Prý prevence nevěry - je to tak?

514
14.4.20 00:05

Prý prevence nevěry - je to tak?

Zdravím

Narazila jsem na článek, kde psali, že prevencí krize středního věku a nevěry je chlapa v těch 50 pořád chválit (OK, to má asi každý rád), obdivovat ho, když koupí luxusní věci jako třeba kabriolet či drahé hodinky (to snad taky ještě OK, ale kde je společné rozhodnutí o koupi něčeho drahého), má si prý koupit šátek a jet s ním tím kabriolete, prožít s ním v tom autě sex a tak… bylo toho tam víc, ale to se jako chlap stává v 50 nesvéprávným? Anebo z ženské se musí stát přihlouplá pipina, aby chlap zůstal doma? A co když má ženská zdravotní problémy, dost často má ještě děti doma, takže domácnost (aby chlap teda mohl tím kabrioletem)…

Já nevím, fakt to takhle funguje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.4.20 00:10
@darka15 píše:
Zdravím

Narazila jsem na článek, kde psali, že prevencí krize středního věku a nevěry je chlapa v těch 50 pořád chválit (OK, to má asi každý rád), obdivovat ho, když koupí luxusní věci jako třeba kabriolet či drahé hodinky (to snad taky ještě OK, ale kde je společné rozhodnutí o koupi něčeho drahého), má si prý koupit šátek a jet s ním tím kabriolete, prožít s ním v tom autě sex a tak… bylo toho tam víc, ale to se jako chlap stává v 50 nesvéprávným? Anebo z ženské se musí stát přihlouplá pipina, aby chlap zůstal doma? A co když má ženská zdravotní problémy, dost často má ještě děti doma, takže domácnost (aby chlap teda mohl tím kabrioletem)…

Ten článek psal určitě chlap. Čtete lepší zdroje. Ale na krizi středního věku i tak pozor. (U chlapa)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
14.4.20 00:21

@darka15

Je to stejné klišé jako tvrdit, že každé ženské, která se vrací po mateřské do práce stačí trochu zalichotit :jazyk: Ale stejně to často končí nedobře, ale problém bude asi složitější :think:

To lichocení… spíš bych to napsal jinak. Žena by si na měl neměla kompenzovat svoje bolístky z toho, že děti jsou z domu, pocit, že toho chlapa musí vychovávat… Klást na něj nové a nové úkoly: nepij pivo, sprav odpad, soused má nové auto, věnuj se mi…

Když na něj stále štěká, nesmí se divit, že si půjde pro vlídné slovo někam jinam :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
14.4.20 00:24
@Štěpánka333 píše:
Ten článek psal určitě chlap. Čtete lepší zdroje. Ale na krizi středního věku i tak pozor. (U chlapa)

A u ženské ne???
Myslím, že si muži a ženy nemají co vyčítat a zkomplikovat si takto život umějí stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.20 00:34
@Josef_t píše:
A u ženské ne???
Myslím, že si muži a ženy nemají co vyčítat a zkomplikovat si takto život umějí stejně.

Tak jak jste to pochopil, jsem to určitě nemyslela.
Ale je to jakoby ženská napsala článek: až bude vaši ženě 50 a budete se bát, aby vám nezahnula, dělala stále co do teď (Zkratka se nezblaznila) nebuďte blbec, požádejte ji znova o ruku, vemte ji na Maledivy.
To bych chlap nikdy nenapsal. Tak jako ženská tenhle článek. Pokud to teda není ženská z videa, které kolovalo všude po internetu: děkujeme chlapům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
14.4.20 01:14
@darka15 píše:
Zdravím

U někoho asi jo. Kdo potřebuje vozit ženskou kabrioletem. Mně to přijde jako vyhodit peníze oknem. Kvalitní bezpečné auto, navíc s dětskými autosedačkami vzadu ale není pastička na mladší kočeny, že? Spíš nechat chlapa dělat koníček, co mu dá zapomenout, že je mu -sát. Já budu mít v padesáti doma puberťáka, takže chodit po špičkách kolem chlapa nebudu, spíš ocením, když bude stále otcem. Nejspíš nebude problém někam ve dvou zajet a nemuset poslouchat, že se malému stýskalo. Cestuje rád. A má rád praktické dárky. Takže bych to viděla na pořádnou sekačku na trávu nebo tak něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6732
14.4.20 06:45

@darka15 Je to individualni zalezitost, ne kazdy muz oceni zrovna kabriolet a sex v nem.
Chvaleni je dulezite stale.
Rizikoby ten vek 40-60 z hlrdiska nevery u muzu skutecne bude. Nejlepsi prevenci je ale spokojeny vztah a spolecne zazitky, ne nejake pozitky ve forme luxusu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6086
14.4.20 06:45

@darka15 Hovadiny…a pokud chválit tak navzájem. A když není co chválit? tak co… 8o Nevěra hrozí jak u žen tak u chlapů stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
14.4.20 06:50

O luxus ani tak nejde, nicmene muz i zena jsou radi, kdyz je partner obcas pochvali, projevi city, pohladi atd. nebere vse jako samozrejmost. Jinak manzelstvi upada do stereotypu. Chce to mit spolecne zazitky, travit spolu cas, nebyt si lhostejni a venovat se dost sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 07:09

Je to zajímavé v tom, že manžel kamarádky byl a je v krizi (40) a opravdu se začal chovat jako blb. Ač má problém s páteří koupil si skate (v té době nosil krční límec), novou kytaru a spoustu věcí, drahých foťáků… a vyčítal kamarádce, že ji to vadí, že ho za to nechválí, že z těch věcí nemá radost jako on a že mu to nepřeje.
Problém byl, že na tom nebyli extra finančně dobře, do domácnosti, do dětí a ženy neinvestoval za celou dobu společného žití nic. Tou 40 to jen vyvrcholilo a odešel k milence.
Takže pokud můj chlap tady bude blb (má 40), tak se bohužel rozloučíme, protože pokud už nebude na prvním místě rodina, ale jen jeho „koníčky“ na úkor rodiny, tak to ho chválit určitě nebudu. :nevim:
Anonym info o kamarádce

• Nahlásit
  • Citovat
3620
14.4.20 07:13
@darka15 píše:
Zdravím

Koukat na něj jak na svátek obrázek musíš už od seznámení. Kde jsi žila, že tyhle základy nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
318
14.4.20 07:44

Nic z toho bych nedelala. Ono chlapovi hrabne v kouli a… co? Jde za milenkou. Když hrabe ženský z hormonu v těhotenství, tak chlap jde za milenkou. Když se mu žena málo věnuje, jde za milenkou. Když moc, tak k milence utika. Takže prdlajs chválit ho a nechat si ze sexu v kabrioletu pohmozdit zada od řadicí páky. PS: beru to podle zdejších diskuzi, kdy chlap je v 99 % případu kreten, takže fakt nemá nejmenší smysl se snažit :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20467
14.4.20 07:54

@darka15 Článek mluví pravdu. Je potřeba pochválit nové hodinky, nový kabriolet a hlavně nezapomenout stále chválit novou milenku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17659
14.4.20 08:02

Chlap v 50 v kabrioletu je smesnej- akorát ho ofoukne a je na něj nizkej a blbě se mu z něj poleze dovnitř a ven.
Můj bývalý kolega řešil krizi středního věku estetickyma upravama. Začalo to rovnatkama, pokracovalo to očnima vickama a pytlema pod očima, dále dioptrie pryč, pak nastrelene vlasy a botox. Pak ho vyhodili z práce a tak nevíme kam až to zaslo, ale podle fotky na LinkedIn vypadá furt stejně blbě.
My ženské z něj v práci měly srandu, směšný bylo, že se mu smáli i chlapi vrstevníci a ti mladší snad ještě víc než ženský.
Kdyby si místo plastik koupil nový auto, udělal by líp…žena se s nim ještě před důchodem rozvedla, že nebude žít se šaškem, co neumí s gracii starnout… :mrgreen: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
514
14.4.20 08:09
@Hanka1 píše:
Chlap v 50 v kabrioletu je smesnej- akorát ho ofoukne a je na něj nizkej a blbě se mu z něj poleze dovnitř a ven.
Můj bývalý kolega řešil krizi středního věku estetickyma upravama. Začalo to rovnatkama, pokracovalo to očnima vickama a pytlema pod očima, dále dioptrie pryč, pak nastrelene vlasy a botox. Pak ho vyhodili z práce a tak nevíme kam až to zaslo, ale podle fotky na LinkedIn vypadá furt stejně blbě.
My ženské z něj v práci měly srandu, směšný bylo, že se mu smáli i chlapi vrstevníci a ti mladší snad ještě víc než ženský.
Kdyby si místo plastik koupil nový auto, udělal by líp…žena se s nim ještě před důchodem rozvedla, že nebude žít se šaškem, co neumí s gracii starnout… :mrgreen: :roll:

Tak směšný asi je, ale ty mladé blondýny rády nastupují :-)

tady kolem nás jezdí asi tři starci - všichni tři se vždycky důležitě rozhlížejí, kdo je vidí, jeden si vozí každý rok jinou mladou

věřím, že jejich sebevědomí stoupá s každým ujetým kilometrem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama