Prý měla z narození vnučky deprese

Anonymní
19.3.17 16:56

prý měla z narození vnučky deprese

Zdravím maminky. Dozvěděla jsem se věc, která mě strašně bolí. Když se nám narodila s manželem dcera tchyně prý prohlásila, že je z toho úplně špatná, že si normálně musí brát neuroli, protože prý se bojí, že se muž bude víc věnovat naší dceři než jeho prvnímu synovi a že bere, že se nám narodilo dítě, ale že má a bude mít ráda jen jeho. A s exkou prý strašně řešila jak se na něj vykašlal a stará se jen o nové děcko, protože jak nás pustili z porodnice jsem dostala zánět do prsou a ležela v horečkách a manžel se staral o miminko a navíc byla zima a řádila chřipka takže jsme prostě stopli jakékoliv návštěvy na radu paní doktorky. Tak už se strašně s ex pohoršovali nad tím, že by si manžel měl dupnout, že to všechno dělám já. Respektive to, že jsem si schválně s ním pořídila dítě, schválně jsem dostala horečky atd. Přitom pak ho manžel k nám už bral normálně, ale blbé kecy byli už jen na to, že si manžel malou pochoval na deset minut místo, aby je věnoval prvnímu synovi a že ona je z toho strašně špatná. A o vnučku nikdy pak ani zájem neprojevila, nikdy jí před nikým nenazvala jménem, už se to narodilo… viděla už jsi to… a když se jí někdo na vnučku zeptal tak místo toho odpověděla něco o vnukovi. Když se jí manželova teta zeptala kdy mám termín řekla, že ani neví. Ale švagrová jak čekala o chvíli později než já tak to byl chlapeček, na kterého se moc těší. Nechápu to. Místo aby byla ráda, že se vnučka narodila zdravá, protože to byl akutní císař za pět dvanáct miminko se dusilo a z monitoru mě okamžitě brali rychle na sál tak má z narození vnučky deprese, protože její miláček už není sám a má sourozence. Moc mě to mrzí a tchyni už nechci ani vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18070
19.3.17 17:00

Vykašli se na ní k životu jí nepotřebuješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6420
19.3.17 17:05

No hele tak jestli je s exkou kamarádka tak co čekáš :nevim: Jistě že bude naddržovat jejímu dítěti a tebe špinit. Ona by prostě viděla nejraději exku s jejím synem a dětmi, ty si tam tak nějak navíc. Neřeš, choď jenom na akce nezbytně nutné, lásku k vnučce z ní stejně nevymlátíš, když nechce ať si trhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 17:07

To jsou ty radosti partnerů se závazky jinde 8) na tchyni kašli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
19.3.17 17:12

Tchýni a exku se snaž co nejvíc ignorovat - když si ty dvě sedly, nic s tím nenaděláš. Směrodatné je, aby při tobě stál tvůj muž a dokázal si svůj postoj uhájit před matkou, pokud na něj bude nějak tlačit.
No a pak máš - máte - jeden docela těžký a dlouhodobý úkol. Snažit se vytvořit si laskavý a hezký vztah i s manželovým synem z předešlého vztahu. On totiž za nic nemůže - ani za rozpad vztahu rodičů, ani za všechny ty skandály kolem. Ale může být jejich obětí díky manipulaci matky a babičky, byt se to třeba nezdá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20153
19.3.17 17:18

Tchýni ignoruj, je to pro Tebe cizí člověk.
Zaměř se jen na svojí rodinu, ta je pro Vás nejpřednější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47764
19.3.17 17:45

Ignoruj to, protoze kdyz se tim budes zabyvat driv nebo pozdeji v tobe bouchnou saze, obrati se to proti tobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 17:47

Mám stejnou tchýni :pocitac:. Chlap má syna z prvního manželství a to je její jediné vnouče které miluje… občas mi prijde že si myslí že je to její syn a ne vnuk. Naše dvě společne dcery má na háku :cert:. Mám ji na salámu. Jen me mrzi ze to dává najevo i dětem. Jinou babičku nemají a tohle u mě není Babička. Obě těhotenství jsem poslouchala, na co dalšího parchanta a ze ji je nemáme tahat domů.
Je to hyena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11777
19.3.17 20:09

Některé tchýně jsou kosočtverce a nic s tím neuděláš. Já jsem se pár let snažila, ale pak jsem to vzdala, protože jinak by to stejně nikdy nebylo a tohle jsem neměla zapotřebí. Už jsem jí neviděla x let a ani jí vidět nechci. K nám domů nesmí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.17 20:40

Dobrý večer, omlouvám se dříve jsem se k odpovědím nedostala. Tak ano tchyně má s bývalou snachou dobré vztahy, má jí snad raději než svého syna. Dnes jsem se od manželovi sestřenice dozvěděla, že jak se dozvěděla, že jsem těhotná tak jí to říkala a okomentovala to slovy, že to je tedy v prde-li. A ještě před mým porodem řekla, že i kdyby to neviděla tak je jí to jedno, že ona bere jen manželovo první děcko. To mě už opravdu dorazilo. Moc mě to bolí a nevím jak se k tomu teď postavit. Sice se moc nevídáme, ale jak na sebe narazíme opravdu nevím :nevim: a navíc manželův syn prý vykládá, že sestru nechce. Sice si jí nikdy moc nevšímal, ale to jsem brala tak, že prostě mrně je pro něj nuda a zlepší se to až bude větší, ale toto by mě fakt nenapadlo :(

• Nahlásit
  • Citovat
1044
22.3.17 10:25

To je opravdu pí..měla by se stydět, ale takové jsou bohužel bezbrzdy :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 10:40

Ty ses ta co resila, mimo jine mnohe diskuse na stejne tema - tchyne a exka - i zpusob obdarovavani manzelovych deti k vanocum ze? Vzdyt tady pises v zasade porad dokola a dokolecka dokola uuuuuuplne to samy (beztak te plati MAFRA aby to tu zilo) - nejak mi neni jasny, co vlastne resis? Tchyne je proste takova.. no.. osoba, tak to proste prijmi a neres jeji deprese, at se z nich klidne posesouva, je to jeji problem. Nejvic ji nastves, kdyz to budes brat s nadhledem. Sobe nejvic ublizis, kdyz se tim budes porad zabyvat, protoze stejne nikdy nic nezmenis (manzela bys mohla tak maximalne vymenit, ale to je to oc tchyni zrejme jde a po cem ty ani netouzis, nemylim li se) a budes takto v sobe pestovat jen negativni emoce a ty pak sirit mezi svoji rodinu. Proc trapit sebe tim, ze je nekdo hloupej, omezenej a zrejme i zlej? Ze dcera prijde o babicku - co by ji asi takova skvela osobnost mohla predat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5910
22.3.17 12:13

@CaravaggioDaMerisi Taky me hned napadlo, ze to je ona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 16:28

Tchýnička z toho měla depky? Dobře jí tak, ne? Přej jí to :) a až se uvidíte, nezapomeň podotknout, že přece dcerka nezůstane jedináčkem :* :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama