Psychiatr a psychoterapeut Frýdek Místek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 22:05
Psychiatr a psychoterapeut Frýdek Místek

Ahoj, prosím anonymně nemusí o tom vědět známí.
Chtěla bych se zeptat, zda byste mi doporučili dobrého psychiatra, který dělá i psychoterapie.
Před rokem jsem byla u Weimerové, ta jen předepsala prášky a nezájem. Ztratila jsem k ní důvěru.
Nedoporučíte někoho jiného?

Reklama

Reakce:

vaks
Kecalka 125 příspěvků 25.03.18 22:31

CNS Třinec, je tam více psychiatrů, někteří dělají psychoterapii, ale toto spadá spíše pod psychologa(na CNSce také jsou)…takže je fajn to i nakombinovat ;)

drsňačka
Kecalka 156 příspěvků 25.03.18 23:26

Na poliklinice ve Frýdku ordinuje Mudr. Bukovjan-je to psychiatr a dělá i psycho. sezení. Jeho žena, která mu tam dělá sestřičku je psychoterapeutka. Jsou oba velmi milí a příjemní lidé se zájmem o člověka. Mohu jen doporučit. E.

vaks
Kecalka 125 příspěvků 25.03.18 23:46

A ještě Mudr.Olej ve F-M..měl by se věnovat i psychoterapi­i(v minulosti to tak bylo)..ale neznám psychiatry z pohledu pacienta, ale pouze jako spoluzaměstnance-kolegy…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama