Psaní s milencem vedlo ke zlepšení manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 20:27
Psaní s milencem vedlo ke zlepšení manželství

Ano, možná je to zvlastni. Jednou jsem se z ničeho nic přihlásila na seznamku, ze zvědavosti. Následně jsem si začala psát s jedním mužem, o všem :oops: Sexuální život s manželem byl následně úplně někde jinde, sex pořad a plný vášně. :) cítila jsem se dobre, atraktivně. Po určitém čase jsem začala mít výčitky vůči manželovi, takže jsem to utnula. Manžel je proti nevěře, má mě rad, rozumíme si. Bohužel v sexuálním životě je to zase bída, jsem úplně bez chuti a manžel by chtěl pořad. Potřebovala bych radu, jak z toho ven? S jiným si psát nechci, sex s jiným nechci. Co Vam zabralo na zvýšení chuti k sexu?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4125 příspěvků 10.04.19 20:30

Pokud by manžel chtěl pořád, ale přesto váš sexuální život stojí za prd, tak je někde chyba, a sama bych si nejdřív srovnala, co bych od toho očekávala: tj je třeba manžel v posteli špatný, pořád to samé, myslí jen na sebe? A pak bych buď něco navrhla nenápadně, nebo mu to přímo řekla, co ti vadí a co chceš. Ty ho znáš nejlíp co na něj spíš zabere.

Uživatel je onlinerůžový achát
Kelišová 7121 příspěvků 10.04.19 20:31

Chuť mám pořad možná je to tou abstinencí :P

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 10.04.19 20:34

Prostě tě vzrušuje představa nevěry. Provést ji asi nemusíš, ale když tě bralo psaní si s jiným chlapem, tak jsi jasná jak omytý salát.

@růžový achát píše: Chuť mám pořad možná je to tou abstinencí :P

Just pick the guy and love him.

Kelišová 7121 příspěvků 10.04.19 20:38

@Lexter Milovat už nebudu nikdy ;) zatemňuje to mozek, na to si dám sakra bacha ;), souložit… to je něco jiného ;)

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 10.04.19 20:39
@růžový achát píše: @Lexter Milovat už nebudu nikdy ;) zatemňuje to mozek, na to si dám sakra bacha ;), souložit… to je něco jiného ;)

Just pick the guy and fuck him.

Kelišová 7121 příspěvků 10.04.19 20:41
@Lexter píše:
Just pick the guy and fuck him.

Yes

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 10.04.19 20:46
@Anonymní píše:
Ano, možná je to zvlastni. Jednou jsem se z ničeho nic přihlásila na seznamku, ze zvědavosti. Následně jsem si začala psát s jedním mužem, o všem :oops: Sexuální život s manželem byl následně úplně někde jinde, sex pořad a plný vášně. :) cítila jsem se dobre, atraktivně. Po určitém čase jsem začala mít výčitky vůči manželovi, takže jsem to utnula. Manžel je proti nevěře, má mě rad, rozumíme si. Bohužel v sexuálním životě je to zase bída, jsem úplně bez chuti a manžel by chtěl pořad. Potřebovala bych radu, jak z toho ven? S jiným si psát nechci, sex s jiným nechci. Co Vam zabralo na zvýšení chuti k sexu?

Normálka, adrenalin, oxytocin a fenylethylamin, to spolehlivě funguje, a pocity co k tomu jsi popsala tomu odpovídají. Celkem by mě zajímalo, jak by to dopadlo kdybyste se potkali. Asi jednoznačně. Zkrátka to tak funguje i na dálku. Je to v těchto hormonech, které probouzí přijemné pocity a libido..Je to zkrátka chemie..

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 10.04.19 20:50

Spaní. Tam mělo být. Takový blbý překlep :jazyk: :mavam:

Kelišová 7121 příspěvků 10.04.19 20:53

@Jessie_james Ty jsi chytrej 8o

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 10.04.19 20:54

Miláčku, Petříčku počkej. Já se musím nažhavit… Karle, miláčku, Karlíčku nažhav mě. Petře, ty můj Petříčku, jsem ready.

To by mohl být dobrej job. Profesionální vzrušitel.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 10.04.19 20:58
@růžový achát píše:
@Jessie_james Ty jsi chytrej 8o

Myslím že to je jen Tvoje zdání. To je zachycený odborný výklad. Ale kazím tím některým lidem romantiku, takže přemýšlím jestli bych radši neměl držet ústa a krok :-)

Kelišová 7121 příspěvků 10.04.19 20:59
@Jessie_james píše:
Myslím že to je jen Tvoje zdání. To je zachycený odborný výklad. Ale kazím tím některým lidem romantiku, takže přemýšlím jestli bych radši neměl držet ústa a krok :-)

Ne to je naprosto v pořádku, děláš záslužnou činnost :potlesk:

Marakuja
Kecalka 204 příspěvků 10.04.19 20:59
@růžový achát píše:
@Lexter Milovat už nebudu nikdy ;) zatemňuje to mozek, na to si dám sakra bacha ;), souložit… to je něco jiného ;)

Jde ti to oddělit?

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 10.04.19 21:03
@Anonymní píše:

Tak mi napiš. ;-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama