Prý se na nic neptám... na co jste se ptali svého nového objevu?

301
14.8.18 21:06

Prý se na nic neptám... na co jste se ptali svého nového objevu?

Otázka je jasná… :mrgreen: je mi jasné že to je holt taková moje přirozenost a asi se v tom moc nezměním ale tak jen tak pro inspiraci, na co jste se ptali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7597
14.8.18 21:13

No především otázky vyplynuly z konverzace. Taky jsem nesnášela, kdyz ten druhý říkal jen hm. To je pak monolog a nuda. A dál už jsem s takovým nepokračovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
14.8.18 21:15

Ja se ptala na vsechno :lol: …ale asi jsem začala školou, co jako studoval a co ho bavi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
14.8.18 21:28
@helekoukej píše:
Ja se ptala na vsechno :lol: …ale asi jsem začala školou, co jako studoval a co ho bavi

dobrý tip to mě nenapadlo :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3073
14.8.18 21:35

Bavili jsme se o knížkách, o oblíbených spisovatelích, potom o filmech, o cestování, na jaké akce se chystáme, ten první měsíc jsme se bavili vyloženě jen o tom co nás baví, jaká místa bychom rádi navštívili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5741
14.8.18 22:40

@JáDante Na všechno,rodina,škola,práce,co ho baví,co rád jí,předchozí vztahy..ale samozřejmě to musí vyplynout ze situace,ne jako u výslechu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pifinka
14.8.18 23:14

Já se neptala nikdy na nic, a o to je to právě zajímavější a víc se o člověku dozvíš :) A kdyby mi to vyčetl, myslela bych, že je to narcis a je ukřivděnej, že se málo zajímám :D

• Citovat
  • Nahlásit
485
15.8.18 06:44
@JáDante píše:
Otázka je jasná… :mrgreen: je mi jasné že to je holt taková moje přirozenost a asi se v tom moc nezměním ale tak jen tak pro inspiraci, na co jste se ptali?

Třeba jakej používá toaleťák..jestli dvojvrstvej..nebo třívrstvej..Tím bych začala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
15.8.18 08:58
@Pifinka píše:
Já se neptala nikdy na nic, a o to je to právě zajímavější a víc se o člověku dozvíš :) A kdyby mi to vyčetl, myslela bych, že je to narcis a je ukřivděnej, že se málo zajímám :D

On to doufám nevyčetl, jen jsme se bavili o tom že jsem důvěřivá tak k tomu to řekl :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4369
15.8.18 09:12
@JáDante píše:
Otázka je jasná… :mrgreen: je mi jasné že to je holt taková moje přirozenost a asi se v tom moc nezměním ale tak jen tak pro inspiraci, na co jste se ptali?

Jeje, já pusu nezavřu až moc..chtěla jsem vědět vše..co dělá za práci, co ho baví, kde všude cestoval..vím jasně, že s malomluvným člověkem bych být nemohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
15.8.18 09:16

ptát se můžeš na práci, na počasí, na koníčky, na školu, na nakupování, na vaření atp. Ale důležitější je poslouchat a neukvapit se první odpovědí, většinou ti druzí sami o sobě řeknou všechno a stačí čekat a poznáš, co je pro toho druhého fakt důležité. Nedojde ti to třeba hned ale druhý den už budeš vědět, na co se ptát a na co ne. Naučit se to možná dá z učebnice typu „Selling for dummies“, kde je hezky popsáno, jak člověk reaguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat