Psychiatr mi nedoporučuje být těhotná..

Napsat příspěvek
Anonymní
23.3.20 20:29

@marinka5
Myslíte že by ode mě bylo neslušné, kdybych se zeptala na vaše dětství?? Téma kdo prožil těžké dětství mě docela zajímá a ráda si o tom popovídám, jelikož tak nějak vím, jaké to je. Kdyby jste měla chuť, napsala bych vám soukromou zprávu aby jste mi mohla napsat, budu ráda ale samozřejmě nemusíte, pokud o tom nechcete mluvit, určitě to respektuji a děkuji za odpověď. Přeji pěkný večer a dobrou noc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.3.20 20:31

@Scara
Dekuji, právě jsem se rozhodla že změním psychiatra a zkusila bych ženskou, jelikož si myslím že na to bude mít úplně jiný pohled. Třeba to pomůže. Ještě jednou děkuji za rady a přeji dobrou noc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
23.3.20 20:36
@Anonymní píše:
@Scara
Já jsem se právě ptala jestli by nebylo možné nasadit něco místo fluanxolu ale doktor mi na to řekl že ne že když nejsem v pohodě tak nemůžu přemýšlet o miminku a že není dobré abych v těhotenství brala nějaké prášky… Tak já nevím :nevim:

Nesmysl. Změň lékaře. Jistě je lepší v těhotenství nebrat léky. Ovšem poměr risk/benefit mluví ve prospěch kompenzovné a tím pádem pohodové těhotné ženy než uzlík nervů s psychickými problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9704
23.3.20 20:48
@Anonymní píše:
@marinka5
Myslíte že by ode mě bylo neslušné, kdybych se zeptala na vaše dětství?? Téma kdo prožil těžké dětství mě docela zajímá a ráda si o tom popovídám, jelikož tak nějak vím, jaké to je. Kdyby jste měla chuť, napsala bych vám soukromou zprávu aby jste mi mohla napsat, budu ráda ale samozřejmě nemusíte, pokud o tom nechcete mluvit, určitě to respektuji a děkuji za odpověď. Přeji pěkný večer a dobrou noc :mavam:

Určitě napište ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
23.3.20 21:17
@Anonymní píše:
@Scara
Dekuji, právě jsem se rozhodla že změním psychiatra a zkusila bych ženskou, jelikož si myslím že na to bude mít úplně jiný pohled. Třeba to pomůže. Ještě jednou děkuji za rady a přeji dobrou noc :mavam:

Zkus si taky na youtube najít „Relaxace a mluvené slovo“, je tam toho dost. Je to vlastně autogenní trénink, který by ti mohl dost pomoct. Chce to ale dělat pravidelně každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 22:11

Ty zachvaty strachu bude panicka ataka, doporucuji si najit kvalitniho psychoterapeuta. Drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama