych dávala. Hlídej 6 pomocenych plen, barvu moči. Kdyby měla navíc průjem nebo zvracela, čaj budeš muset dávat na mléku bys to neutáhla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 16:57

@Rezii
Myslim ze kaka i cura dostatecne ani to nema nazloutlou barvicku ja myslim ze jako prvni bych poznala ze je neco v neporadku a ne nekdo kdo maleho vidi jednou za tyden na 2 hodinky

Rezii
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 07.11.18 17:29
@Anonymní píše:
@Rezii
Myslim ze kaka i cura dostatecne ani to nema nazloutlou barvicku ja myslim ze jako prvni bych poznala ze je neco v neporadku a ne nekdo kdo maleho vidi jednou za tyden na 2 hodinky

To já ti úplně důvěřuju;) jen jsem chtěla podotknout že u malého mimca je dehydratace rychlá a nebezpečná. Měla jsem děti 3* na kapackach, a to jsem také hlídala jak blázen;) 2*rotaviry jednou angína.

Hoa Mai
Kelišová 5714 příspěvků 19 inzerátů 07.11.18 17:39

krome vyse zmineneho hlidej,jestli nema propadlou fontanelu,to je znamka dehydratace.pokud ne,muzes byt v klidu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >