Prý nejsem jeho rodina..

Anonymní
25.4.21 00:47

Prý nejsem jeho rodina..

Ahoj, dost mě tohle trápí a potrebuju se asi spis vypovídat.
S partnerem jsme spolu několik let, on má byt na hypo, ve kterém bydlíme, máme ročního chlapečka a já při rodičáku pracuji na zkrácený úvazek.
Vždy byl skrblík, jenže co se narodil malý je to ještě horší.. vše platíme napůl, jeho hypo, poplatky na bydlení, jidlo, benzin atd. Co se týče vybavicky, tu jsem celou financovala já, jelikož přítel chtěl kupovat nové auto, aby se nám vešel kočárek napůl, a to se mi moc nelíbilo, kdyby jsme šli od sebe tak je stejně napsané na nej, tudíž mi řekl ze on koupí auto a já výbavu pro malého. Tudíž na oblečení, boticky atd nepřispívá doteď.
Co se týče vybavení bytu, také nic nechce kupovat, na vše setrim já, momentálně jsem koupila nové komody a sedací soupravu, a když budu mít více hodin v práci, rada bych malému udělala pokojicek pro “velký” kluky.
Začala jsem po dvou měsících od porodu znovu pracovat na poloviční úvazek, protože by mi mateřská a následně rodicak nestačily, nastesti mam skvělou babičku a ta kdykoliv rada pohlídá, dokonce mi přijde, že se jí díky malému vrátila chuť do života.
Ale k jádru věci. Partner doma s ničím nepomáhá, občas mi půjčí auto a nebo z práce nakoupí pár drobností, většinou když on sám něco potřebuje. S jeho rodinou moc nevychazim, i když se snažím.. neustále ho utvrzuje jeho matka v tom, že máme mít oddělené peníze a abych si koupila vlastní auto, když jsem na tohle nepřispela ani korunu.. vygradovalo to k tomu, že jsem v hádce partnerovi řekla, ať si vybere kdo je jeho rodina a s kým vlastně žije, jestli se svou matkou která do všeho kecá a nebo se mnou.. na to mi řekl, že jeho rodina jsou jeho rodiče a malý… od té chvíle mám v sobě psychický blok, nedokážu s ním spát, a hnusí se mi absolutně vším, vlastně jsem neodesla jen kvůli maličkému..
Hodně přemýšlím o odchodu, finančně bych to zvladla i když by to nebyl žádný med. Řešila jste některá z Vás něco podobného? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1778
25.4.21 01:04

No, otočila bych se na patě a už by mě neviděl..
A nejen kvůli tomu, co ti řekl, i to, jaký je škrt a pro korunu by si nechal koleno vrtat.. :poblion:
By mě zajímalo, jak jste to měli s financemi, když jste randili a snažil se o tebe..? :think: Tam neblikalo nikde varovné světélko..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1191
25.4.21 01:14

Ztráta času s takovým člověkem. Nechápu, nad čím ještě uvažuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
25.4.21 01:18

Odchodem si polepšíš ve všech směrech. Proč mu platíš tu hypotéku?? Platíš půlku benzínu na auto, které ti občas půjčí? Hrozný, nesnáším lakomce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10997
25.4.21 01:23

Bude to jenom horsi.
Pryc, dokud je syn maly a babicka hlida.
Poshanej papiry, ofot si jeho prijmy, at mas podklady pro alimenty, a to do dvou let veku ditete i na sebe, plus pulku vybavicky at zaplati zpetne. Koupeny nabytek si odvez.

Takovej se nikdy nezlepsi a citis k nemu odpor uplne pravem.

Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 01:24

Když jsme spolu jen randili, tak se samozřejmě snažil.. zlom se stal v tu chvíli, co jsme spolu začali bydlet, a já vydelavala zhruba stejně jako on.. myslím ž v tom byl ten problém, že jsem chtela aby jsme oba měli stejný životní standard :(
Samozřejmě, než jsem šla na mateřskou tak sliboval jak se bude starat ale zůstalo jen u slibů :nevim:
Co se týče hypotéky, tak mi argumentuje, že v tom bytě bydlíme oba, a vyjde to levněji než pronajem… ze oba se máme podílet polovinou. A s benzínem to stejný, řeči že taky jezdí nakoupit i když teda ne moc často, a že v tom autě vozíme malého atd atd.. i co se týče výletů jedeme v tom napůl :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
638
25.4.21 01:25

Žiješ v utopii.Co ti je, že po dvouch měsících od porodu jdeš pracovat, abyste měli na botičky :zed: :zed:
Promiň ale co píšeš tak je tvůj starej žiďák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10997
25.4.21 01:27
@Anonymní píše:
Když jsme spolu jen randili, tak se samozřejmě snažil.. zlom se stal v tu chvíli, co jsme spolu začali bydlet, a já vydelavala zhruba stejně jako on.. myslím ž v tom byl ten problém, že jsem chtela aby jsme oba měli stejný životní standard :(
Samozřejmě, než jsem šla na mateřskou tak sliboval jak se bude starat ale zůstalo jen u slibů :nevim:
Co se týče hypotéky, tak mi argumentuje, že v tom bytě bydlíme oba, a vyjde to levněji než pronajem… ze oba se máme podílet polovinou. A s benzínem to stejný, řeči že taky jezdí nakoupit i když teda ne moc často, a že v tom autě vozíme malého atd atd.. i co se týče výletů jedeme v tom napůl :roll:

Ne napul, z logiky veci byste se meli podilet pomerove podle vyse prijmu.
Napriklad date kazdy dve tretiny sveho prijmu do spolecneho. Prestan platit tolik a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
25.4.21 01:33

Ubozak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
25.4.21 01:39

Být tebou mu hned přestanu platit hypotéku, zaplatím třetinu energií za sebe, energie za dítě snad může pokrýt on, když na dítě platíš jinak vše ty. Benzín bych neplatila vůbec. Začala bych vše připravovat na odchod, s ním tě fakt nic dobrého nečeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
25.4.21 01:42

Pryč od něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5049
25.4.21 02:57
@Anonymní píše:
Ahoj, dost mě tohle trápí a potrebuju se asi spis vypovídat.
S partnerem jsme spolu několik let, on má byt na hypo, ve kterém bydlíme, máme ročního chlapečka a já při rodičáku pracuji na zkrácený úvazek.
Vždy byl skrblík, jenže co se narodil malý je to ještě horší.. vše platíme napůl, jeho hypo, poplatky na bydlení, jidlo, benzin atd. Co se týče vybavicky, tu jsem celou financovala já, jelikož přítel chtěl kupovat nové auto, aby se nám vešel kočárek napůl, a to se mi moc nelíbilo, kdyby jsme šli od sebe tak je stejně napsané na nej, tudíž mi řekl ze on koupí auto a já výbavu pro malého. Tudíž na oblečení, boticky atd nepřispívá doteď.
Co se týče vybavení bytu, také nic nechce kupovat, na vše setrim já, momentálně jsem koupila nové komody a sedací soupravu, a když budu mít více hodin v práci, rada bych malému udělala pokojicek pro “velký” kluky.
Začala jsem po dvou měsících od porodu znovu pracovat na poloviční úvazek, protože by mi mateřská a následně rodicak nestačily, nastesti mam skvělou babičku a ta kdykoliv rada pohlídá, dokonce mi přijde, že se jí díky malému vrátila chuť do života.
Ale k jádru věci. Partner doma s ničím nepomáhá, občas mi půjčí auto a nebo z práce nakoupí pár drobností, většinou když on sám něco potřebuje. S jeho rodinou moc nevychazim, i když se snažím.. neustále ho utvrzuje jeho matka v tom, že máme mít oddělené peníze a abych si koupila vlastní auto, když jsem na tohle nepřispela ani korunu.. vygradovalo to k tomu, že jsem v hádce partnerovi řekla, ať si vybere kdo je jeho rodina a s kým vlastně žije, jestli se svou matkou která do všeho kecá a nebo se mnou.. na to mi řekl, že jeho rodina jsou jeho rodiče a malý… od té chvíle mám v sobě psychický blok, nedokážu s ním spát, a hnusí se mi absolutně vším, vlastně jsem neodesla jen kvůli maličkému..
Hodně přemýšlím o odchodu, finančně bych to zvladla i když by to nebyl žádný med. Řešila jste některá z Vás něco podobného? :(

Proc prispivas na hypoteku, kdyz byt neni tvuj? Jsi blazen? Na polovinu to platte ale formou, ze kazdy posle castku na ucet a z toho hospodarte. Tchyni posli do riti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14613
25.4.21 05:19

Kdyz te nepovazuje za svoji zenu (= rodinu), tak se odstehuj. Mate byt zivotni partneri a ne sexualni spolubydlici :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
25.4.21 05:49

No jo no… kluk se vyzná, lépe se mít nemůže, má doma schopnou co si vydělá, o dítě se postará, doma vycídí… co víc si přát. Nemusí se starat o to jak se cítíš, dokonce ti řekne tak hnusnou pravdu a vůbec mu není trapně.. je mu jedno, že tě to bolí a trápí. Co když se s tebou něco stane? Kam tě asi strčí? No raději moc nepřemýšlet viď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
25.4.21 05:56
@Anonymní píše:
Co se týče hypotéky, tak mi argumentuje, že v tom bytě bydlíme oba, a vyjde to levněji než pronajem… ze oba se máme podílet polovinou. A s benzínem to stejný, řeči že taky jezdí nakoupit i když teda ne moc často, a že v tom autě vozíme malého atd atd.. i co se týče výletů jedeme v tom napůl :roll:

Típni mu vajgla. Přestaň dělat chudinku s oběť. Udělej pořádnej bordel a buď začne sypat dukáty a bude z něj chlap, kterej se stará o svou rodinu, nebo ho nepotřebuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat