Psychiatrie ,co tam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 07:38
Psychiatrie ,co tam?

Ahoj, uz dlouho mam v sobe zlo z detstvi. Kvůli tátovi, vsechny nas triskal i moji mamu.Mam pritele a dceru, chce ode me. odejít protože mi občas prepne. Nejdřív sem hodna a pak.zla,odtazita, hledam konflikty, provokuju. Nemuzu za to, nejde to ovlivnit.Pak mam z toho deprese, ktery lecim chlastame. Nevoziram se, pouze napijju tvrdého.odmin­ka.je,ze chce videt papír. ze sem tam byla u toho doktora. V bohnicich je ambulance.Tam mam prijit, rict co me trápí a.on udela co? Doufam, ze me tam nezavre. Mozna potrebuji jenom nejaky prasky na uklidneni? Nemate někdo zkušenost prosim? Dneska to musim vyresit. A hlavne, co mu mam rict presne..neni to prijemny…nesu si ty pekla kvůli. tatovi, jak se choval, a myslim, ze to ve me proste i castecne bude..Jak bude postupovat doktor? nevysmeje se mi? Mam z toho strach, stydim se…jinak sem hodny clovek, nez mi neprepne…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9373 příspěvků 19.09.18 07:41

Pokud jim nedas flaskou po hlave, tak te tam nezavrou. Reknes, co te trapi a podle toho nasadi lecbu, tedy prasky. A mozna ti doporuci terapii. A doktor se ti rozhodne nevysmeje.

Agrion
Závislačka 2801 příspěvků 19.09.18 07:57

Prvni cestu bych doporucila k obvodakovi… normalne mu tam povis, co jsi napsala sem a on te bud posle k psychiatrovi nebo k pdsychologovi. „Lehka“ antidepresiva, i leky na uklidneni ti muze napsat i on.

Sue2008
Kecalka 129 příspěvků 19.09.18 08:01

Obvodak neni spatny napad, ale primo psychiatrii taky nic nezkazis. Hlavne ale nepocitej, ze dostanes kouzelny prasek a bude lip. Vidim to na terapii a to trva, u me treba tri roky, nez se objevily vysledky, ktrere jsem videla i ja. Je to drina! :hug:

Helca83
Kecalka 392 příspěvků 19.09.18 08:14

@Sue2008
presne!

Je ale skvele ze se sebou chces neco delat, to je prvni nesmirne dulezity krok. Drzim palce abys v tom vytrvala a nasla doktora nebo terapeuta, ktery Ti sedne a pomuze to vyresit. Na prasky to take nevidim, ty Te spis utlumi, ale Ty bys spis mela popremyslet, jak ty veci z minulosti ze sebe dostat a byt v pritomnosti vpoho s pritelem a dcerkou… :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 08:31

Dekuji,a vezme me hned? Jsem na sesypani.je to hrozná ostuda

Akve
Kecalka 108 příspěvků 19.09.18 08:35
@Anonymní píše:
Mam pritele a dceru, chce ode me. odejít protože mi občas prepne. .odminka.je,ze chce videt papír. ze sem tam byla u toho doktora. Dneska to musim vyresit.

No a chceš řešit svoje chování vůči rodině, nebo chceš jen „papír“, aby s tebou přítel zůstal? Na mě to působí jen jako že chceš zamávat razítkem a nazdar. Přitom podle projevu by to chtělo spíš tu práci na sobě trochu…

Emimin7
Echt Kelišová 9373 příspěvků 19.09.18 08:41
@Anonymní píše:
Dekuji,a vezme me hned? Jsem na sesypani.je to hrozná ostuda

To asi ne, nejspíš se musíš objednat a vyčkat.

pst007
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 19.09.18 08:51

Tohle léky nevyřeší. To je na dlouhodobou psychoterapii.

jirka3
Kecalka 115 příspěvků 19.09.18 08:52

U psychiatra si chvilku na objednání počkáš (klidně i pár týdnů), takže pokud to potřebuješ řešit hned, tak obvoďák, ten ti může dát anxyolitika na okamžité uklidnění (neurol, xanax, lexaurin), psychiatr ti pak může dát antidepresiva, která se berou déle (měsíce, roky), např. Asentra nebo Elicea. Psychiatr toho s tebou moc neprobere, pravděpodobně ti rovnou šlehne prášky a možná doporučí psychologa.

Psycholog si s tebou pokecá, což někomu může pomoct, záleží. Já byl v posledních letech u třech různých psychologů, u té poslední psycholožky skoro rok a bylo to všechno úplně k hovnu. Na mě „terapie“ evidentně nefungujou, je to prostě jen povídání o problému. Což asi může pomoc někomu, kdo se v sobě nezvyzná, potřebuje si věci vyjasnit atd. Možná ti to pomůže. Mě trochu pomohly antidepresiva od psychiatra, ale taky žádný zázrak.

Příspěvek upraven 19.09.18 v 08:53

pst007
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 19.09.18 08:52

Jinak obvoďák může dát papír, aby byl psychiatr na pojišťovnu, jenže třeba u nás jsou objadnací lhůty na pojišťovnu cca 2-3 měsíce, takže kdo opravdu něco chce a potřebuje řešit, tak většinou platí. Ale v jiných městech je možná jiná situace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 09:01

Chci to kvuli tomu,aby mi rodina nespadla..

Emimin7
Echt Kelišová 9373 příspěvků 19.09.18 09:15
@Anonymní píše:
Chci to kvuli tomu,aby mi rodina nespadla..

Jen tam zajdi. Za to nic nedáš. A možná ti to pomůže fakt hodně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 09:18

Ja prave nevidim jak se chovam.Bohuzel.az kdyz je pozdě a on chce odejit…takze neco ma tom asi bude.Uz jsem v cekarne v Bohnicích.Tak sem zvedava.Mozna byl spoustec nas tata co nas triskal,i mamu.Ta se tady leci x let.Všem.diky,ur­cite se rozbrecim kdyz se bude mluvit o minulosti..

Emimin7
Echt Kelišová 9373 příspěvků 19.09.18 09:20
@Anonymní píše:
Ja prave nevidim jak se chovam.Bohuzel.az kdyz je pozdě a on chce odejit…takze neco ma tom asi bude.Uz jsem v cekarne v Bohnicích.Tak sem zvedava.Mozna byl spoustec nas tata co nas triskal,i mamu.Ta se tady leci x let.Všem.diky,ur­cite se rozbrecim kdyz se bude mluvit o minulosti..

Nemusíš se stydět, takových případů vidí tihle doktoři nekonečnou škálu. Jsou na to zvyklí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >