Prý to slyší od mnoha žen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 17:00
Prý to slyší od mnoha žen

Prosím anonymně

Vracela jsem se s přítelem z víkendu a bavili se o lyžování v zimě - že prý už nikdy asi nebudu chtít (narážel tím na to, že letos v zimě jsem lyžovala pomaleji a dělala v poledne přestávky - byla jsem psychicky i fyzicky vyšťavená z ex - dává na mě co půl roku žaloby, že mu mám třeba zaplatit 700 tisíc, vyhodil mě i s dětmi z domu, předkládá falešné dokumenty, svědky…), do toho nová práce, zoufalé shánění peněz - no prostě masakr. Tak jsem mu vysvětlovala, co jsem prožívala a že pořád špatně snáším, že mi tohle bývalý dělá, za to, že jsem mu vychovala tři děti, poskytovala zázemí, platila za něj dluhy, dělala mu zadarmo účetnictví i jinak v podnikání pomáhala, vozila ho do špitálu a ze špitálu, když byl KO. Načež přítel mi řekl, že tohle slyší od mnoha žen a že to nechápe, proč to ty ženy říkají. A že bylo jasné, když ten můj bývalý byl na peníze, že to takhle dopadne. Zůstala jsem trochu paf, zase mu vysvětlovala, že prostě člověk tomu druhému věří, že to na začátku je jiné, ale on to prostě nevzal.

Setkaly jste se s podobným názorem? Co s tím? Mám se bát? Nebo co si mám myslet? Přítel zkušenost s dlouholetým partnerstvím/manželstvím nemá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Roach
Kecalka 205 příspěvků 28.07.19 17:06

Empatie moc nepobral.

Tím jak se k Tobě chová, se nejspíš více zajímá o blbé hory než o Tebe.

Má vůbec k Tobě účtu a respekt? Záleží mu na Tobě?

Na tohle se zeptej… sama sebe. Co z něho cítíš

Já cítím alespoň z toho mála co jsi napsala červené světlo.

Amelie30
Závislačka 3186 příspěvků 28.07.19 17:06

Bych mu odvětila, že zase nechápu, proč on říká, že letos nebudu chtít lyžovat. Jeho starosti bych chtěla mít, se ani nedivím, že neměl dlouhodobější vztah. A ne, nesetkala jsem se s tímto názorem.

Amelie30
Závislačka 3186 příspěvků 28.07.19 17:07

@Roach ano, ano, mám stejný pocit.

Tableta
Kelišová 5435 příspěvků 28.07.19 17:08

8o S tím jsem se teda nesetkala. A kdyby ano, bylo by to poprvé a naposledy. Hulvát :zed: Že mu není hanba. To ti snad nemůže stát za to.

Roach
Kecalka 205 příspěvků 28.07.19 17:11

Tady Ti asi všichni napíší to samé, jenom jinou formu :mrgreen:

Mika.ella1
Kecalka 196 příspěvků 28.07.19 17:13
@Anonymní píše:
Prosím anonymně

Vracela jsem se s přítelem z víkendu a bavili se o lyžování v zimě - že prý už nikdy asi nebudu chtít (narážel tím na to, že letos v zimě jsem lyžovala pomaleji a dělala v poledne přestávky - byla jsem psychicky i fyzicky vyšťavená z ex - dává na mě co půl roku žaloby, že mu mám třeba zaplatit 700 tisíc, vyhodil mě i s dětmi z domu, předkládá falešné dokumenty, svědky…), do toho nová práce, zoufalé shánění peněz - no prostě masakr. Tak jsem mu vysvětlovala, co jsem prožívala a že pořád špatně snáším, že mi tohle bývalý dělá, za to, že jsem mu vychovala tři děti, poskytovala zázemí, platila za něj dluhy, dělala mu zadarmo účetnictví i jinak v podnikání pomáhala, vozila ho do špitálu a ze špitálu, když byl KO. Načež přítel mi řekl, že tohle slyší od mnoha žen a že to nechápe, proč to ty ženy říkají. A že bylo jasné, když ten můj bývalý byl na peníze, že to takhle dopadne. Zůstala jsem trochu paf, zase mu vysvětlovala, že prostě člověk tomu druhému věří, že to na začátku je jiné, ale on to prostě nevzal.

Setkaly jste se s podobným názorem? Co s tím? Mám se bát? Nebo co si mám myslet?
Přítel zkušenost s dlouholetým partnerstvím/manželstvím nemá. -

Proc asi nema zkusenost s dlouholetym partnerstvym? Predpokladam ze 25 mu neni.

PaníBovaryová
Kelišová 5164 příspěvků 28.07.19 17:15

Ta poslední věta úvodního příspěvku bude asi stěžejní

Mika.ella1
Kecalka 196 příspěvků 28.07.19 17:19
@PaníBovaryová píše:
Ta poslední věta úvodního příspěvku bude asi stěžejní

Jj kazda dala rychle ruce pryc asi k tomu mely duvod :lol:

Roach
Kecalka 205 příspěvků 28.07.19 17:21
@Mika.ella1 píše:
Jj kazda dala rychle ruce pryc asi k tomu mely duvod :lol:
:potlesk: :potlesk: :mrgreen:
Zumpa
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 28.07.19 17:26

Tady si někdo umí vybrat partnera…

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 100 inzerátů 28.07.19 17:56

No ja teda když lyzuju, tak dělám v poledne přestávky vždycky, už od dětství… Hezky se najim, pokochám výhledem, zrelaxuju… Se mnou by asi lyžovat nechtěl… Ale tak jedete si užít hory nebo zdolavat na sjezdovce kilometry? 8o

Někteří chlapy mají někdy divné uvažování a místo aby ti to předhazoval, měl by ti být oporou..

Ale k te otázce on to bere rozumově, nikdy nebyl asi bláznivě zamilovaný… Takže nezná ten pocit no… Ženy často prostě racionálně neuvažují :wink:

Roach
Kecalka 205 příspěvků 28.07.19 18:07

@welovefashion

To ale není omluva, ale výmluva.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 100 inzerátů 28.07.19 18:20
@Roach píše:
@welovefashionTo ale není omluva, ale výmluva.

Výmluva jeho nebo žen?

Roach
Kecalka 205 příspěvků 28.07.19 18:21

Jeho… Pokud se tedy vymlouvá na to, co píšeš ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama