Psychická pohoda, i když se nedaří....

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 20:33

Psychická pohoda, i když se nedaří....

Ahoj, chci se zeptat na nějaké vaše vyzkoušené tipy, které vám pomohly překonat období, než se vám podařilo otěhotnět. Já už si nevím rady. Mám to každým dnem dostat a pořád si říkám, že se třeba zadaří a místo menses budou na testu 2 čárky. Jenže jak pak nebýt zklamaná? Moc diky za anonym. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.11.21 20:37

Ahoj, jak dlouho se snažíte? Taky už nějakou dobu bojujeme…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj, jak dlouho se snažíte? Taky už nějakou dobu bojujeme…

asi tak rok. Spis jsem k tomu stavila zpočátku, že „bud se zadari, nebo ne“, ale posl3dni dobou, jak začaly rodit kamarádky, tak se to tak ve mně…neumím to popsat. Prostě závidím a jsem taková zlá. :?

• Citovat
  • Nahlásit
247
19.11.21 20:52

Chodíš někam do Caru? Nečekej na náhodu a bez se s partnerem vyšetřit.
Po roce je vhodná doba vyhledat odborníky a zjistit, jestli je všechno v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 20:58
@jejjej píše:
Chodíš někam do Caru? Nečekej na náhodu a bez se s partnerem vyšetřit.
Po roce je vhodná doba vyhledat odborníky a zjistit, jestli je všechno v pořádku.

chystáme se, pokud se nezadari i po Vánocích

• Citovat
  • Nahlásit
177
20.11.21 11:09

Ahoj, mě nejvíce pomohlo když jsme to začali řešit 🙂 nejdříve jsem poprosila gynekologa o spermiogram a hormonální profil - spermiogram špatný a z hormonalniho profilu se ukázalo, že mám poruchu štítné žlázy. A tím se rozjel kolotoč - endokrinologie, andrologie a CAR. Od té doby co dochazíme do CARu a lečíme se oba, tak mám zvláštní vnitřní klid, že vím proč to nešlo a ze vím jaké jsou možnosti. V lednu máme začít s IVF, ale doktor na andrologii nevylučuje, že by se mohlo pověst přirozeně, tak uvidíme. Doma se o tom hodně bavíme a probíráme, ale jen v pozitivním. Buď a nebo 🙂 vše je jak má být a až přijde čas miminko si cestu najde 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.11.21 13:02

Ahoj, zrovna si procházím špatným obdobím, kdy se už delší dobu nedaří a tak hledám způsob jak být v pohodě a nezbláznit se.. Někdy si tu občas pročtu nějaké diskuse a trochu mě uklidní, že v tom nejsem sama a vím, že naděje pořád je a bude. Jenže někdy je to dost těžké se srovnat s tím, že to zase nevyšlo… A tak možná když se teď tady svěřím, trochu se mi aspoň uleví. S manželem se snažíme už něco přes rok (už to nechci radši ani počítat). Vím, že v dnešní době je to dost běžné, s tím jsem se už smířila, že i nám to asi nepujde raz dva, ale bylo to náročné se s tím vypořádat, když kamarádky kolem si těhotní jakoby nic.. Bohužel však nejsem už nejmladší, táhne mi na 35 a to mi na psychické pohodě nepřidá. Po roce nezdaru jsme se objednali do CAR na vyšetření. Oba jsme o. k. Já jsem pak v říjnu pro jistotu šla ještě na dg. laparoskopii a hysteroskopii a také vše bez závad. Do toho cvičím Mojžíšovou, piju bylinkové čaje, beru kys. listovou a dělám vše proto, abych byla pro otěhotnění co nejvíc v pohodě a fit. Bohužel zatím nic k vytouženému těhotenství nepřispělo, tedy je víc než pravděpodobné že je to prostě v hlavě. Tak mi nezbývá nic jiného než to těhotnění z tama zkusit vyhnat. věřím, že to nebude vubec lehké, ale když se v tom budu pořád plácat od ovulace k ovulaci, lépe na tom nebudu.. Vypínám si svůj menstruační kalendář, přestanu chodit na FB, který se jen hemží fotkama malých capartů kamarádek, budu se těšit na vánoce, vymýšlet dárky, jaké upeču cukroví a budu taky hledat svoji ztracenou formu abych mohla zase plně sportovat a zavodit.:-) Snad to půjde jinak se zcvoknu a to mi moc k otěhotnění nepomůže..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 19:50

Ahojky,
jsem na tom podobně, taky už hledám co by mi pomohlo, kdo je na tom stejně atd. Szira me to vic a vic.
Snazime se 5 let, pres rok jsem na klinice, 1. IVF (1 ET+ 3 KET) takze 4 neuspesne pokusy a nevi se pricina. Na klinice si prijdu jak kdyz je tam otravuju a jak kdyz si ze me delaj obcas srandu - muj doktor mi neco rekne, zastupujici doktor rekne neco jineho. Vetsinou odjizdim v slzach.
Driv to bylo v pohode ale ted uz se nedokazu soustredit na nic jineho.. jak to po sobe ctu tak mi to prijde sice absurdni, ale je to tak..

Vetu nesmis na to myslet naprosto nenavidim
A taky vsechny kamaradky okolo jsou tehotne lusknutim prstu

A ani na ty Vanoce ted nemam naladu, protoze kvuli nim se mi posouvaji dalsi pokusy (v caru nepracuji) a me zdrcuje ze prichazim aspon o tu sanci to zkusit..
boze nikdy jsem nebyla takova “fnukna”
Dik za anonym

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat