Psychiatr Praha zaměřený na ADHD u dospělých

185
20.2.16 21:49

psychiatr Praha zaměřený na ADHD u dospělých

Ahoj. Nemáte někdo kontakt/doporučení na psychiatra v Praze, který se zaměřuje na ADHD u dospělých? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.2.16 21:53
@masinka69 píše:
Ahoj. Nemáte někdo kontakt/doporučení na psychiatra v Praze, který se zaměřuje na ADHD u dospělých? děkuji

MUDr. Radim Brousil, Praha 6

• Nahlásit
  • Citovat
185
20.2.16 21:59
@Anonymní píše:
MUDr. Radim Brousil, Praha 6

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
20.7.16 20:36

Prosim kdyz tak do posty, byl by nejaky psychiatr pro dospele zamereny na ADHD ale ve spolupraci s VZP? Toto doporuceni je fajn, ale ten nespolupracuje s VZP. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12977
20.7.16 22:03

Apla, ale mají strašlivé čekací doby. ovšem budou mít také aktuální kontakty na další odborníky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.16 22:14

Klinika INEP, Praha 8 - Karlín, www.inep.cz. Smlouvu s VZP mají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
22.7.16 04:57

Děkuji. Zkusím, abych to nastínil. Mě zajmá cvokař, co rozumí ADHD…psychiatra už mám jen mi příjde že ten tomu tolik nerozumí. Neznal ani web nepozornidospeli.cz a četl to tam na rychlo v ordinaci. Dokonce jsem postoupil i vyšetření dle webu nepozornidospeli.cz s psycholožkou z 1. LF UK a VFN. Dělá se test na pc, tam to říká 1-one a 2-two a vy klikáte myškou dle obrazu a později dle zvuku, který slyšíte. Dále se vyplňují papíry, kde jsou ruzné otázky jak od mala tak po součastnost včetne konzultace. Pokud se to potvrdí, jdete do toho podpůrného programu, ten jsem ješte nebyl.

Můj dojem je ten, že ve výsledku s tím příliš psycholog ale i psychiatr nehne. Jak mi bylo řečeno, je to do smrti a jedině berete prášky. Jak je dotyčný vysadí, má to zpět. Problem je ze to jsou často antidepresiva, mají hodně vedlejších účinků, tudiž si neumím představit že po nich člověk dojde třeba včas do práce.
A ano práce je ten důvod, proč to řeším…byl jsem nyní po měsíci propuštěn z IT firmy.
Hadejte proč, ne pro neznalost ale proto že moje odpovědi nedávali smysl, jak kolegům, tak zákázníkům. Mohu snažit to potlačit, už tu chybu abych řekl něco špatně neudělám, ale mysl to nedovolí a chyba nastane.
Jistě mohu se zaměstnat jinde, ale situace je pořad stejná, proto takový člověk končí na socialních dávkách.

V USA dle měho názoru vědí proč je na to invalidka, kapitalistickej stat by jen tak něco nedával.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama