Prý mě miluje, ale nespí se mnou

12.2.16 11:50

Prý mě miluje ale nespí se mnou

Ahoj dámy, už nevím jak dál…
S přítelem jsme bezmála 3 roky, to je taková ta doba, kdy normálně všechno funguje ale u nás bohužel ne :nevim:
Vezmu to od začátku.
Jsem o 14let mladší než přítel. Když jsme spolu před třemi lety začali náš vztah bylo všechno krásné. jenže po 2 letech snažení se o miminko jsem zjistila že to tak jednoduché nebude tak jsem na doporučení gynekologa podstoupila operaci. Bohužel jsem po ní přibrala cca 30kg během jednoho roku takže jsem ted na 100 kilogramech což je něco strašného a samozřejmě s tím něco dělám (Cvičím, snažím se jíst zdravě atd.) jenomže je problém ten, že přítel se mnou už nechce sex. říká mi že to není mnou ale že už se cítí líný a unavený. Snažím se mu zalíbit ale nějak to nepomáhá. Už mi nechce dát ani pusu, nepohladí mně, neřekne mi sám od sebe že mně miluje. já už nevím jak dál :nevim: myslíte že jediné řešení je už jen rozchod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.2.16 11:54

Když se chci k němu třeba v noci když jdeme spát přitulit, tak se raději ode mně odvrátí se slovy. víš já tak neusnu když se budeme držet ale přitom jsme tak vždycky usínali.. odté doby co máme psa je to ještě horší on si raději zavolá psa do postele jen aby mně nemusel hladit a nebo aby já nehladila jeho. když ho hladím já, tak mi odsekne že ho to otravuje.. já už si připadám že mně má jen na to, aby mu někdo uklidil, uvařil, a vypral to je vše..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
12.2.16 11:56

A není v tom jiná ženská? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
12.2.16 11:57

@Andysnažilka jaký byl na začátku vztahu? tyhle problémy jsou po přibrání, nebo to tak bylo i předtim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22025
12.2.16 11:58

@Andysnažilka
Co na to říct? Asi ho s tou váhou už moc nepřitahuješ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
12.2.16 11:58

Jo mít sto kilo asi moc na kráse nepřidá, ale pokud by tě opravdu miloval, tak by se přes to určitě přenesl. Koukat jenom na to, jak partnerka vypadá, kór když je to ještě po operaci, to může jenom arogantní sobec… A mluvili jste spolu o tom narovinu? Ví on vůbec, že se trápíš kvůli tomu, jak se on chová?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.16 11:59

To mně taky zpočátku napadlo, že v tom musí být ženská jenže to by musel být na dvou místech na jendou, protože od rána do odpoledne je v práci a pak jen doma. ukazuje mi výplatní pásky takže vím že má oddělané hodiny tak jak má a jinak nikam nechodí ani s kamarádama.. kamarádi právě chodí k nám domů takže netuším jak by to síhal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925

Bohužel bych řekla že jsi ho přestala přitahovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352

@Andysnažilka To je mi moc líto :(. Řekla bych, že tam bude nějaká příčina. Tvůj partner ji možná sám ani nezná. Nebo Ti ji nechce říct.

Pokud o tom s Tebou odmítá otevřeně mluvit, tak nezmůžeš nic.

A to začalo najednou? Nebo postupně vůči Tobě ochládal?

Napadla mě i milenka. Je možné, že ji má? A pak ještě, jestli to není jeho rekce na neúspěch ve snažení o miminko :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.16 12:01

Tak tohle jsem měla ja, když jsem si našla milence, přítele jsem nechtěla hladit, líbat a tudíž ani sex, prostě už mě nepřitahoval..tak jsem se s nim rozešla.

• Nahlásit
  • Citovat

On to ví, on dokonce i ví že po nocích brečím, že nevím jak to řešit. On věděl že po té operaci půjde váha šíleně nahoru a řekl mi že i stou váhou budu pro něj krásná že mně bude podporovat a budeme spolu bojovat s tou váhou. řekl mi to dokonce i cca před měsícem kdy jsem se ho zeptala at mi řekne narovinu zda mu vadí moje váha a on mi řekl ne jsi pořád pro mně krásná a pořád mně přitahuješ jenže podle jeho chování je to uplně jinak já nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662

Nechci se Tě dotknout, ale chlap vnímá hlavně vyzuálně :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.16 12:04

Zeptala jsem se ho i jestli se za mně stydí, protože už nechodíme ani do restaurací apod. a na to mi odpověděl že ne že kdyby se za mně styděl tak by se semnou už dávno rozešel. takže já vlastně vůbec nevím kde je problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
12.2.16 12:05
@Andysnažilka píše:
To mně taky zpočátku napadlo, že v tom musí být ženská jenže to by musel být na dvou místech na jendou, protože od rána do odpoledne je v práci a pak jen doma. ukazuje mi výplatní pásky takže vím že má oddělané hodiny tak jak má a jinak nikam nechodí ani s kamarádama.. kamarádi právě chodí k nám domů takže netuším jak by to síhal :nevim:

Aha, tak tam bude asi problém ty kg, no jo ale tak je sobec? Jestli mu to vadí, má ti to říct ba naopak tě má podporovat v hubnutí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
12.2.16 12:06

@Fassatka to je sice pravda ale když tě má rád tak by mu to nemělo vadit, já po porodu nabrala 15 kg a i přes to se mezi náma nic nezměnilo.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama