PS4 a hry v češtině

996
22.11.20 16:23

PS4 a hry v češtině

Chci dětem ( 8 a 11 let) koupit Ps4, ale když koukám na hry které by se mi pro ně líbili tak je vše v angličtině, ta větší už by se i asi chytla angličtinu má již nějaký čas ve škole ale malý tomu asi nebude rozumět nebo rozumí těm anglickým hrám vaše děti když neumí anglicky, líbí se mi třeba hry od lega.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2843
22.11.20 16:27

Děti hrajou hry od Lega naprosto s přehledem od 6 a 8 let. Nemají žádnou hru v češtině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
22.11.20 17:27

PS4 pro a FIFA, rdr2 to stačí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6372
22.11.20 17:34

Buď v klidu, oni jsou chápavější než si myslíme :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
22.11.20 18:44
@Hanula1212 píše:
Buď v klidu, oni jsou chápavější než si myslíme :-)

Souhlasím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 07:43

Dobry den, mohu se hackovat s dotazem k ps4? Syn si preje k Vanocum ps4 s hrou Fortnite. Je tu nekdo, kdo se orientuje v typech( ps4 pro, ps4 slim, 1TB, 500GB,…) je neco na co si dat pozor, jsou tu rozdilne ceny, chci aby to opravdu fungovala jak ma a nesekalo se nic. Zaroven fortnite edice ma jako soucast plne funkcni hru? Pisi primo balicek Fortnite…Omlouvam se, aletreba tu je nekdo kdo se opravdu vyzna a poradi mi?
Dekuji. :oops: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.11.20 09:36

Fortnite je free to play hra, tedy v základu se neplatí, jen se stáhne. „Balíček Fortnite“ v tomto případě znamená spíš nějakou bonusovou měnu, nebo tak něco.

500GB, nebo 1TB je velikost HDD, ten se ale dá stejně vyměnit, nebo připojit externí, kdyby došlo místo. Nicméně, s jednou hrou, pokud u ní zůstane je bez problémů i 500GB. Kdo ale zůstane u jedné, že?

Slim vs. Pro: Pro verze je vylepšená a silnější verze PS4. Také o něco dražší. Ale přeci jen, Pro se vyplatí.

A abych nebyl OT:

https://www.herni-svet.cz/…ry-v-cestine

Asi to nebude komlptní, aler pro představu by to mělo stačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 09:48

@Georg01
Diky moc :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu