Psychické násilí na ženě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 01.12.17 16:09
psychické násilí na ženě ..

Zeny…stalo se vam podobně, nebo znate nejakou- ktera utekla od chlapa, ktery ji psychicky tyral, ale fakt drsne - vyhruzky, ponižování, zavírání doma, nemožnost styku s rodinou s přáteli…znate nejaky případ, kdy se ona vrátila a on se změnil a je u nich.vse zalite sluncem??? Dve maličké deti jsou v tom..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
 
Emka1990
Kecalka 119 příspěvků 01.12.17 16:10

Já spíš z doslechu slýchávám, že takoví chlapi se nemění, naopak. Pár dní po návratu jsou jako vyměnění, ale pak je to ještě o dost horší. Od takového člověka i s maličkými dětmi co nejrychleji utéct, aby neubližoval i jim :-(

 
Klopotkova
Echt Kelišová 8247 příspěvků 01.12.17 16:12

Až mě překvapilo, kolik mužů chce svoje partnerky izolovat od rodiny, divím se, že ty ženské na to skáčou.

Takové vztahy se dříve nebo později stejně rozpadly.

A jinak ne, lidé se nemění, to snad jen někteří záletníci se na staří změní, testosteronu ubývá, ale jinak agresor zůstane agresorem, manipulátor manipulátorem, s přibývájícím věkem se naopak špatné vlastnosti prohlubují.

 
Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10965 příspěvků 01.12.17 16:14

@lllucie Fuj :zed: :poblion:

 
jasnahvezda
Kecalka 107 příspěvků 01.12.17 16:19

Ano, já. Zaheslovaný pc, bral mi za trest peníze, klíče od auta, vyhazoval mě z domu, odjížděl s dítětem neznámo kam atd. Utekla jsem. Kamarádka neutekla, zůstala. Je izolovaná od přátel, rodiny a je v háji. Neznám nikoho, kdo by se změnil. Na chvilku možná, ale pak je to ještě horší.

 
Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 01.12.17 16:28

Ne, spis znam pripady, kdy pritvrdil a pridalo se i fyzicke nasili (vlastni zkusenost)

 
Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 01.12.17 16:50

Ne. Utíkej :nevim:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 16:51

Bohužel ne. V případě mojí příbuzné se psychický teror zhoršoval, až skončil její předčasnou smrtí. U druhé velmi blízké příbuzné se vystupňoval do fyzického týrání, kdy byla nucena s dvěma malými dětmi odejít. Děti byly přítomny ošklivému a velmi zlému chování táty k mamince (bití, kopání, shazování ze schodů, slovní napadání). Chlapec v té době ještě malý se z toho jakž takž dostal, starší dívka nyní v pubertě trpí poruchou příjmu potravy a sebeubližováním. Varuji před planými nadějemi. My jsme dělali také vše možné. Jediná cesta je zavčas odejít a doufat, že to na dětech nenechalo následky.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 17:18

Raději napíši anonymně, týká se to (bohužel) mojí rodiny, konkrétně staršího bratrance, ten, co vím, tak ženy psychicky deptá, žádná s ním nevydržela, žil i s mojí blízkou kamarádkou, byla jeho první láska, ale skoro 20 let spolu nejsou. Jemu je nyní 48 roků.
Zmíněná moje kamarádka byla jeho první láska, seznámili se, když jemu bylo 20, jí 17. On ji strašně miloval a líbila se mu. Asi za 4 roky spolu začali bydlet, kamarádka je a byla taková putička, která je sice chytrá, ale příliš submisivní, domácí typ. Když spolu bydleli, tak to začalo, on jí říkal o tom, že si našel ženskou a chodil po hospodách. Ženskou si nenašel, jen ji chtěl vyprovokovat, na jeho obhajobu musím říct, že není promiskuitní. Kamarádka v té době poznala muže, se kterým je dodnes a s mým bratranacem se rozešla. Ten z toho byl celý rok špatný, začal chodit jako tělo bez duše a pil.
Po dvou letech poznal ženu s dítětem, vždy říkal, že jemu mladší žena s dítětem nevadí. Ta se k němu po roce nastěhovala. Pořád ji srážel k zemi, že mu nesahá po kotníky apod., opět chodil po hospodách, kolikrát jí ani nebral telefony a volný čas s nimi trávit moc nechtěl. Ona se s ním po 4 letech rozešla, nedivím se jí samozřejmě.
Poté několik krátkodobých známostí, jedna známost dlouhodobá, kdy se s ním mladší holka opět rozešla, dokonce si kvůli němu i změnila t. č. a odstěhovala se. Rok se s rokem sešel a měl další přítelkyni, ta byla velice na úrovni, byli spolu 2 roky, ale nežili spolu v jedné domácnosti. S ní byl jak beránek, ona to s ním uměla, nicméně pohár přetekl a on jí řekl něco hnusného a skončila s ním.
Dnes je mu 48 roků, je sám, bezdětný, hospody ho pořád zajímají a hledá ženské na seznamce. Dnes má rande. Něco vím od tety, něco přímo od něj.
Nedávno jsem u něj byla na kávě, mám s ním jako sestřenice dobré vztahy, ale jako žena bych ho nikdy nechtěla, ukazoval mi ty ženy na seznamce, jedné psal takovým stylem, že bych s ním zametla, povrchně, důležitě, s tou má dnes rande.
Nutno podotknout, že je velice náročný na výběr partnerky.

Ne, lidi se nemění…

 
Uživatel je onlineElenloth
Závislačka 3846 příspěvků 7 inzerátů 01.12.17 17:55

@lllucie Ne, lidi se nemeni. Zalite sluncem to bude par dni, tyden a pak to bude jeste mnohem horsi, protoze kdyz se ta zenska vrati, tak chlap uz vi, ze si to k ni muze dovolit a jeste pritvrdi.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 18:53

Bohužel mluvim z vlastní zkušenosti nemění a nezmění já už odchazim na 4pokus vždy jsem doufala ze ro bude dobre ale jeďte horší do toho si začal na fb shánět ženské a ja ted sbiram poslední síly a rozum abych „konečně“odešla musím kvůli dětem a sobě změnit se musím hlavně já a uz sebou nenechat nikdy ptat. Pokud dotycna muze a ma odvahu odejít at to udělá a uz se nevrací. tito lidé se nezmění jen zmeni tvář dokud to potřebujou.

 
GabinkaCh
Závislačka 2521 příspěvků 01.12.17 19:06

Mě by zajímalo, kde se to v těch chlapech bere.To že chtějí mít ženskou v hrsti a ničí ji psychicky, bijou atd.

 
Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10965 příspěvků 01.12.17 19:08
@GabinkaCh píše:
Mě by zajímalo, kde se to v těch chlapech bere.To že chtějí mít ženskou v hrsti a ničí ji psychicky, bijou atd.

To mě taky. Mi přijde, jak když to jsou nějaký psychopati házet je na zem a co taj všecko těm holkám dělají :zed:. Upřímně všecky zasažené tady lituju, hrůza :zed: :hug:. Pryč prostě, to se nedá ani číst :nevim:

 
Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 01.12.17 20:00

@lllucie A proč by to dělala? Proč by se měnil a snažil? Takový chlapi tu ženskou mají od toho, aby měli komu ubližovat a na někom si masírovat svoje ego. Nemají je pro to, aby žili ve sluncem zalitém vztahu.

 
lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 02.12.17 09:23

Dekuju :-) jedna se o moji nej kamarádku…potre­bujeme ji utvrdit v tom, ze vratit se k nemu by byla opravdu cesta do. pekla…pokud by jeste nekdo mohl přispět svoji zkusenosti, budu vdecna…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >