Prý jsem taky v posteli po jeho manželce

Anonymní
29.1.16 16:20

Prý jsem taky v posteli po jeho manželce

Ahoj,

jdu si spíš postesknout. Rozvedla jsem se, protože manžel si našel milenku, já se musela s dětmi odstěhovat - milenka s ním spí v mé posteli doma i na chalupě. Bylo to tost zlé i z jiných důvodů. Snažím se s tím vyrovnat, moc mi to nejde, a tak se mi to čas od času vrací a jsem rozlítostněná. Našla jsem si po čase sice přítele, staršího, vdovce, ale je to spíš trápení. Je sice docela hodný, dostávám dárky, bydlí v pronajatém bytě, kde bydleli s jeho druhou manželkou, kvůli které opustil svoji první ženu se třemi dětmi. Toho, co mi vadí, je víc a nechci to tady rozpitvávat, jsem s ním jen proto, abych nebyla úplně sama, ale trápím se. Vadí mi taky jeho byt, ale on to vidí tak, že on sám na vlastní bydlení nemá (peníze za zděděný barák rozfofroval) a tak nějak čeká, že bydlení koupím já a on se tam přistěhuje.
No a včera mi zase přišlo líto, že v mé posteli a v mém domě spí milenka. Nějak jsem nad tím mudrovala a on prý - no vždyť ty taky spíš v posteli mé manželky. Musím říct, že mě to docela vzalo, protože já nikoho nepodváděla, nikoho nevyhnala z jeho domu, spát v tom bytě je pro mě stresující, ale nelze jinak a on mě začne srovnávat s ženskou, co dost neomaleně rozbila moje manželství a usadila se v mém domě. Já nevím, jestli je přítel tak hloupý nebo tak neomalený, ale já včera brečela snad dvě hodiny. Nejsem z rozpadu manželství venku a ještě tohle. Mám mu na to něco říct nebo to jen přejít, jako že nic?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

27225
29.1.16 16:23

To je těžké. Ty sis vlastně před svým novým přítelem stěžovala, že chceš jiného chlapa (svého muže). A on to naštěstí nepochopil a asi to chtěl odlehčit. Nemůžeš od nového partnera čekat, že tě bude utěšovat, když ti bude líto, že tvůj předchozí vztah skončil…

Ten vztek na milenku chápu, to je jasné. Ale pobreč si spíš u kamarádky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
29.1.16 16:25

Tak za 1 tve manzelstvi rozbil tvuj manzel neee milenka a za 2 ty u nynejsiho pritele byt nemusis. Sama mas jitrnici na cele, ptz snim nejsi rada a i tak zijes v jeho pronajatem byte :nevim: on je mozna neomaleny, ale jakk tomu prijde, ze ma doma zenu ktera touzi po svem manzelovi :nevim: vyuzivas ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25542
29.1.16 16:25

Tak snad kvůli tomu nebude vyhazovat postel? 8o Že v ní spal a se svou bývalou ženou? Coto je? Spíš se zamysli nad tím, že jseš s někým, jen abys nebyla sama.. To dobře nedopadne.. Ženský se mění postel zůstává..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
29.1.16 16:26

Asi takhle - proč s nim vůbec jsi? :nevim: evidentně nemáš v sobě uzavřenou minulost, na tom se nedá stavět vztah.. pak se Tě dotýkají věci, které by jiní přešli :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
29.1.16 16:27

Já nevím, ale přijde mi že máš přítele jen jako z nouze. Ale zamilovaná nejsi. Já bych tedy radši byla sama a hledala si někoho až budu s rozchodem vyrovnaná.

• Nahlásit
  • Citovat
6537
29.1.16 16:27
@Anonymní píše:
Ahoj,jdu si spíš postesknout. Rozvedla jsem se, protože manžel si našel milenku, já se musela s dětmi odstěhovat - milenka s ním spí v mé posteli doma i na chalupě. Bylo to tost zlé i z jiných důvodů. Snažím se s tím vyrovnat, moc mi to nejde, a tak se mi to čas od času vrací a jsem rozlítostněná. Našla jsem si po čase sice přítele, staršího, vdovce, ale je to spíš trápení. Je sice docela hodný, dostávám dárky, bydlí v pronajatém bytě, kde bydleli s jeho druhou manželkou, kvůli které opustil svoji první ženu se třemi dětmi. Toho, co mi vadí, je víc a nechci to tady rozpitvávat, jsem s ním jen proto, abych nebyla úplně sama, ale trápím se. Vadí mi taky jeho byt, ale on to vidí tak, že on sám na vlastní bydlení nemá (peníze za zděděný barák rozfofroval) a tak nějak čeká, že bydlení koupím já a on se tam přistěhuje.
No a včera mi zase přišlo líto, že v mé posteli a v mém domě spí milenka. Nějak jsem nad tím mudrovala a on prý -no vždyť ty taky spíš v posteli mé manželky . Musím říct, že mě to docela vzalo, protože já nikoho nepodváděla, nikoho nevyhnala z jeho domu, spát v tom bytě je pro mě stresující, ale nelze jinak a on mě začne srovnávat s ženskou, co dost neomaleně rozbila moje manželství a usadila se v mém domě. Já nevím, jestli je přítel tak hloupý nebo tak neomalený, ale já včera brečela snad dvě hodiny. Nejsem z rozpadu manželství venku a ještě tohle. Mám mu na to něco říct nebo to jen přejít, jako že nic?

nesrovnával tě s manželkou, ale podotkl, že jsi v posteli po jeho ženě, podle mě ti dal najevo, že jedna vystřídá druhou. Koloběh vztahů, né vždy se s partnerkou vymění i postel. To by ti mohlo vadit cokoliv po ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35028
29.1.16 16:29

On tě nesrovnával, jen konstatoval skutečnost, která je opravdu stejná, ty sama se pak srovnáváš s tou, co ti teď okupuje postel, on to vzal jako že výměna „kus za kus“, prostě jednoduchá logika chlapa, tak v tom nehledej nic dalšího. Nicméně nauč se žít sama se sebou a pak si najdi vztah, ve kterém bude spokojená. Očividně jsi to ještě nepřelouskala a do té doby budeš těžko někde s někým spokojená. Jinak tě chápu, je to k naštvání, ale prostě už se to stalo a ty musíš jít dál :hug: Jinak mojí postel taky okupuje můj druhý manžel a i když to takhle řeknu, tak je tímto rozhodně nesrovnávám, jsou jako nebe a dudy, jen prostě skutečnost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4006
29.1.16 16:29
@martina.se píše:
Asi takhle - proč s nim vůbec jsi? :nevim: evidentně nemáš v sobě uzavřenou minulost, na tom se nedá stavět vztah.. pak se Tě dotýkají věci, které by jiní přešli :think:

No proč asi, potřebuje převozníka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.16 16:30
@renda81 píše:
nesrovnával tě s manželkou, ale podotkl, že jsi v posteli po jeho ženě, podle mě ti dal najevo, že jedna vystřídá druhou. Koloběh vztahů, né vždy se s partnerkou vymění i postel. To by ti mohlo vadit cokoliv po ní.

No už mi nutil i oblečení po ní. To jsem odmítla.

V bytě s ním nebydlím, je to takový podstandart, možná i to mě stresuje.

• Citovat
  • Upravit
4006
29.1.16 16:30
@renda81 píše:
Koloběh vztahů, né vždy se s partnerkou vymění i postel. To by ti mohlo vadit cokoliv po ní.

:D no ale zrovna ta postel, kde předtím měli sex a třeba jsou v matraci ještě tělní tekutiny.. tak by nebylo od věci vyměnit i tu postel.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
29.1.16 16:32
@minoe píše:
No proč asi, potřebuje převozníka..
:think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@minoe píše: :D no ale zrovna ta postel, kde předtím měli sex a třeba jsou v matraci ještě tělní tekutiny.. tak by nebylo od věci vyměnit i tu postel.. :D

Ona na té posteli umřela… Já se to snažím si nepřipouštět, ale možná proto mě tohle vzalo.

A povlečeno je jejím povlečením, její peřina, polštář…

• Citovat
  • Upravit
25542
@minoe píše: :D no ale zrovna ta postel, kde předtím měli sex a třeba jsou v matraci ještě tělní tekutiny.. tak by nebylo od věci vyměnit i tu postel.. :D

Ty naděláš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248

Jej, tohle mi připomíná jednoho kolegu, co se musel stěhovat, protože současná přítelkyně s ním nechtěla bydlet v bytě, kde byla jeho bývalá. Samozřejmě i nové vybavení…

Myslím si, že nejsi vůči příteli fér, nebuď s někým jen proto, abys nebyla sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama