Prý nemám žádné bříško (21tt)

2.4.14 17:51

Prý nemám žádné bříško

Tak a už mě to fakt nebaví holky :( přibývá lidí, co mi říkaj že nemám vidět vůbec břicho že není poznat že jsem těhotná :nevim: :zed: a to jsem 21tt a krásně cítíme doma pohyby miminka na dotek bříška :srdce: Trápím se a porovnávám, sleduju bříška ostatních a jsem smutná. Vím že je hlavní to že je mimi v pořádku ale ten pocit, chcete aby po Vás okolí pokukovalo a poznalo že čekáte mimi :,( já to ještě nezažila v tomto těhotenství, asi proto že teď čekám kluka, netuším ale trápí mě to chci už mít bříško jako před porodem :,( :dance: Začínám šestý měsíc a žádná sláva co se týče velikosti bříška a aktuální foto žádné nemám :? Jste některé maminky ve stejném či přibližném týdnu a můžete přiložit foto bříška? :P :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5768
2.4.14 17:52

Já jsem v šestym taky nic moc neměla :-) ono to pak najednou vyskočí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
2.4.14 17:53

Buď ráda že nemáš bříško, však si ho ještě dost užiješ.. :) Máš ještě čas..mě pořádně vykouklo až kolem 25tt..a teď jsem 30tt a věř mi, že jsem jak chodící sloník..co bych dala za to pidi bříško co jsem měla.. :lol: Takže neboj, dočkáš se..hlavně že je prcek v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18548
2.4.14 17:54

Na to, ze uz dite mas, se divim, ze to resis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Malvajs
2.4.14 17:55
@Karin Stelzigová píše:
Tak a už mě to fakt nebaví holky :( přibývá lidí, co mi říkaj že nemám vidět vůbec břicho že není poznat že jsem těhotná :nevim: :zed: a to jsem 21tt a krásně cítíme doma pohyby miminka na dotek bříška :srdce: Trápím se a porovnávám, sleduju bříška ostatních a jsem smutná. Vím že je hlavní to že je mimi v pořádku ale ten pocit, chcete aby po Vás okolí pokukovalo a poznalo že čekáte mimi :,( já to ještě nezažila v tomto těhotenství, asi proto že teď čekám kluka, netuším ale trápí mě to chci už mít bříško jako před porodem :,( :dance: Začínám šestý měsíc a žádná sláva co se týče velikosti bříška a aktuální foto žádné nemám :? Jste některé maminky ve stejném či přibližném týdnu a můžete přiložit foto bříška? :P :potlesk:

neres hlouposti a uzivej si tehotenstvi… :kytka: kasli na lidi! Vzdycky budou zvanit nesmysly. Kdyz bude mit velky bricho ve 4.mesici budou to komentovat. Kdyz budes mit jedno dite a druhe nepujde a oni to nevedi, tak budou resit proc nemas druhe, proc nemate svatbu, atd…kasli na to a bud rada, ze miminko prospiva a rost. Za mesic se to muze vyloupnout a jeste te to bude mrzet :-))

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
15418
2.4.14 17:55

@Karin Stelzigová 8o 8o 8o to nemyslíš vážně, že ne??? ve 21. týdnu na mě taky nebylo vidět, když jsem teda neměla extra upnuté triko a naštěstí jsem teda měla břicho malý až do porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60864
2.4.14 17:58

@Karin Stelzigová foto pupku nedam, moje :mrgreen: jsem stejný týden, břicho někdy vidět, někdy ne. Stačí se šikovně obléknout a nikdo netuší. Co si myslí okolí je mi fuk. Já vim, že tam ten lump je, to mi stačí :mrgreen: mmchdm, nejsem opice, aby mi okolí okukovalo - tohle já tedy k životu fakt nepotřebuju :think: mi těhotné nepřijdou nějak extra :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8569
2.4.14 17:58

@Karin Stelzigová absolutně se nestresuj… já jsem 27tt a ještě tak minulý týden tam fakt skoro nic nebylo… teď během víkendu neskutečně poskočilo… ale i tak pořád vypadám jako bych se jen víc nacpala a ne že jsem těhotná… :mrgreen:
v mém případě za to ale i malinko může můj OTP který pěkně miminko chrání :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.14 18:00

A na kolikátym týdnu ti to tak vyskočilo? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8569
2.4.14 18:01

No… a když se tak nad tím zamyslím tak věta MAMINO KDE MÁŠ BŘICHO od známé někdy v tom 20tt mi spíše lichotila… jsem ráda že jsem nebyla už ve třetím měsíci jak slonice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8569
2.4.14 18:03
@Karin Stelzigová píše:
A na kolikátym týdnu ti to tak vyskočilo? :kytka:

myslím že tak v tom 24-25 jsem začala registrovat že už je to víc než jen nepatrně vypouklé bříško ale že už se to začalo „stěhovat“ i do té části nad pupíkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
2.4.14 18:04

Tchýně přesně tohle do mě hustily první těhotenství. A že nevypadám, že budu za měsíc rodit a že nebudu mít tak pěkný miminko jako ségra :cert: Haha syn měl 3970g. Štvalo mě to taky. Druhý těhotenství moje břicho v podstatě neviděly, znova jeem to poslouchat odmítala. Opět malý bříško a 4kilová dcerka :mrgreen: Radim ti neřeš to, pokud budou hnusný jako ty moje, pošli je někam!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
2.4.14 18:04

Nezabývej se tím, lepší menší břicho než obrovské, já ho taky mám obecně menší a i tak mi stačí. A i když se okolí podívá a pozná, tak myslím, že jim to je fuk, pochybuju, že zbožně koukají na všechny těhotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619
2.4.14 18:05
@Karin Stelzigová píše:
Tak a už mě to fakt nebaví holky :( přibývá lidí, co mi říkaj že nemám vidět vůbec břicho že není poznat že jsem těhotná :nevim: :zed: a to jsem 21tt a krásně cítíme doma pohyby miminka na dotek bříška :srdce: Trápím se a porovnávám, sleduju bříška ostatních a jsem smutná. Vím že je hlavní to že je mimi v pořádku ale ten pocit, chcete aby po Vás okolí pokukovalo a poznalo že čekáte mimi :,( já to ještě nezažila v tomto těhotenství, asi proto že teď čekám kluka, netuším ale trápí mě to chci už mít bříško jako před porodem :,( :dance: Začínám šestý měsíc a žádná sláva co se týče velikosti bříška a aktuální foto žádné nemám :? Jste některé maminky ve stejném či přibližném týdnu a můžete přiložit foto bříška? :P :potlesk:

Neboj ono vyskočí. J8 mám opačný problém..jsem teprve 9 tt a bříško se mi pod vším už krásně rýsuje, asi je to tím že čekám čtvrté. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5461
2.4.14 18:05

@Karin Stelzigová Buď ráda, ono Ti to bříško brzy naskočí. Já jsem v prvním těhotenství také dlouho neměla nic a pak nejednou pupek jak balón. Teď jsem podruhé těhotná v 19tt a už mám bříško nepřehlédnutelné. Pokaždé je to holt jinak :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama