Psal si s ní o sexu a mně řekl, že semnou chce chodit

Anonymní
7.12.20 19:37

Psal si s ní o sexu a mně řekl, že semnou chce chodit

Ahoj holky
můj nynější přítel se rozešel se svou přítelkyní v druhé půlce října. Já udělala špatnou věc a to, že jsem dovolila to, že jsme spolu něco měli už třeba 14 dní předtím. Pusa a tak. Tvrdil mě, že k ní nic necítí a že do mě je zamilovaný. A asi mu i věřím, máme fakt krásný vztah. Jenže jsem dnes zjistila, že jí den před a v den, kdy se mě zeptal, jestli s ním budu chodit psal o sexu. Že kdyby nebyl lockdown, tak by za ní i přijel apod. Zatlačila jsem na něj a je to pravda. Ale že prý psala ona a on „chudáček“ jen nic nenamítal. Ale že by za ní nejel a že to byla prázdná slova v chatu. Hrozně mě to ranilo, opravdu k němu hodně cítím a z něj cítím, že i on ke mně. Jsme psolu každý den, pořád. Jeho bejvalka mu dělala problémy, mně psala jak jsem nic nevyhrála, že je hroznej apod.
Já ted nevím, jak se k otmu postavit, jestli tomu dát šanci, nebo ho prostě kopnout do zadku. On se hrozně omlouvá, že nevěděl na čem semnou je a že byl v háji a zoufale ja prostě udělal (napsal) blbost a že u toho stejně mylsle na mě a bylo mu ze sebe smaýho špatně.
Jak říkám, já jsem si svého podílu viny vědoma, nikdy jsem neměla dovolit začít si něco se zadaným (ač v rozpadlém vztahu, který byl jen ze zvyku). Nebydleli spolu, ani se moc nevídali.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
87
7.12.20 19:42

A jak jsi to zjistila? Viděla jsi to na vlastní oči? No co na to říct.. Asi jen to, že je nevyspělý :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.20 19:43
@smilegirl7 píše:
A jak jsi to zjistila? Viděla jsi to na vlastní oči? No co na to říct.. Asi jen to, že je nevyspělý :nevim:

Ano, přilétli mi screenshoty konverzace do mé pošty.

• Citovat
  • Nahlásit
19626
7.12.20 19:45

No počkej až se stejným způsobem bude rozcházet s tebou. Bude oblbovat jinou a tobě psát jestli ma cenu k tobě jet, jestli mu das. Partner do nepohody :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
7.12.20 19:47

Kolik vám je? neřešila bych, co bylo, když jste vlastně ani vztah neměli…jako neříkám, že bych z toho třeba nebyla smutná, to ano…pokud by to bylo ted, tak bych ho poslala do zadku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
7.12.20 19:48
@Anonymní píše:
Ano, přilétli mi screenshoty konverzace do mé pošty.

Tohle nevesti nic dobrého. Kdyby tohle udělal přítel mě, po pár dnech chození, tak bych mu zase zamávala. Udělal to jednou, udělá pravděpodobně znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
7.12.20 19:48

Tady máš příklad, jak může dopadnout váš vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
7.12.20 20:08

Starosti puberťáků. Tohle není vztah k něčemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5095
7.12.20 20:20

Asi takhle. Jste spolu chviličku. Pokud by do tebe byl tak moc zamilovanej, jeho myšlenky by lítaly jen u tebe a psát si o sexu s jinými by neměl potřebu ani čas, ať říká cokoliv.

Činy jsou víc než slova, takže ano, být tebou, kopla bych ho do zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
7.12.20 20:53

Jste náplast. Nejspíš jen chtěl naštvat bývalou tím, že má jinou. S vámi jako takovou to nemá moc společného. Mohla by na vašem místě být jakákoliv jiná a jemu by to bylo fuk. Z tohohle důvodu nikdy nechoďte s nikým, kdo se nedávno s někým rozešel. Takový člověk má pořád v hlavě toho bývalého a tu současnou náplast doopravdy nevidí…

Jste naivní a dojedete na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15432
7.12.20 22:47

Vždycky, vždycky když tady někdo na začátku použije frázi že máme krásný vztah, tak je za tím velmi nepěkná realita. A nebo to možná blbě čtu a krásný vztah znamená umí mě dovést k orgasmu. Ale na to stačí magic wand.

nemáte krásný vztah, ty si fantazíruješ krásný vztah a hodláš tomu věřit.

Přitom jaksi jsi s klukem co to paralelně hraje na víc stran. A ty mu lezeš do soukromí a děláš hysterické scény. Pár týdnů po té, co jste si spolu začali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
7.12.20 23:24

V poslední době tu probíhá soutěž o nejvíce naivní slečnu? Prosimtě kolik ti je let? Jak můžeš napsat, že máte hezkej vztah? Když jste spolu “ofiko” asi něco málo přes měsíc…
Vždyť tě za tu dobu nemohl vzít snad ani do cukrárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
7.12.20 23:44

Panečku, to je ale blbost. Takže on si píše s bývalou, se kterou se teď nedávno rozešel, o sexu, vy už o tom víte a na úvod elaborátu přesto prohlásíte váš vztah za krásný. Cože??? :nevim: :think: Člověk si má po rozchodu nejprve uzavřít zcela minulost, než se pustí do něčeho nového. Tento proces většinou netrvá několik týdnů, ale měsíců, psychologové dokonce mluví o jednom roku. Pokud jdete do vztahu s někým, kdo se v tom ještě babrá, nečekejte zázraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8339
8.12.20 09:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky
můj nynější přítel se rozešel se svou přítelkyní v druhé půlce října. Já udělala špatnou věc a to, že jsem dovolila to, že jsme spolu něco měli už třeba 14 dní předtím. Pusa a tak. Tvrdil mě, že k ní nic necítí a že do mě je zamilovaný. A asi mu i věřím, máme fakt krásný vztah. Jenže jsem dnes zjistila, že jí den před a v den, kdy se mě zeptal, jestli s ním budu chodit psal o sexu. Že kdyby nebyl lockdown, tak by za ní i přijel apod. Zatlačila jsem na něj a je to pravda. Ale že prý psala ona a on „chudáček“ jen nic nenamítal. Ale že by za ní nejel a že to byla prázdná slova v chatu. Hrozně mě to ranilo, opravdu k němu hodně cítím a z něj cítím, že i on ke mně. Jsme psolu každý den, pořád. Jeho bejvalka mu dělala problémy, mně psala jak jsem nic nevyhrála, že je hroznej apod.
Já ted nevím, jak se k otmu postavit, jestli tomu dát šanci, nebo ho prostě kopnout do zadku. On se hrozně omlouvá, že nevěděl na čem semnou je a že byl v háji a zoufale ja prostě udělal (napsal) blbost a že u toho stejně mylsle na mě a bylo mu ze sebe smaýho špatně.
Jak říkám, já jsem si svého podílu viny vědoma, nikdy jsem neměla dovolit začít si něco se zadaným (ač v rozpadlém vztahu, který byl jen ze zvyku). Nebydleli spolu, ani se moc nevídali.

Klasika…horší je to zjistit v manželství s 2detma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
8.12.20 15:24

Ano jistě, ona napsala a on chudáček jí na to musel odpovědět, aby nevypadal jako hajzlik, co jí ani neodpoví. Bože, to je tak trapná výmluva toto. :roll:

Jste spolu chvíli, člověk na začátku vztahu nemá myšlenky ani potřebu na to psát si s někým jiným o sexu a podobně. Navíc vám dosti hraje na city. Jeho bývalá měla pravdu, on žádná výhra v loterii není a dle vašeho popisu mi to taky tak nepřipadá. K čemu vám je takový ňouma, co má potřebu udržovat paralelní vztah s bývalou? A kdo ví, jestli takových není víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat