Psychické ataky, úzkost a doporučení psychiatra

Anonymní
23.2.21 20:28

Psychické ataky, úzkost a doporučení psychiatra

Dobrý večer,
Vkládám raději jako anonym. Zajímalo by mě zda je tady někdo s podobnými problémy jako já. Tedy s psychickou poruchou a úzkostí. Moje problémy se objevily před pár lety kvůli jedné životní události, kdy mi šlo o život. Od té doby se mi ty stavy kdy jsem nemohla dýchat, neustále vracely. Našla jsem si ve svém městě pomoc a pomohlo to, do této doby.
Bohužel se nám kvůli mým gynekologickým potížím nedari otěhotnět a tím se mi zhoršila i psychika. Pociťuji na sobě opět stavy velké úzkosti, pocit tíži na hrudi, knedlík v krku, pocit že se možná udusim. Někde mě něco zabolí a já už hned myslím na to nejhorší. Ku příkladu dnes ráno, kdy jsem měla pocit že mi v krku uvízl rohlík a já se možná každou chvilku začnu dusit. Celý den jsem se pozorovala, je tam není tam? Bolí me neboli mě? Teď se mi špatně polklo, určitě tam něco bude… Musím s tím ihned začít něco dělat i kvůli miminku, protože až se podaří, rozhodně nechci prožívat tyhle stavy.
Prosím, můžete mi doporučit dobrého psychiatra, psychologa, terapeuta, který i vám pomohl? Předem moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5376
23.2.21 21:05

No jo, když nevíme odkud jsi. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 21:13

@Božislava jeeeej a myslím na to že musím napsat z Prahy :D :D jdu to dodat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 22:28

Ahoj. Je mi 17 let, potíže mám část celoživotně, zhoršily se po narození mladší sestry. Mám OCD a úzkostně depresivní poruchu, navíc i juvenilní osteoporózu, která tomu taky nepomáhá. Moc mi pomohl pražský denní stacionar, ale ten je pro adolescenty takže tam nevím…teď si mě vzal do péče pan doktor Klimpl, psychiatr, ale soukromý…psychologové mají všichni plno, toho jsem nesehnala…každopádně, drž se, nejsi v lehké situaci ale moc ti přeju ať se vše brzy zlepší… :srdce:

Anonym- údaje o zdravotním stavu, jinak prosím smazat…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat