Prý se na nic neptám... na co jste se ptali svého nového objevu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JáDante
Kecalka 277 příspěvků 14.08.18 21:06
Prý se na nic neptám... na co jste se ptali svého nového objevu?

Otázka je jasná… :mrgreen: je mi jasné že to je holt taková moje přirozenost a asi se v tom moc nezměním ale tak jen tak pro inspiraci, na co jste se ptali?

Reakce:
Aotearoa
Závislačka 4785 příspěvků 14.08.18 21:13

No především otázky vyplynuly z konverzace. Taky jsem nesnášela, kdyz ten druhý říkal jen hm. To je pak monolog a nuda. A dál už jsem s takovým nepokračovala.

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 14.08.18 21:15

Ja se ptala na vsechno :lol: …ale asi jsem začala školou, co jako studoval a co ho bavi

JáDante
Kecalka 277 příspěvků 14.08.18 21:28
@helekoukej píše:
Ja se ptala na vsechno :lol: …ale asi jsem začala školou, co jako studoval a co ho bavi

dobrý tip to mě nenapadlo :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlineSerpentini
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 14.08.18 21:35

Bavili jsme se o knížkách, o oblíbených spisovatelích, potom o filmech, o cestování, na jaké akce se chystáme, ten první měsíc jsme se bavili vyloženě jen o tom co nás baví, jaká místa bychom rádi navštívili.

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3251 příspěvků 14.08.18 22:40

@JáDante Na všechno,rodina,ško­la,práce,co ho baví,co rád jí,předchozí vztahy..ale samozřejmě to musí vyplynout ze situace,ne jako u výslechu. :D

Pifinka
Kecalka 481 příspěvků 14.08.18 23:14

Já se neptala nikdy na nic, a o to je to právě zajímavější a víc se o člověku dozvíš :) A kdyby mi to vyčetl, myslela bych, že je to narcis a je ukřivděnej, že se málo zajímám :D

Detsa
Extra třída :D 11056 příspěvků 15.08.18 03:21
@JáDante píše:
Otázka je jasná… :mrgreen: je mi jasné že to je holt taková moje přirozenost a asi se v tom moc nezměním ale tak jen tak pro inspiraci, na co jste se ptali?

Mít připravené otázky není moc cesta - chce to trochu konverzace, z které to vyplyne. Jeho zivot, rodina, zaliby, jidlo, filmy, hudba … cokoli ;). Ty o něm nic nechceš vědět ? :nevim: Mně to přijde přirozené něco chtít zjistit, kdyz máš zájem a ta osoba te něčím zaujme. Asi bych to takhle nikomu neřekl, ale když jsem se s někým seznamoval a nepadla na mou osobu jediná otázka nebo minimální zájem, tak jsem šel dál. Působí to totiž pak, že ho vůbec nezajímás a vše se točí jen kolem tebe. Pak z toho vznikaji tak trochu i monology :think:. Obvykle problém u mladých holek z mé zkušenosti.

crempus
Kecalka 335 příspěvků 15.08.18 06:44
@JáDante píše:
Otázka je jasná… :mrgreen: je mi jasné že to je holt taková moje přirozenost a asi se v tom moc nezměním ale tak jen tak pro inspiraci, na co jste se ptali?

Třeba jakej používá toaleťák..jestli dvojvrstvej..nebo třívrstvej..Tím bych začala…

JáDante
Kecalka 277 příspěvků 15.08.18 08:58
@Pifinka píše:
Já se neptala nikdy na nic, a o to je to právě zajímavější a víc se o člověku dozvíš :) A kdyby mi to vyčetl, myslela bych, že je to narcis a je ukřivděnej, že se málo zajímám :D

On to doufám nevyčetl, jen jsme se bavili o tom že jsem důvěřivá tak k tomu to řekl :P

lilith1
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 15.08.18 09:12
@JáDante píše:

Jeje, já pusu nezavřu až moc..chtěla jsem vědět vše..co dělá za práci, co ho baví, kde všude cestoval..vím jasně, že s malomluvným člověkem bych být nemohla

Sněžení
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 15.08.18 09:16

ptát se můžeš na práci, na počasí, na koníčky, na školu, na nakupování, na vaření atp. Ale důležitější je poslouchat a neukvapit se první odpovědí, většinou ti druzí sami o sobě řeknou všechno a stačí čekat a poznáš, co je pro toho druhého fakt důležité. Nedojde ti to třeba hned ale druhý den už budeš vědět, na co se ptát a na co ne. Naučit se to možná dá z učebnice typu „Selling for dummies“, kde je hezky popsáno, jak člověk reaguje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >