Psal si s jinýma a lže mi..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 11:21
Psal si s jinýma a lže mi..

Zdravím,
Potřebuju se vypovídat, protože poslední dny mi je fakt psychicky strašně špatně.
Mám přítele, za měsíc jsme spolu rok, známe se už docela dlouho jako kamarádi, a nakokec jsme spolu.
Přítel je pohledný, má nádherné tělo a pracuje na sobě, chodí pravidelně do fitka, má stálou práci, doma mi taky pomáhá, udělal by pro mě první poslední a moc si toho vážím. Ale poslední dobou je mezi námi docela krize. Hodnekrat jsem se spálila z předešlých vztahů a zkrátka mi dělá problém věřit. Poslední dny se dost casto hádáme, hlavně kvůli mé žárlivosti. Má jednu kamarádku, která ho dřív chtěla(to jsme spolu ještě nebyli) posilala mu nahé fotky atd. Zkrátka taková typická flundra, ve městě je známá tím, že roztahuje na potkání. On ji nechtěl vybral si mě, ale pořád jsou dobří kamarádi. Ja ji nedokazu vystát, pořád je ve mě pocit, že ho dřív chtěla a snaží se pořád. Když se pohádáme, tak se ji většinou svěřuje a tak
Došlo to do té fáze, že přítel mi zacal tajit, kdyz šel třeba za ni ven, nebo na kafe. Prý abych nedělala scény a nezarlila. Promluvili jsme si o tom a slíbili jsme si, že mi bude říkat vše a nebude nic zatajovat.
Včera (ano, neukamenujte mě) jsem mu vlezla do telefonu a nasla jsem to co jsem asi neměla.
Jeden den mi tvrdil že jde za tátem na kafe, a z toho dne mel fotku v mobilu s jednou kamarádkou (na kterou ale nezarlim, znaji se dlouho a ma ted přítele) ale jde mi o ten princip. Pak jsem zjistila, že na instagramu si píše se 17letou!! holkou, která chodí stejně jakl on do fitka a dělá fitness. Mimochodem příteli bude 27let. Nebo ta kamarádka, kterou nesnesu mu psala, že dělá svému „příteli“ do práce jídlo, jestli chce taky(??!!), to ji si sice odmítl, ale jako co to má sakra znamenat, má snad mě a o jídlo má doma postaráno, kráva.
Nevydržela jsem to, a rekla jsem co jsem našla. Vyčetla jsem mu, že mi sliboval, jak mi bude říkat vše, ale dozvím se další lži.
Na to mi odpověděl, že ho to strašně mrzí, ale poslední dny byly porad hádky a že vlastně skrz to ani spolu nespíme, nemame zadny fyzicky kontakt, žádná pusa a obejmutí a moc mu to chybí. Pry ví, že si s nima neměl psát a nebo potaji chodit ven s kamarádkou a nerict mi to, bal se me reakce, že zase budu vyvádět.
Dohodli jsme se, že odteď žádné tajnosti, že mu chci věřit a chci ať máme krásný vztah. Říkala jsem, že chci poznat i jeho kamarádky a byl rád a na středu domluvil sraz.
Jenze nevim, jestli jsem udělala dobře. Budu se snažit moji žárlivost zkrotit, ale pořád budu mit myšlenky, jestli zase potaji nepíše někomu nebo se s nekym neschází..
Miluju ho moc a on me taky to vím, a věřím mu, ze me nepodvedl a nema to snad v plánu. Jen nevím, jak se zbavit toho pocitu nedůvěry.
Bylo špatné období, hádali jsme se, neměli žádný sex, pořád jsem dělala zarlive scény.. Tak asi potřeboval někde najít útěchu a chtěl si zvednout ego někde jinde. Ale jde mi i to, že v očích těch holek budu za úplnou krávu, kdyz jim muj přítel vypisoval, akorát budu všem pro smích, že si neumím uhlídat chlapa..
Strašně me to trápí, nechci být taková, zabíjí to mě, přítele i náš vztah.
Ráda bych slyšela nějaký objektivní a nestranný názor od vás..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 02.04.19 11:26

Ani jsem to nedočetla. Toxický vztah. Žárlivá hysterka a týpek, který si drží kámošky ve stavu „stand-by“. Ale abych byla spravedlivá žila jsem v podobném, když mi bylo kolem dvaceti.

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 02.04.19 11:30

Úplně nevim, co chceš slyšet. Našla sis manekýna obklopenýho kamarádkama, tak ho máš :nevim: Z chlapa, co po hádce fňuká kamarádkám, na mne jde zimnice :nevim: Nechtěla bych ani za nic. Ale tobě takovej manekýnek asi vyhovuje, no. Akorát se pak nediv, až třeba budete mít dítě, o který se budeš starat a on bude chodit plakat kamarádkám, jak je doma zanedbávanej. Určitě se pak najde nějaká, co ho polituje a bude se mu „věnovat“…

Příspěvek upraven 02.04.19 v 11:31

Tichošlápek
Extra třída :D 14334 příspěvků 02.04.19 11:31

Pro smích je spis to, ze si myslíš, ze si holka má chlapa hlídat :nevim: jsi žárlivá, lustruješ ho, on je zjevně do větru a má rad kolem sebe ženy. Nepripadate mi kompatibilní

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 02.04.19 11:31

Ty jsi nevyzrálá a přítel bez komentáře.

k.a.t.u.s.i.k
Povídálka 37 příspěvků 02.04.19 11:31
Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 02.04.19 11:32

Já to dočetla, a chápu obě strany, ale pokud jde mezi ním a těma holkám jenom o přátelství tak bych to nehrotila, můj chlap má taky kamarádky, přece nepretrha kontakty s celým ženským pokolením, protože je ve vztahu :nevim: nadruhou stranu mít doma hysterickou žárlivku musí být peklo, ani se nedivím že ti neřekne všechno, jestli děláš z každý smsky od jiné holky scénu.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 02.04.19 11:34

Jestli ten muž má trochu rozumu v hlavě,zabalí si věci a půjde o dům dál.S takovou kvokací dámou s IQ vysavače nemůže normální člověk být.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 11:35

Potřebuji prostě „facku“ abych se probrala a přestala řešit blbosti a mou přehnanou žárlivost. Ale nevím jak na to..
Záleží mi na tomhle vztahu a nechci kvůli své hysterii přijít o to, co mám.

cverunka
Závislačka 2978 příspěvků 02.04.19 11:38

Žárlivé scény sis mohla odpustit, ale tohle kamarádíčkování chlapa s holkami mi také není po chuti. Prostě je má v záloze. Když se potřebuje vypovídat, ať jde s kámošem na pivo, ne tlachat po Instagramu s fitness holkami :mrgreen:

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 02.04.19 11:39
@smutny klaun2 píše:
Jestli ten muž má trochu rozumu v hlavě,zabalí si věci a půjde o dům dál.S takovou kvokací dámou s IQ vysavače nemůže normální člověk být.

Tak hlavně, že na fňukny,který si po hádce stěžujou kamarádkám, stojej ženský frontu :roll:
Navíc zakladatelky partner podle popisu působí spíš jako ufňukanej manekýn než jako muž…

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 02.04.19 11:40
@Kriss Tina píše:
Já to dočetla, a chápu obě strany, ale pokud jde mezi ním a těma holkám jenom o přátelství tak bych to nehrotila, můj chlap má taky kamarádky, přece nepretrha kontakty s celým ženským pokolením, protože je ve vztahu :nevim: nadruhou stranu mít doma hysterickou žárlivku musí být peklo, ani se nedivím že ti neřekne všechno, jestli děláš z každý smsky od jiné holky scénu.

Přesně. Vidím, zakladatelko, spíš problém v tobě. Samozřejmě jde o to, co si s kým píše. Ale jestli sedmnáctku zajímá fitness a vyměňujou si zkušenosti, tak na tom nevidím nic špatnýho. A že mu „flundra“ vnucuje jídlo, za to snad nemůže :nevim: Řekla bych, že tu lustraci vzal docela dobře, já bych teda vyváděla… Měla by sis najít dobrého terapeuta a zatím svou žárlivost řešit, jinak ho ztratíš zcela jistě.

Demi
Závislačka 3855 příspěvků 02.04.19 11:41

Ty žiješ s pěkným chlapem, který dobře ví, že se holkám líbí, ovšem on žije s holkou, která má nějaký hluboký komplex a nízké sebevědomí. Nesourodá dvojice, nesourodý vztah.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 02.04.19 11:42
@J.O.V píše:
Ty jsi nevyzrálá a přítel bez komentáře.

Tak nějak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 11:43

Já to o sobě ale vše vím, že jsem přehnaná a žárlím většinou bezdůvodně. Zkrátka na to nejsem zvyklá, že má tolik kamarádek.
Uvědomuji si, že mám problém, proto ho chci začít co nejdřív řešit a zachránit co jsem způsobila..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama