Prý na něm moc visím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 08:54
Prý na něm moc visím

Ahojky, prosím o radu.
S přítelem jsme 3,5 roku, první 3 roky jsem z něj pořád jakoby cítila lásku. Jenže teď poslední dobou, cca poslední 2 měs. se začal chovat odtažitě. Netráví se mnou tolik času, doma je, ale hraje pc, nebo sleduje tv. Jeví zájem jen o našeho ročního syna. Taky mě napadlo jestli někoho třeba nemá, ale přes týden by to nestíhal(je kamioňák a je v práci celý den)už jsem ho takto poznala a nevadí mi to. Víkendy je převážně doma, ale mám pocit, že je znuděný, nechce už ani jet na výlet, na procházku nic. Teď jsem se ho narovinu zeptala, že bude Valentýn, jestli bychom šli do kina a pak na víno. On mi řekl, ať jdu na víno s kamarádkou a tolik na něm nevisím. Jak se chovat, aby se trošku vzpamatoval? Momentálně se cítím partnersky nenaplněná..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jita22
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 05.02.19 09:00

Chci te ujistit,ze i kamionak muze stihat milenku, kdyz chce. Podle toho co pises na tebe uplne kasle.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 09:16

@jita22 přesně tak, když se chce dá se stihnout vše..

Ale jinak bych mu asi narovinu řekla jak se cítíš a podle toho jak by zareagoval bych se zařídila..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 09:23
@Anonymní píše:
@jita22 přesně tak, když se chce dá se stihnout vše..Ale jinak bych mu asi narovinu řekla jak se cítíš a podle toho jak by zareagoval bych se zařídila..
To už jsme taky řešili, řekl,že ho to mrzí,jak se cítím, ale v činech se nezměnilo vůbec nic.
Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 05.02.19 09:36

Těžko radit, je evidentní, že o společně strávený čas partner zájem nemá, otázkou je proč? :think: Nemá toho teď hodně v práci? Třeba je unavený a potřebuje se odreagovat (i když píšeš, že o dítě zájem jeví). Snad Tě nyní neurazím, ale nezměnila jsi se ty? Nestala se z tebe matka a zapomněla jsi, že jsi i žena? Já bych na ten Valentýn klidně s kamarádkou vyrazila. Hodila bych na sebe něco hezkého a užila si pěkný večer, za prvé kvůli sobě a za druhé ať partner vidí, že i bez něj si užiješ hezký večer, třeba mu něco docvakne.

Jinak jediná rada je otevřeně si o tom promluvit. Co cítíš, jak se cítíš, ale ještě předtím, než začneš s tím co se ti nelíbí, začni s tím co je dobře. Že seš ráda, že se stará o syna a a a a a, ale… :hug:

Ou
Kelišová 6327 příspěvků 05.02.19 09:38

Začni mu pravidelně dávat syna na hlídání a v tu dobu se věnuj sama sobě - zaveďte pravidelné setkávání s kamarádkami, choď třeba někam cvičit, nebo na nějaký kruz něčeho, co tě baví a bude to dospělá činnost bez dětí. Jednou za dva, tři měsíce pak vyjeď někam na víkend. Bez rodiny.

1. splníš jeho přání v tom, že si začneš zase budovat svůj nezávislý, dospělý život.
2. jakmile se ti tohle začne dařit, tak on vlastně znejistí, že už nejsi spolehlivě uvázaná doma bez možnosti kontaktu s okolním světem a že tě vlastně nemá jistou. A tak se možná vlastně zase začne snažit tě dobývat. A nebo se ukáže že je kretén a bude ti to zase zakazovat. Což alepsoň bude jasné znamení, že to s ním dlouhodobě nepůjde vydržet.
3. no a ty si především odpočineš od věčného kolotoče domácí rutiny a budeš se domů vracet v lepší náladě a třeba se ti po nich i bude stýskat.

carola
Kelišová 7308 příspěvků 05.02.19 09:49
@Ou píše:
Začni mu pravidelně dávat syna na hlídání a v tu dobu se věnuj sama sobě - zaveďte pravidelné setkávání s kamarádkami, choď třeba někam cvičit, nebo na nějaký kruz něčeho, co tě baví a bude to dospělá činnost bez dětí. Jednou za dva, tři měsíce pak vyjeď někam na víkend. Bez rodiny.1. splníš jeho přání v tom, že si začneš zase budovat svůj nezávislý, dospělý život.
2. jakmile se ti tohle začne dařit, tak on vlastně znejistí, že už nejsi spolehlivě uvázaná doma bez možnosti kontaktu s okolním světem a že tě vlastně nemá jistou. A tak se možná vlastně zase začne snažit tě dobývat. A nebo se ukáže že je kretén a bude ti to zase zakazovat. Což alepsoň bude jasné znamení, že to s ním dlouhodobě nepůjde vydržet.
3. no a ty si především odpočineš od věčného kolotoče domácí rutiny a budeš se domů vracet v lepší náladě a třeba se ti po nich i bude stýskat.

Perfektně napsané. Přesně takhle bych se zařídila. :palec:

Malina7
Závislačka 2717 příspěvků 05.02.19 09:56

Ten na Tebe slušně kalí. Určitě bych takovému člověku vařila oběd, když se vrátí z kamionu. :pankac: Také bych mu řekla, ať si jde na oběd s kamarádem. Když jako spolubydlící, tak s plnou parádou. Ať si taky pere a vaří. A Ty mu ukazuj, že si ráda buduješ nezávislý život. Nic s ním neřeš, jenom dítě a řeš čas pro sebe. Chtěl to, má to mít, ale s plnou parádou.

Uživatel je onlineZelnicka
Ukecaná baba ;) 1464 příspěvků 05.02.19 10:43
@jita22 píše:
Chci te ujistit,ze i kamionak muze stihat milenku, kdyz chce. Podle toho co pises na tebe uplne kasle.

Bohužel mohu take jen potvrdit.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 05.02.19 11:20
@Malina7 píše:
Ten na Tebe slušně kalí. Určitě bych takovému člověku vařila oběd, když se vrátí z kamionu. :pankac: Také bych mu řekla, ať si jde na oběd s kamarádem. Když jako spolubydlící, tak s plnou parádou. Ať si taky pere a vaří. A Ty mu ukazuj, že si ráda buduješ nezávislý život. Nic s ním neřeš, jenom dítě a řeš čas pro sebe. Chtěl to, má to mít, ale s plnou parádou.

To si jako má platit všechno sama? :mrgreen: :pankac: Spolubydlící NENÍ sponzor ani partner.
Ono to s tím „nezávislým“ životem nebude tak horké :mrgreen:

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 05.02.19 11:29

Na Valentýna bych si koupila nějaké sexy šaty a vyrazila s kamarádkama. Ať vidí že na něm nevisíš. :palec:

CoCo93
Povídálka 46 příspěvků 05.02.19 19:09
@Anonymní píše:
Ahojky, prosím o radu.
S přítelem jsme 3,5 roku, první 3 roky jsem z něj pořád jakoby cítila lásku. Jenže teď poslední dobou, cca poslední 2 měs. se začal chovat odtažitě. Netráví se mnou tolik času, doma je, ale hraje pc, nebo sleduje tv. Jeví zájem jen o našeho ročního syna. Taky mě napadlo jestli někoho třeba nemá, ale přes týden by to nestíhal(je kamioňák a je v práci celý den)už jsem ho takto poznala a nevadí mi to. Víkendy je převážně doma, ale mám pocit, že je znuděný, nechce už ani jet na výlet, na procházku nic. Teď jsem se ho narovinu zeptala, že bude Valentýn, jestli bychom šli do kina a pak na víno. On mi řekl, ať jdu na víno s kamarádkou a tolik na něm nevisím. Jak se chovat, aby se trošku vzpamatoval? Momentálně se cítím partnersky nenaplněná..

Každej chlap se snaží, dokud nemá ženskou jistou. Bohužel to takhle je i u nás. Jsme spolu teda přes 9 let. Jsme spolu od mých 17 a taky bych řekla, že ty 3 roky to bylo super, dělali jsme vše spolu a jezdili na výlety. Pak jsme spolu začali bydlet a paradoxně dělat míň věcí společně. Teď jsme teda stavěli dům, tak to jsme dělali společně. :lol: Jinak taky dost hraje na PC a na procházku se mnou nejde. Vyjdeme si tak jednou do měsíce někam. Ale pomohlo mi žít trochu víc svůj život. Mít koníčky, trávit čas s kámoškama :) a říkám si, že by mi ani nevyhovovalo, kdyby mě furt někam tahal nebo chodil do hospody.
U nás pomohlo si vážně promluvit a nastavit pravidlo, že si jednou do měsíce někam vyjdeme :)

teerax
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 05.02.19 22:25
@CoCo93 píše:
Každej chlap se snaží, dokud nemá ženskou jistou. Bohužel to takhle je i u nás. Jsme spolu teda přes 9 let. Jsme spolu od mých 17 a taky bych řekla, že ty 3 roky to bylo super, dělali jsme vše spolu a jezdili na výlety. Pak jsme spolu začali bydlet a paradoxně dělat míň věcí společně. Teď jsme teda stavěli dům, tak to jsme dělali společně. :lol: Jinak taky dost hraje na PC a na procházku se mnou nejde. Vyjdeme si tak jednou do měsíce někam. Ale pomohlo mi žít trochu víc svůj život. Mít koníčky, trávit čas s kámoškama :) a říkám si, že by mi ani nevyhovovalo, kdyby mě furt někam tahal nebo chodil do hospody.
U nás pomohlo si vážně promluvit a nastavit pravidlo, že si jednou do měsíce někam vyjdeme :)

Nojo, společným bydlením se to většinou začíná všechno kazit.

Lotty28
Povídálka 32 příspěvků 06.02.19 05:00

Ahoj, mě zase ex něco podobného řekl taky. Doslova mi řekl, že na něm nemám být tolik závislá. Sice doma byl, ale celou dobu čučel na televizi, na ty jeho pitomý seriály na Netflixu. Sice rozchod nesu těžce, ale když nemá zájem se ti věnovat, tak se musíš smířit s tím, že dá raději přednost tv nebo hrám. A pak za tebou jednoho dne přijde, a řekne ti, že má pocit, že to nefunguje :zed: Přitom by stačilo, respektive neměla bych problém s tím, kdyby se koukl třeba na dva, max na tři seriály, a pak šel něco dělat doma, nebo se bavit se mnou. A s přibývajícím věkem to bude asi jedině horší. A s takovým chlapem chceš opravdu být? Anebo jinak. V ostatních věcech funguje vše tak, jak má?

káťa
Extra třída :D 13440 příspěvků 06.02.19 06:21
@TrueIsFalse píše:
To si jako má platit všechno sama? :mrgreen: :pankac: Spolubydlící NENÍ sponzor ani partner.
Ono to s tím „nezávislým“ životem nebude tak horké :mrgreen:

Vzhledem k tomu, že je momentálně na RD s JEHO dítětem (kdyby nebyla, nemohl by dělat kamionaka, musel by se o své dítě starat), je tvoje poznámka opět trapná.
Předpokládám, že mimo RD zaklatelka normálně pracuje a vydělává, s největší pravděpodobností víc než kamionak, kteří mají všichni, které znám, výplaty minimální a jejich navýšení prijmu jsou jen z diet, které ovšem nemají nikde na pásce ofiko vedené …což teda není žádné terno teda…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >