Psychické onemocnění a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alex98
Povídálka 13 příspěvků 05.09.19 15:19
Psychické onemocnění a těhotenství

Zdravím je tu někdo, kdo trpí nějakým psychickým onemocněním? Jak jste zvládali těhotenství a porod a celkově pobyt v Nemocnici? Nyní začínám 16 tt.
Já sama trpím Hraniční poruchou osobnosti, dříve poruchami příjmu potravy, Panickou poruchu, Sociální fobii a smisenou depresivně úzkostnou poruchou. Jsem už dlouhodobé bez léků.

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 05.09.19 15:34

Jsi v psychoterapii? Tak do ní vstup - budeš mít podporu a záchranou síť, kdyby něco šlo šejdrem. Úplně ideální by byla nějaká skupina, tak jednou za dva tři týdny, klidně klasická svépomocná, není potřeba vyloženě intenzivně terapeutická, pokud jsi v cajku.

luciie88
Kecalka 216 příspěvků 05.09.19 15:42

Mám dceru devět let, léčím se už od 16 na panickou a úzkostně depresivní poruchu, těhotenství trochu psychicky náročnější, ale zvládla jsem v pohodě, porod byl úžasný, šestinedělí jsem taky zvládla bez potíží. Beru AD. Důležitá je podpora rodiny :srdce:

Alex98
Povídálka 13 příspěvků 05.09.19 16:58

@Ou mě skupiny nevyhovují. Já to delší dobu zvládám. Sice trpím obcas depresemi, ale zvládám to. Hledam nyni individuální terapii. Jen kvůli tomu ze si potřebuji neco v sobě ještě vyřešit, ale ne nic vážného

Příspěvek upraven 05.09.19 v 17:02

Alex98
Povídálka 13 příspěvků 05.09.19 16:59

Jinak moc dekuji, všechny to úžasné zvládáte.

Váš příspěvek
Reklama