Psychiatr se zkušeností s PMDD - Brno?

Anonymní
3.6.20 16:42

Psychiatr se zkušeností s PMDD - Brno?

Prosím o zachování anonymity (zdravotní stav). Děkuji.

Před několika lety mi byla diagnostikována premestruační dysforická porucha. Léčí se buď antikoncepcí, nebo antidepresivy. Zkoušela jsem antikoncepci, ze začátku dobré, vždy to na nějaký čas zabralo, vysadila jsem HA, PMDD se vrátila, nasadila jsem HA a tak dokolečka, ale po pár letech se objevily obrovské zdravotní problémy a antikoncepci jsem musela definitivně vysadit. Bohužel se mi PMDD zase vrátila v plné síle. Chtěla bych se proto objednat k nějakému psychiatrovi (nebo lépe - k psychiatričce - ženě). Jenže PMDD je bohužel ještě málo známá porucha, i moje původní gynekoložka mé potíže nebyla schopna rozklíčovat.
Je tu mnoho žen, doufám proto, že tu mám šanci najít radu a pomoc. Znáte v Brně (příp. blízkém okolí) nějakou psychiatričku, která má s PMDD zkušenosti a dokázala by mi napsat správné léky? Nebo nějaký tip, kde takovou lékařku hledat? Nutně potřebuji pomoct, protože moje stavy se cyklus od cyklu zhoršují a dostávám se do fáze, kdy se mi nechce žít. :,( Chci to zastavit co nejdřív (nejtěžší případy prý končí sebevraždou…).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.6.20 00:04

Vím, že je to dost okrajové téma. Budu vděčná i za tip na dobrého psychiatra, i když nebudete vědět, jestli má zkušenosti s PMDD. Na to bych se doptala…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama