Prý ve fázi Plató myslíme na jiné. Fakt?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
932
29.5.22 12:46

Prý ve fázi plató myslíme na jiné. Fakt?

V jednom seriálu o sexu na Netflixu hrdinka, mimochodem studentka sexuologie, tvrdila, že fáze plató je jen o nás samých a většina lidí v tu chvíli myslí na spoustu jiných vzrušujících věcí, jen ne na svého partnera. Prý je to z psychologického hlediska zcela normální a v pořádku. Překvapilo mne to. Myslíte před orgasmem na svého partnera nebo ne? Jen mne to zaujalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.5.22 13:00

Jestli před orgasmem myslím na svého partnera záleží hlavně na tom, zda ho mám zrovna s ním. :mrgreen:
Ne, nemyslím před orgasmem na nic konkrétního, to jedu úplně v jiných mozkových vlnách - jiná dimenze, změněné vědomí. Jsem myslela, že sex se dělá hlavně proto. :D

• Citovat
  • Nahlásit
6877
29.5.22 13:05
@Veselej kluk píše:
V jednom seriálu o sexu na Netflixu hrdinka, mimochodem studentka sexuologie, tvrdila, že fáze plató je jen o nás samých a většina lidí v tu chvíli myslí na spoustu jiných vzrušujících věcí, jen ne na svého partnera. Prý je to z psychologického hlediska zcela normální a v pořádku. Překvapilo mne to. Myslíte před orgasmem na svého partnera nebo ne? Jen mne to zaujalo…

Hele jeden muj fajn kamos zase nekde vycetl, nejaka psychologie, ze pri piti alokoholu a nasledne podnapilosti se dostanes do stavu alfa, kde rikas pravdu a co mas v podvedomi, no Freud by ziral :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
29.5.22 13:07
@Anonymní píše:
Jestli před orgasmem myslím na svého partnera záleží hlavně na tom, zda ho mám zrovna s ním. :mrgreen:
Ne, nemyslím před orgasmem na nic konkrétního, to jedu úplně v jiných mozkových vlnách - jiná dimenze, změněné vědomí. Jsem myslela, že sex se dělá hlavně proto. :D

Tak změněné vědomí je snad až u orgasmu ne? Před ním jsem tedy ještě většinou zcela při smyslech :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
29.5.22 13:08
@lilith1 píše:
Hele jeden muj fajn kamos zase nekde vycetl, nejaka psychologie, ze pri piti alokoholu a nasledne podnapilosti se dostanes do stavu alfa, kde rikas pravdu a co mas v podvedomi, no Freud by ziral :mrgreen:
:mrgreen: :think: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12776
29.5.22 13:28

Ne. Když spím s mužem protože mě vzrušuje vnímám pouze jeho dotyky jeho oči vůni prostě jeho… nemyslím si že bys měl studovat sexualitu ze seriálů na netflixu.

jinak fáze plato je ve skutečnosti pouze a jenom - doba mezi sexuálním vzrušením a orgasmem… je definována stavem těla ryhcleným tepem atd… kdo na co myslí bude naprosto a čistě individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.22 13:42

Myslím. Dvakrát jsem zkoušela zavřít oči a myslet na jinýho, ale prostě to neumím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.22 13:51
@Veselej kluk píše:
Tak změněné vědomí je snad až u orgasmu ne? Před ním jsem tedy ještě většinou zcela při smyslech :-D

Tak to máte blbý. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1651
29.5.22 23:12

Myslela jsem tak na jiného, když jsem s někým spala buď nezávazně, nebo vztah s ex už šel do kytek. V normálním fungujícím vztahu nemám tu potřebu. Spíše nemyslím na nic :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.22 23:43

Mám zkušenost, ačkoliv bylo nelehké si to přiznat. Když jsem měla sex s partnerem a myslela přitom na jiného nebo něco jineho, tak mě prostě dostatečně nevzrušoval. Naopak s tím, který mě vzrušoval, nebyl ani čas myslet na něco / někoho jiného :mrgreen:
Nalij si čistého vína. Netvrdím, že tě nepřitahuje. Jasně, že jo. No ale není to to,,ONO”. Ta správná sexuální chemie

• Citovat
  • Nahlásit
2329
30.5.22 11:44
@Veselej kluk píše:

Já většinou potřebuji delší  1. fázi: vzrušení. Potom  při 2. fázi plató myslím na nic (většinou) nebo  na partnera.

Dlouho už jsem při sexu nemyslela na něco/někoho jiného.
Dříve se mi to občas stávalo. Jiným člověkem byl spíše herec/zpěvák…  než někdo reálný.

Jak to máš Ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat