Psal ex, že ji miluje...

Anonymní
23.11.20 12:03

Psal ex, že ji miluje...

Ahoj holky,

chci se trošku vypsat a hlavně poradit. S přítelem se známe rok a půl a před třemi měsíci jsme spolu začali bydlet. Partner má osmiletou dceru s bývalou partnerkou, s kterou se rozešli cca před třemi lety. Iniciátorem rozchodu byla ona. Předtím spolu byli asi deset let. Před týdnem jsem náhodou zjistila, že vloni o Vánocích, kdy si měl s dcerou dávat 23. prosince dárky, byl u nich doma, zřejmě popíjeli víno s bývalou, dokonce také dostala od něj dárek k Vánocům (velmi vtipně kosmetiku, stejně jako já). Nevím, co přesně se událo, ale nakonec se pohádali a on ji následně psal, že mu to je líto, co všechno řekl, ale že to nezvládá. Doslova napsal: „Obě Vás miluju“.

Upřímně jsem z toho úplně v šoku. Od začátku jsem nechtěla do vztahu, kde je dítě z předchozího vztahu. Hodně jsme si toho za ten rok a půl prošli, především kvůli minulosti a mé velké nedůvěře. Teď, když jsem měla pocit, že si všechno sedlo, tak vypluje toto. Přítel mi k tomu řekl, že mu asi bylo smutno v té době, ale ať tomu nepřikládám žádný větší význam. Že s ní být nechce už nikdy. Jenže do toho všeho se bývalka rozešla s tím, kvůli komu odešla od mého přítele.

Upřímně jsem na rozsypání, bejvalou nenávidím a nemám momentálně ani trošičku náladu ani na návštěvy dcery a její vyprávění „o nejúžasnější mamince pod sluncem“. Vůbec nevím, co mám dělat. Kvůli každé blbosti nebo poznámce strašně vybuchuji a přítele bych nejradši uškrtila. Dokonce se mi honí hlavou, jak mu to oplatit :D Přejde to někdy? Já mám totiž pocit, že ne…

Prosím anonym kvůli citlivosti…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6194
23.11.20 12:11

Jsi mu prolustrovala telefon nebo jak jsi na tohle prisla? Kazdopadne dcera je jeho rodina a uz navzdy bude a i s ex bude muset porad komunikovat. Pokud to nejsi schopna prijmout a srovnat se s tim, tak se s nim radsi rozejdi. Jelikoz budes porad delat dusno a zlo na miste, kde mas problem pouze ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14874
23.11.20 12:12

No, nevýhoda partnera s dítětem :nevim: Když s tím nejsi srovnaná, lépe, když se rozejdete. Oplácet? To ti je 17? :roll:
Jak jsi vůbec přišla na to, že jí toto napsal??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24270
23.11.20 12:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

chci se trošku vypsat a hlavně poradit. S přítelem se známe rok a půl a před třemi měsíci jsme spolu začali bydlet. Partner má osmiletou dceru s bývalou partnerkou, s kterou se rozešli cca před třemi lety. Iniciátorem rozchodu byla ona. Předtím spolu byli asi deset let. Před týdnem jsem náhodou zjistila, že vloni o Vánocích, kdy si měl s dcerou dávat 23. prosince dárky, byl u nich doma, zřejmě popíjeli víno s bývalou, dokonce také dostala od něj dárek k Vánocům (velmi vtipně kosmetiku, stejně jako já). Nevím, co přesně se událo, ale nakonec se pohádali a on ji následně psal, že mu to je líto, co všechno řekl, ale že to nezvládá. Doslova napsal: „Obě Vás miluju“.

Upřímně jsem z toho úplně v šoku. Od začátku jsem nechtěla do vztahu, kde je dítě z předchozího vztahu. Hodně jsme si toho za ten rok a půl prošli, především kvůli minulosti a mé velké nedůvěře. Teď, když jsem měla pocit, že si všechno sedlo, tak vypluje toto. Přítel mi k tomu řekl, že mu asi bylo smutno v té době, ale ať tomu nepřikládám žádný větší význam. Že s ní být nechce už nikdy. Jenže do toho všeho se bývalka rozešla s tím, kvůli komu odešla od mého přítele.

Upřímně jsem na rozsypání, bejvalou nenávidím a nemám momentálně ani trošičku náladu ani na návštěvy dcery a její vyprávění „o nejúžasnější mamince pod sluncem“. Vůbec nevím, co mám dělat. Kvůli každé blbosti nebo poznámce strašně vybuchuji a přítele bych nejradši uškrtila. Dokonce se mi honí hlavou, jak mu to oplatit :D Přejde to někdy? Já mám totiž pocit, že ne…

Problém máš ty se sebou, se sebevědomím a důvěrou k lidem. Jestli to nedáváš, vztah s borcem co má exku a s ní dítě, šla bych od toho, nebo se zničíš a ten vztah dřív nebo později taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1860
23.11.20 12:16

Ta bývalá za to nemůže.. Přítel k tobě prostě evidentně necítí to, co cítil dřív mě své ženě, a asi mu i chybí dcera… Buď se s tím smířis, nebo půjdeš o dům dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
23.11.20 12:16

A ta náhoda byla, že jsi mu vlezla do telefonu? Já ti nevím, jestli je nutné být v problémovém vztahu od začátku. Rok a půl není extra doba, na které bych lpěla a nechala ho asi bejvalce. Když ji miluje. Ale třeba nemiluje.

Rozhodně bych si ale vztek nevybíjena na nevinné dceři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3554
23.11.20 12:17

Po té době už asi nebudeš jen převozníkem a rozebírat to co se stalo před rokem (spolu bydlíte tři měsíce) je nesmysl. To, že s tebou bydlí dává bývalé jasně najevo, že už s návratem nepočítá a je o kus dál. Jo a že bývalé nevyšel vztah - to se stává, naopak nové vztahy podváděných bývají trvanlivější - tak si to nepokaž. Proč by si přítel rozbíjel vztah co funguje kvůli ženě co ho podrazila a které jen zbyl :think:

S malou si vybuduj vztah jako hodná teta co si může dovolit ji trochu rozmazlovat a nemusí dohlížet na domácí úkoly :-)

PS1: nečum mu do mailu :cert:
PS2: jestli máš pocit, že jsi přecitlivělá, tak si kup těhotenský test :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7789
23.11.20 12:18

Ja tedy nevim, ale rekla bych, ze zakladatelce jde o to, ze psal Ex, ze ji miluje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7789
23.11.20 12:19
@Josef_t píše:
Po té době už asi nebudeš jen převozníkem a rozebírat to co se stalo před rokem (spolu bydlíte tři měsíce) je nesmysl. To, že s tebou bydlí dává bývalé jasně najevo, že už s návratem nepočítá a je o kus dál. Jo a že bývalé nevyšel vztah - to se stává, naopak nové vztahy podváděných bývají trvanlivější - tak si to nepokaž. Proč by si přítel rozbíjel vztah co funguje kvůli ženě co ho podrazila a které jen zbyl :think:

S malou si vybuduj vztah jako hodná teta co si může dovolit ji trochu rozmazlovat a nemusí dohlížet na domácí úkoly :-)

PS1: nečum mu do mailu :cert:
PS2: jestli máš pocit, že jsi přecitlivělá, tak si kup těhotenský test :jazyk:

S tim zakladatelko tedy nesouhlasim, ze to, ze s tebou bydli dava najevo, ze uz s ni nepocita, nekteri to maji tak, ze nedokazi byt sami a maji servis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
23.11.20 12:21

Bez vzájemné důvěry nemůže být kvalitní vztah. Jít do vztahu s chlapem, který má dítě/děti, a ty bezdětná, to každý nedá. Chápu tvoje obavy. Bývalka, která je opět volná, může být problém. :think:Jestli budeš dělat pravidelně doma kvůli tomu dusno, tak ten vztah stejně dlouho asi nevydrží.

Příspěvek upraven 23.11.20 v 12:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25433
23.11.20 12:21

Ty řešíš teď, co jí psal před rokem? To jste spolu byli krátce :nevim: jestli chceš pitvat každý slovo co kdy napsal, tak to z toho hrabne. Je jasné že ji miloval, byli spolu dlouho a mají dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19149
23.11.20 12:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

chci se trošku vypsat a hlavně poradit. S přítelem se známe rok a půl a před třemi měsíci jsme spolu začali bydlet. Partner má osmiletou dceru s bývalou partnerkou, s kterou se rozešli cca před třemi lety. Iniciátorem rozchodu byla ona. Předtím spolu byli asi deset let. Před týdnem jsemnáhodou zjistila, že vloni o Vánocích, kdy si měl s dcerou dávat 23. prosince dárky, byl u nich doma, zřejmě popíjeli víno s bývalou, dokonce také dostala od něj dárek k Vánocům (velmi vtipně kosmetiku, stejně jako já). Nevím, co přesně se událo, ale nakonec se pohádali a on ji následně psal, že mu to je líto, co všechno řekl, ale že to nezvládá. Doslova napsal: „Obě Vás miluju“.

Upřímně jsem na rozsypání, bejvalou nenávidím a nemám momentálně ani trošičku náladu ani na návštěvy dcery a její vyprávění „o nejúžasnější mamince pod sluncem“.Vůbec nevím, co mám dělat. Kvůli každé blbosti nebo poznámce strašně vybuchuji a přítele bych nejradši uškrtila. Dokonce se mi honí hlavou, jak mu to oplatit Přejde to někdy? Já mám totiž pocit, že ne…

by mě zajímala ta náhoda, kdy zjistíš, co chlap v sms napsal pře rokem :think:
V tu dobu jste spolu byly jak dlouho? pár měsíců? teda nic vážnýho.
No hele, pokud chceš chlapa vehnat zpátky do náruče ex, tak pokračuj v tom, jak se chováš a ještě mu to nějak oplať :think: Pokud s ním chceš mít vztah, zapracuje na sobě a svém vnímání i toho dítka. Anebo se na to vykašli, a najdi si bezdětného :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4425
23.11.20 12:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

A? Dobře ti tak, od začátku k němu máš nedůvěru, děláš dusno ve vztahu a asi mu ještě protizákonně lustruješ telefon. Doufám, že tvůj chlap pochopí, co jsi zač a najde si někoho normálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3554
23.11.20 12:31
@Nekoukej! píše:
S tim zakladatelko tedy nesouhlasim, ze to, ze s tebou bydli dava najevo, ze uz s ni nepocita, nekteri to maji tak, ze nedokazi byt sami a maji servis

Jak jsem pochopil z kontextu, znají se rok a půl, bydlí spolu 3 měsíce a v loni na Vánoce už tam byl jen na návštěvě… Nejméně rok už tedy funguje sám.

Z dalšího usuzuji, že příčinou rozpadu vztahu byla záletná manželka, které to v tyto dny nevyšlo s milencem - to je to čeho se zřejmě Zakladatelka obává.

Po nevěře partnera procházíme určitými stavy: šok, vztek, sebeobviňování a na konci je rezignace. Bývalá asi měla šanci o návrat (pokud o něj vůbec stojí) bojovat před rokem.
Během toho roku pravděpodobně přítel Zakladatelky na původní vztah definitivně rezignoval a proto šel do vztahu s ní. To, že se Ex rozpadl vztah už bere jen jako určité zadostiučinění, aby jí dal pocítit o co přišla.

Takže Zakladatelko, buď v klidu, bývalá už mu moc ublížila na to, aby se k ní vracel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7789
23.11.20 12:39
@Josef_t píše:
Jak jsem pochopil z kontextu, znají se rok a půl, bydlí spolu 3 měsíce a v loni na Vánoce už tam byl jen na návštěvě… Nejméně rok už tedy funguje sám.

Z dalšího usuzuji, že příčinou rozpadu vztahu byla záletná manželka, které to v tyto dny nevyšlo s milencem - to je to čeho se zřejmě Zakladatelka obává.

Po nevěře partnera procházíme určitými stavy: šok, vztek, sebeobviňování a na konci je rezignace. Bývalá asi měla šanci o návrat (pokud o něj vůbec stojí) bojovat před rokem.
Během toho roku pravděpodobně přítel Zakladatelky na původní vztah definitivně rezignoval a proto šel do vztahu s ní. To, že se Ex rozpadl vztah už bere jen jako určité zadostiučinění, aby jí dal pocítit o co přišla.

Takže Zakladatelko, buď v klidu, bývalá už mu moc ublížila na to, aby se k ní vracel.

No ja si to i pres tve uvahy nemyslim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat