Reklama

Prý rád dělá práce v domácnosti - i kutilské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 09:10
prý rád dělá práce v domácnosti - i kutilské

Asi jen spíš pro pobavení - seznámila jsem se s novým přítelem - jsem sama a někoho hledám. Přes inzerát. Měl tam napsáno že rád dělá domácí práce a kutí doma. To jsem brala, že je to super. Jenže shodou okolností jsem se přes kamarádku kamarádky dozvěděla, že jeho jedinou domácí kutilskou prací za poslední tři roky bylo nechat si udělat u truhlářů v práci dřevěný podstavec na televizi, aby, když sedí u notebooku, na tu televizi přes notebook viděl. Včera jsem u něj byla poprvé - jen na kafi - a fakt tam stále televize na vyvýšeném podstavci. Jinak dost katastrofa. Tak se chci zeptat, když se seznámíte na inzerát, jestli jste zjistily, že tam o sobě chlapi lžou. Anebo jestli je to o tom, že on vnímá podstavec pod televizi jako zásadní domácí práci…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 15.08.18 09:12
@Anonymní píše: . Tak se chci zeptat, když se seznámíte na inzerát, jestli jste zjistily, že tam o sobě chlapi lžou. Anebo jestli je to o tom, že on vnímá podstavec pod televizi jako zásadní domácí práci…

tak každý se vidíme, jak chceme, nepravdivé tvrzení nemusí být ani (volní) lež. Normálně by tě také nenapadlo pznávat člověka z jeho vlastní eseje :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18960 příspěvků 15.08.18 09:15

Kdyby lidi psali na netu holou pravdu, tak se nikdy neseznámí..

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 15.08.18 09:17
@pikola píše:
Kdyby lidi psali na netu holou pravdu, tak se nikdy neseznámí..

anebo právě jo :D

samá práce
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 15.08.18 09:19

Tak kutilsky si třeba rád hraje na gynekologa, proč by měl lhát? ;)

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 15.08.18 09:22

Treba to ma opravdu rad, ale chybi mu motivace. Proc by neco kutil u sebe doma? Pro koho?

PetraJ
Kelišová 6688 příspěvků 15.08.18 09:23

Ha,ha, jsem si vzpomněla na kolegyni, která se taky seznamuje s chlapama na seznamkách. Psala si docela dlouho s jedním chlapem, dokonce k němu měla jet na víkend, ale na poslední chvíli to zrušil. Měl to být milionář :mrgreen: , dokonce měl prodat část nějaký firmy za 1,8 miliardy. :mrgreen: To už mi bylo divný a zkoušely jsme si ho vygooglit. A co jsme zjistily? Nic. Ani google ho nezná. :lol: Na FB měl fotku u krásnýho baráku s bazénem. Na baráku bylo vidět i číslo, tak jsme přes katastr nemovitostí zjistily, že patří nějakým manželům s jiným jménem. Když mu kolegyně všechno tohle řekla, tak začal nadávat, že je stejná jako všechny ostatní ženský a kontakt s ní ukončil. :mrgreen:

Ijen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 15.08.18 09:28

Na seznamkach se lidi bezne delaji lepsimi nez jsou.

martasesek
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 15.08.18 09:29
@vertunka píše:
Treba to ma opravdu rad, ale chybi mu motivace. Proc by neco kutil u sebe doma? Pro koho?

Tak kutit by mohl sám pro sebe. Bych řekl. Motivaci bych viděl především v tom, že ženu si chci přivést do co nejpohodlnějšího stavu svého bydlení. Taky se setkávám, že na seznamkách lidi, …no řekněme že o sobě nesdělí vše jak ve skutečnosti je. Hodně zkreslují informace. Já třeba ani o kutilství nic nepíši, neb mně přijde normální si vylepšovat bydlení. Vlastními silami i s pomocí firem. A to hlavně na věci, které fakt sám nedám. Jako je střecha a její zateplení a podobně.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 15.08.18 09:33

Kdyby to byla jeho jedina chyba, tak bych to asi neresila, zalezi, jak ochtny bude neco udelat i pro tebe v domacnosti, ne? :andel:

Bábrdl
Generální žvanilka 20960 příspěvků 15.08.18 09:35
@Anonymní píše:
Asi jen spíš pro pobavení - seznámila jsem se s novým přítelem - jsem sama a někoho hledám. Přes inzerát. Měl tam napsáno že rád dělá domácí práce a kutí doma. To jsem brala, že je to super. Jenže shodou okolností jsem se přes kamarádku kamarádky dozvěděla, že jeho jedinou domácí kutilskou prací za poslední tři roky bylo nechat si udělat u truhlářů v práci dřevěný podstavec na televizi, aby, když sedí u notebooku, na tu televizi přes notebook viděl. Včera jsem u něj byla poprvé - jen na kafi - a fakt tam stále televize na vyvýšeném podstavci. Jinak dost katastrofa. Tak se chci zeptat, když se seznámíte na inzerát, jestli jste zjistily, že tam o sobě chlapi lžou. Anebo jestli je to o tom, že on vnímá podstavec pod televizi jako zásadní domácí práci…

Ty jsi fakt frnda, promiň, ale je to tak.

Kdyby napsal, že je vysoký vysportovaný chirurg, ale byl to malý tlustý skladník, tak bych dotaz chápala.

Ale když někdo napíše, že „rád kutí“ a frnda hned vyzvídá u společných známých, kde se dozví, že nekutí, neb oni jsou s ním 100% času, že… S tebou bych chtěla mít dvojdomek. :mrgreen:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 35073 příspěvků 15.08.18 09:37
@vertunka píše:
Treba to ma opravdu rad, ale chybi mu motivace. Proc by neco kutil u sebe doma? Pro koho?

pro sebe ?

iiiv
Extra třída :D 10855 příspěvků 15.08.18 09:39

tak třeba kutí jinde než doma :nevim: nemá třeba chatu?

TMana
Kecalka 494 příspěvků 15.08.18 09:40

O sobě lžou všichni, bez ohledu na pohlaví.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 09:43
@iiiv píše:
tak třeba kutí jinde než doma :nevim: nemá třeba chatu?

Nemá, jediné, co má, je auto a kolo, bydlí v nájemním bytě.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama