Je potřeba čajíček při horečkách, i když je plně kojen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 16:49
Pry je treba cajicek pri horeckach ikdyz je plne kojen?

Maminky bylo mi receno ze je potreba feniklovy cajicek. Mame 4 mesice plne kojen nyni jsme nemocny mame vysoke teploty a pry je dehydratovany. Abych pravdu rekla prikladam co nejcasteji aby se mu dostalo co nejvice predniho mleka a nekdy taha i vice coz je i na hlad. Jak panimame vysvetlit ze pred 20lety kdyz kojila svoji nejmladsi a uz ve 4 mesici kojila jen v noci je spatne. :roll:

Reakce:
Rezii
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 07.11.18 16:51
@Anonymní píše:
Maminky bylo mi receno ze je potreba feniklovy cajicek. Mame 4 mesice plne kojen nyni jsme nemocny mame vysoke teploty a pry je dehydratovany. Abych pravdu rekla prikladam co nejcasteji aby se mu dostalo co nejvice predniho mleka a nekdy taha i vice coz je i na hlad. Jak panimame vysvetlit ze pred 20lety kdyz kojila svoji nejmladsi a uz ve 4 mesici kojila jen v noci je spatne. :roll:

Pokud o dehydrataci řekla maminka, byla bych v klidu, pokud doktorka, čaj bych dávala. Hlídej 6 pomocenych plen, barvu moči. Kdyby měla navíc průjem nebo zvracela, čaj budeš muset dávat na mléku bys to neutáhla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 16:57

@Rezii
Myslim ze kaka i cura dostatecne ani to nema nazloutlou barvicku ja myslim ze jako prvni bych poznala ze je neco v neporadku a ne nekdo kdo maleho vidi jednou za tyden na 2 hodinky

Rezii
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 07.11.18 17:29
@Anonymní píše:
@Rezii
Myslim ze kaka i cura dostatecne ani to nema nazloutlou barvicku ja myslim ze jako prvni bych poznala ze je neco v neporadku a ne nekdo kdo maleho vidi jednou za tyden na 2 hodinky

To já ti úplně důvěřuju;) jen jsem chtěla podotknout že u malého mimca je dehydratace rychlá a nebezpečná. Měla jsem děti 3* na kapackach, a to jsem také hlídala jak blázen;) 2*rotaviry jednou angína.

Hoa Mai
Kelišová 5871 příspěvků 20 inzerátů 07.11.18 17:39

krome vyse zmineneho hlidej,jestli nema propadlou fontanelu,to je znamka dehydratace.pokud ne,muzes byt v klidu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >