Prý má matka vypadá staře, dokonce i vůči otci, co myslíte?

Anonymní
7.1.20 12:25

Prý má matka vypadá staře, dokonce i vůči otci, co myslíte?

Prosím o zachování anonymity, večer příspěvek smažu.
Bylo mi řečeno, že má matka vypadá staře na svůj věk a to dokonce i vůči otci. Prý je už hodně opotřebovaná. Fakt vypadá vůči otci starší? Aby si pak otec nezačal hledat nějakou mladici, pokud matka působí starším dojmem :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
7.1.20 12:29
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymity, večer příspěvek smažu.
Bylo mi řečeno, že má matka vypadá staře na svůj věk a to dokonce i vůči otci. Prý je už hodně opotřebovaná. Fakt vypadá vůči otci starší? Aby si pak otec nezačal hledat nějakou mladici, pokud matka působí starším dojmem :(https://susanaa.rajce.idnes.cz /foto/

Vaše maminka vypadá moc hezky, má krásnou postavu a stare vůbec nevypadá. To mohl říct jen nějaký pitomec, z takových řeči si nic nedělejte, někteří lidí jsou hlupáci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24082
7.1.20 12:30

Za prvé, pokud nedáš fotku, kde jsou oba společně, bez brejlí atd., tak se to těžko pozná.
Za druhé, kolik je mamině? Řekla bych, že vypadá dobře, i postavou, což spousta matek od větších dětí říct nemůže…
Za třetí, jak by se mamka dívala na to, že tu dáváš na odiv její fotky a ještě o ní říkáš, že je stará, resp. vypadá stará, opotřebovaná? Víš ty čím je opotřebovaná? Péčí o vás, její děti.
Tak na ní buďte hodní a pomáhejte jí, třeba pak tak opotřebovaná nebude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18314
7.1.20 12:31

Ti dva lidé se k sobě hodí. A ty si ten osmiletý kluk teda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98294
7.1.20 12:32

Maminka je pěkná žena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3872
7.1.20 12:32

Můj věkový odhad - otec 48, matka 43, určitě vedle něj nevypadá starší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
7.1.20 12:35

Zakladatelko dej si pozor, dostala jsem se do tvých alb včetně těch s dětmi, být tebou smažu hned.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 12:37

Někteří říkají, že otec vypadá aspoň o pět let mladší než ona. Ten kluk je můj brácha. Nemám v počítači moc jiných fotek, kde jsou spolu jen sami dva. Jak říkám, večer to smažu, jinak by se mamka zlobila. Jasně, že fotky i trochu zkreslují.

• Citovat
  • Nahlásit
35253
7.1.20 12:38

To je nějaký joke? Kolik je Ti let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7474
7.1.20 12:40

Nevím kolik Ti je ale jedna rada do života, co říkaj ostatní, je fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2889
7.1.20 12:43

Maminka je podle mě hezká ženská a rozhodně staře nevypadá. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529

Promiň toto je úplně mimo, normálně jsem Tě nahlásila. Nemáš žádné právo tu dávat veřejně fotky Tvých rodičů bez jejich souhlasu. A ještě s takovým dotazem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16069

Jak zde padlo, není moc chytré dávat veřejně cizí fotky, v podstatě je to i nelegální. Asi jsi ještě mladá, ale o tom, co je na netu bezpečné a co ne, se učí už můj syn ve druhé třídě. Když už, měla jsi vybrat jen jednu fotku a vložit jí sem jako přílohu, pak smazat.
Zadruhé, maminka vypadá skvěle, takovou postavu jí může závidět kdejaká třicítka ;)
A zatřetí, z řečí lidí si nic nedělej, když ti někdo řekne, že máš ošklivý uši, i když jsi na to dosud ani nepomyslela, poběžíš hned na plastiku? Tvůj táta má snad taky dost rozumu, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27061
7.1.20 12:44

Maminka má postavičku jako lusk. Otec trochu odulý.

Ale hodí se k sobě.

Mamince by ale neuškodilo trochu péče o sebe sama. Pěkná postava není všechno. Chtělo by to líčení a úpravu vlasů a zubů. Působí na mě dost shrbeně a tím pádem trochu utrápeně, měla by se narovnat… Jinak si myslim, že nějaký velký věkový rozdíl mezi nimi patrný neni…

A pokud si otec najde nějakou jinou, mladší - a to na základě vzhledu tvé mamky tak je to pitomec :D O vzhledu by to fakt být nemělo… i taťka by potřeboval nějakou tu péči o sebe sama :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
7.1.20 12:47
@lea79 píše:
Promiň toto je úplně mimo, normálně jsem Tě nahlásila. Nemáš žádné právo tu dávat veřejně fotky Tvých rodičů bez jejich souhlasu. A ještě s takovým dotazem.

Nemá žádné právo??? Prober se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat