Psali byste si s ní tak dlouho?

84
14.6.20 15:26

Psali byste si s ní tak dlouho? :-D

Jsem už z toho vyléčený, jen samé výmluvy a ztráta času 5 měsíců!!! Od Nového roku jsem si začal psát z Badaa s jednou holkou, ta má jedno dítě a přítele, bude jí 30 let. Ano, většinou jsme si psávali těch 5 měsíců na střídačku, jenže já jsem dospěl k tomu, že když jí budu psát, tak budu za debila. Proč? Za těch 5 měsíců, co jsme si psali, jsme neměli ani jednu schůzku a to ještě v únoru psala, že by si domluvila a zařídila hlídání, abychom se mohli sejít a teď nic, jen samé výmluvy, prý mě ráda pozná, kdyby to tak skutečně bylo, tak by do toho Zlína přijela, přitom moc dobře ví, že jsem tam každý pátek po 15:00. Takže jen kecy, tak jsem se rozhodl, že už jí nebudu psát vůbec a navíc stejně ode mě bydlí daleko. A navíc má dítě a přítele, byl bych blázen, kdybych jí ještě psal. A navíc by mě asi ani nepřitahovala, je dost silná, žádná štíhlá kost. :-)
Jsem si v neděli dovezl kolo, takže se můžu seznámit na cyklostezce podél povodí Moravy. Tam taky hodně mladých holek jezdí na kolečkových bruslích. ;-)

Vy byste si s ní tak dlouho nepsali, že? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1116
14.6.20 15:29

@Zdeněk IV 8o :roll: Ty za to budeš určitě velký fešák, když ses za pět měsíců neuměl seznámit jinak než na internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27464
14.6.20 15:29

@Zdeněk IV

Určitě ne.

Navíc nevím, co bych si s ní pořád vypisovala… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
14.6.20 15:44

Ještě žes tam napsal tu otázku, protože do té doby jsem netušila, co se tím básník snaží říct! :mrgreen:

Tak dlouho bych si jen tak s někým nepsala. Nebo možná jen tak pro pobavení, určitě bych od toho už nečekala nic víc.
A určitě bych neměla očekávání a tak dlouho necpala energii do někoho, kdo by mě „stejně nepřitahoval“. Působí to poněkud zoufale, zkus fakt spíš to kolo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
14.6.20 15:54

Potřebuješ si pohonit ego? :roll: Ne, nepsala bych si s ní. Přestala bych psát ihned po zjištění, že má dítě a přítele :roll:
Chudáčku. Co diskuze, to perla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
14.6.20 16:04

Nemám zapotřebí si tu honit ego, jen jsem psal, že jsem vůl. Tak já se snažím jí psát a nakonec žádná schůzka už jí psát nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
14.6.20 16:05
@alena1995 píše:
@Zdeněk IV 8o :roll: Ty za to budeš určitě velký fešák, když ses za pět měsíců neuměl seznámit jinak než na internetu.

Fešák nejsem, ale můžu poslat ti svoje fotky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
14.6.20 16:11

Hele, Zdenku, tvuj pribeh je opravdu zajimavy :lol:…me by zajimalo, proc sis psal zrovna s holkou, ktera je zadana a s ditetem, bydli daleko a ani se ti vzhledove moc nelibi? Pet mesicu je fakt dlouha doba, takze to asi musi mit nejaky duvod. Prozradis nam ho? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
14.6.20 16:16
@Zdeněk IV píše:
Nemám zapotřebí si tu honit ego, jen jsem psal, že jsem vůl. Tak já se snažím jí psát a nakonec žádná schůzka už jí psát nebudu.

A co čekáš, když má děcko a chlapa? Není lepší hledat ženu, která je svobodná? U té budeš mít větší šance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
14.6.20 16:20
@kalie píše:
Hele, Zdenku, tvuj pribeh je opravdu zajimavy :lol:…me by zajimalo, proc sis psal zrovna s holkou, ktera je zadana a s ditetem, bydli daleko a ani se ti vzhledove moc nelibi? Pet mesicu je fakt dlouha doba, takze to asi musi mit nejaky duvod. Prozradis nam ho? :lol:

Ano, tak je pravda, že většinou psala ona mě, prý její přítel doma nic nedělá. Potom mi začala říkat kocourku, což se mi moc líbilo a taky, jaká je to divoška v posteli, prý škrábe a ráda kouše, tak se potom nedivte, že jsem i já ji psal. Ale jak říkám, nemá to cenu, což mě mělo napadnout už dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9417
14.6.20 16:50
@Zdeněk IV píše:
Ano, tak je pravda, že většinou psala ona mě, prý její přítel doma nic nedělá. Potom mi začala říkat kocourku, což se mi moc líbilo a taky, jaká je to divoška v posteli, prý škrábe a ráda kouše, tak se potom nedivte, že jsem i já ji psal. Ale jak říkám, nemá to cenu, což mě mělo napadnout už dřív.

Panebože, a tohle ti jako pět měsíců vystačí? Když ti taky napíšu, že vypadám jako Angelina Jolie (Pamela Anderson,… dosaď si), že jsem divoká a ráda koušu, taky si se mnou budeš psát několik měsíců? :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1591
14.6.20 16:54

A kolik už máš našetřeno? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
14.6.20 17:01
@Bandii píše:
A kolik už máš našetřeno? :think:

320 500 Kč, kdy si můžu vzít hypotéku na byt? :) :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 17:14

Tak se s tebou asi sejit nechtela, kdyz na to nemela cas 5 mesicu.Ja po zkusenosti, ze se ze sexy namakanyho hezkyko kluka vyklubala holka si s nikym psat nebudu. Takze do fotek si muzes dat co chces, internet snese vse :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1116
14.6.20 17:33

@Zdeněk IV Hod je sem veřejně, ať to zhodnotíme všechny. :face_with_hand_over_mouth:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama