Reklama

Psychiatr a psychoterapeut Frýdek Místek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 22:05
Psychiatr a psychoterapeut Frýdek Místek

Ahoj, prosím anonymně nemusí o tom vědět známí.
Chtěla bych se zeptat, zda byste mi doporučili dobrého psychiatra, který dělá i psychoterapie.
Před rokem jsem byla u Weimerové, ta jen předepsala prášky a nezájem. Ztratila jsem k ní důvěru.
Nedoporučíte někoho jiného?

Reklama

Reakce:

vaks
Kecalka 165 příspěvků 25.03.18 22:31

CNS Třinec, je tam více psychiatrů, někteří dělají psychoterapii, ale toto spadá spíše pod psychologa(na CNSce také jsou)…takže je fajn to i nakombinovat ;)

drsňačka
Kecalka 182 příspěvků 25.03.18 23:26

Na poliklinice ve Frýdku ordinuje Mudr. Bukovjan-je to psychiatr a dělá i psycho. sezení. Jeho žena, která mu tam dělá sestřičku je psychoterapeutka. Jsou oba velmi milí a příjemní lidé se zájmem o člověka. Mohu jen doporučit. E.

vaks
Kecalka 165 příspěvků 25.03.18 23:46

A ještě Mudr.Olej ve F-M..měl by se věnovat i psychoterapi­i(v minulosti to tak bylo)..ale neznám psychiatry z pohledu pacienta, ale pouze jako spoluzaměstnance-kolegy…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama