Psal si s jinými, odpustily byste to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 23:16
Psal si s jinými, odpustily byste to?

Ahoj, s přítelem jsme rok, máme zatím vztah na dálku, jsme spolu od patku do neděle no a před par dny jsem přišla na to, ze psal par holkam a zval je na jedno, nebo ze se někdy staví na kafe. Hrozne mě to vzalo, byla jsem naštvaná, ale možná ještě víc zklamaná. Hned jsem mu volala, byla jsem tak rozcilena. Hned za mnou přijel a všechno přiznal. Měl teď blbé období a asi si potřeboval něco dokázat. Mluvili jsme o tom cely den a on toho hrozne litoval, bylo to na nem vidět, rikal, jak ho to mrzi, ze to byla hrozna chyba. Jako kdyby mě nemiloval, tak se nebude takhle snažit, na druhou stranu nechápu, proč to vůbec udelal. Tvrdí, ze už se to nestane, ze už mě nikdy nechce vidět takhle zničenou, neustále se omlouval. Vždy se ke mě choval krasne, jsme oba zamilovaný, proto by mě to ani nenapadlo, porad to nechápu. Rikal, ze pochopil, jak moc to podelal, ze mě nechce ztratit. Jsou to sice jen slova, ale vážně se snaží. Když jsem se o tom bavila s par lidma, všichni tvrdí, ze to stejně bude dělat dal. Já mu věřím, ale řekla jsem mu, ze znovu už bych to nedala a on si to uvědomuje. Myslíte, ze je šance, ze ho to muze vážně napravit? Rikal, ze je ve finále i rad, ze jsem na to přišla, ze si uvedomil spoustu věci a už se to nestane. S žádnou nic neměl, proste jenom pozvání na pivo, jestli šel s jednou, jinak nic. Před vsema o mě mluví vážně hezky, udelal by první poslední. Fakt se snažím to vytesnit, nemyslet na to, bejt v pohodě, miluju ho a věřím mu a tím, ze bych mu to furt připomínala, bych tomu asi moc nepomohla, ale porad ve mě hloda to, jak každý říká, ze se nezmění, bude to dělat dal. Jaký na to mate názor? Mate nějakou zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8684 příspěvků 08.07.19 23:25

A co ti řekl na to proč to udělal?

Anetaa120
Povídálka 45 příspěvků 08.07.19 23:28

A kolik vám oběma je, zakladatelko? Myslím, že to že ‘měl blbé období’ rozhodně není omluva. Byly to kamarádky, které znal dýl? Nebo prostě napsal náhodným holkám a zval je na pivo?
Měla jsem přítele a ten dělal to samé. Nikdy mi nedokázal upřímně říct, proč to vlastně dělal. Přesto to vypadalo, že mě opravdu miluje. Ale.. ruku na srdce, kdyby ti na něco takového přišel on, neomlouvala by ses a nesnažila se to všechno zachránit, přesně tak, jako se snaží teď on?
Je to těžké, každý snese něco jiného. Jsou ženy, které by nad tímto mávly rukou, že to není důvod pro rozchod. Ostatní naopak. Musíš vědět sama do jaké skupiny se řadíš ty a co hodláš tolerovat. Řeknu ti jediné, z tvého příspěvku je patrné, že mu odpustit chceš, pravděpodobně mu i odpustíš, protože jsi zamilovaná.. Ale tenhle zádrhel v tom vztahu zůstane a bude tě pěkně štvát. Budeš mít pochybnosti, zda to nedělá zase.. Jestli si opět s někým nepíše, jestli to nedojde dál… :nevim: Pokud chceš, klidně mi napiš soukromou zprávu.

Kobrakai
Kecalka 345 příspěvků 08.07.19 23:29

Vis ja si u tohodle vzdycky rikam…Vidate se malo a jste spolu rok…Paneboze rok? Vzdyt to je stale ta nejvetsi zamilovanost co muze byt! Jak mohl tedy myslet na jine? Mrzi me to, ale byt Tebou, tak nemarnim cas s nekym, kdo se po pouhem roce (a to spolu nejste ani denne) poohlizi po jinych… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 23:34
@lachtanice86 píše:
A co ti řekl na to proč to udělal?

Ze když na to kouká zpětne, ze vlastně důvod neměl, ale nikdy neměl delší vztah a proste měl pocit, ze mu něco utíká, ze ke svazanej a chtěl si dokázat, ze je dobrej, ale nic víc. Proste si pohonit ego. Proste obcas má takový stavy, zvlášť když toho má dost, ze dostane takovou depku no a teď to vyřešil takhle.. delal to jen par dni, jak je furt sám, tak mu to moc nepridava. No ale rikal, ze teď mu to tak nepřijde, když nad tím přemýšlí, ze se mnou chce byt, zvyká si, plánuje společne bydlení, ze se mnou má všechno.

ontar
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 08.07.19 23:38

Psát si je na nic…radši si má přítel občas bokem vrznout…

tininas
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 08.07.19 23:39
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem jsme rok, máme zatím vztah na dálku, jsme spolu od patku do neděle no a před par dny jsem přišla na to, ze psal par holkam a zval je na jedno, nebo ze se někdy staví na kafe. Hrozne mě to vzalo, byla jsem naštvaná, ale možná ještě víc zklamaná. Hned jsem mu volala, byla jsem tak rozcilena. Hned za mnou přijel a všechno přiznal. Měl teď blbé období a asi si potřeboval něco dokázat. Mluvili jsme o tom cely den a on toho hrozne litoval, bylo to na nem vidět, rikal, jak ho to mrzi, ze to byla hrozna chyba. Jako kdyby mě nemiloval, tak se nebude takhle snažit, na druhou stranu nechápu, proč to vůbec udelal. Tvrdí, ze už se to nestane, ze už mě nikdy nechce vidět takhle zničenou, neustále se omlouval. Vždy se ke mě choval krasne, jsme oba zamilovaný, proto by mě to ani nenapadlo, porad to nechápu. Rikal, ze pochopil, jak moc to podelal, ze mě nechce ztratit. Jsou to sice jen slova, ale vážně se snaží. Když jsem se o tom bavila s par lidma, všichni tvrdí, ze to stejně bude dělat dal. Já mu věřím, ale řekla jsem mu, ze znovu už bych to nedala a on si to uvědomuje. Myslíte, ze je šance, ze ho to muze vážně napravit? Rikal, ze je ve finále i rad, ze jsem na to přišla, ze si uvedomil spoustu věci a už se to nestane. S žádnou nic neměl, proste jenom pozvání na pivo, jestli šel s jednou, jinak nic. Před vsema o mě mluví vážně hezky, udelal by první poslední. Fakt se snažím to vytesnit, nemyslet na to, bejt v pohodě, miluju ho a věřím mu a tím, ze bych mu to furt připomínala, bych tomu asi moc nepomohla, ale porad ve mě hloda to, jak každý říká, ze se nezmění, bude to dělat dal. Jaký na to mate názor? Mate nějakou zkušenost?

Ne. Nevěřila bych mu. Měla jsem vztah na dálku a takto by bohužel vypadat neměl.

Ale. Stalo se to poprvé, že? Tak mu tu šanci dej, ještě když se tak snaží. Nicméně buď na pozoru. Přece jen, když se něco stane poprvé, nemusí se to už opakovat. Ale… když se to stane i po druhé, tak se to zákonitě bude opakovat i po třetí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 23:44
@Anetaa120 píše:
A kolik vám oběma je, zakladatelko? Myslím, že to že ‘měl blbé období’ rozhodně není omluva. Byly to kamarádky, které znal dýl? Nebo prostě napsal náhodným holkám a zval je na pivo?
Měla jsem přítele a ten dělal to samé. Nikdy mi nedokázal upřímně říct, proč to vlastně dělal. Přesto to vypadalo, že mě opravdu miluje. Ale.. ruku na srdce, kdyby ti na něco takového přišel on, neomlouvala by ses a nesnažila se to všechno zachránit, přesně tak, jako se snaží teď on?
Je to těžké, každý snese něco jiného. Jsou ženy, které by nad tímto mávly rukou, že to není důvod pro rozchod. Ostatní naopak. Musíš vědět sama do jaké skupiny se řadíš ty a co hodláš tolerovat. Řeknu ti jediné, z tvého příspěvku je patrné, že mu odpustit chceš, pravděpodobně mu i odpustíš, protože jsi zamilovaná.. Ale tenhle zádrhel v tom vztahu zůstane a bude tě pěkně štvát. Budeš mít pochybnosti, zda to nedělá zase.. Jestli si opět s někým nepíše, jestli to nedojde dál… :nevim: Pokud chceš, klidně mi napiš soukromou zprávu.

20 a 25, doteď bylo všechno úžasný, oba jsme byli neskutecne šťastní a jsme porad. Odpustit mu chci, chci mu dat šanci. No obcas si vzpomenu, ale snažím se na to nemyslet, druhy den mě vzal na výlet, fakt jsem na to ani chvíli nemyslela a bylo to skvely. V tom mas pravdu, každý to má asi nastaveny jinak. Věřím mu, sám rikal, ze chápe, ze ty pochybnosti mít budu, ale bude se snažit udělat maximum, aby mě toho zbavil. No já bych to neudělala, ale kdybych to delala, proroze by mi něco chybělo, řekla bych proč jsem to delala, ale u nej to bylo fakt jenom jeho ego.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 23:48
@tininas píše:
Ne. Nevěřila bych mu. Měla jsem vztah na dálku a takto by bohužel vypadat neměl.Ale. Stalo se to poprvé, že? Tak mu tu šanci dej, ještě když se tak snaží. Nicméně buď na pozoru. Přece jen, když se něco stane poprvé, nemusí se to už opakovat. Ale… když se to stane i po druhé, tak se to zákonitě bude opakovat i po třetí.

Jinak je ten vztah ale skvelej. Piseme si porad, volame denně. Jsme spolu co nejvíc to jde. Když jsme spolu, je vidět, ze je fakt stastnej, za celej víkend ani nevytahnem mobil, porad něco děláme.

SlecnaSally
Kelišová 6364 příspěvků 09.07.19 00:30

Nikdy s tím nepřestane, s tím nepocitej

someargue
Kecalka 263 příspěvků 09.07.19 01:01
@ontar píše:
Psát si je na nic…radši si má přítel občas bokem vrznout…

Tve příspěvky miluju :D :D :D :D :D  :D

Premek_Orac
Kelišová 5447 příspěvků 09.07.19 05:45

Partner udelal chybu, uvedomuje si to, zaslouzi si sanci. Jistota, ze zas nebude nekoho zvat ale neni.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 09.07.19 07:57
@Anonymní píše:
Jinak je ten vztah ale skvelej. Piseme si porad, volame denně. Jsme spolu co nejvíc to jde. Když jsme spolu, je vidět, ze je fakt stastnej, za celej víkend ani nevytahnem mobil, porad něco děláme.

Takového muže je škoda pro jednu ženu. Ten by mohl s úspěchem dělat sňatkového podvodníka a ještě by si přišel na pěkné peníze. Bože můj. Jak můžeš být tak naivní a věřit člověku, který v té největší zamilovanosti rozdává svůj šarm na několik stran?

ontar
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 09.07.19 08:10

To je snad v pořádku, že je hodný na všechny ženy, né? Furt ta samá se okouká…

Uživatel je onlinehopsalka
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 09.07.19 08:58
@Anonymní píše:

jak už tu někdo psal, první rok vztahu má být taková euforie, že ani jeden nevnímáte, že po ulici chodí osoby opačného pohlaví, natož si s nimi vypisovat a zvát je někam „na jedno“ (na jedno pivo, ze kterého by snad mohlo být jedno číslo), toto ještě umocněno navíc tím, že se půlku týdne vůbec nevidíte. Chápu takový poklesek po několika letech vztahu kdy přijde tak trochu nuda a okoukanost ( i když neschvaluji), ale během prvního roku?

Jak se asi bude přítel uklidňovat, až spolu budete 10 let a po bytě vám budou pobíhat vřeštící děti ….. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama