Psychické potíže a po delší době práce

Anonymní
5.9.21 19:45

Psychické potíže a po delší době práce

Příští týden nastupuji do nové práce, jen na pár dní v týdnu, ale mám z toho nervy nad dranc. Dlouho jsem dělala jen brigády a měla volnej režim, nemusela jsem se až tak moc přizpůsobovat. Teď budu dojíždět. Léčím se dlouhodobě s úzkostnou poruchou a mám obavu, jak to zvládnu a jestli vůbec. Práce je to klidná, prostředí znám. Už jsem tam několikrát byla. Ale i tak mám obavy. Vím, že to je zbytečný a těším se, že mě to zase posune a dokážu si, že to zvládnu. Jenže i tak mám strach a úzkost. Je tu někdo, kdo na tom byl podobně a vše bylo nakonec dobré?
Prosím o anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
415
5.9.21 19:56

Ahoj, Prosím Tě, můžeš mi napsat SZ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 20:19

Já jdu v úterý na zkoušku do nove práce :? Prostředí neznáme, noví lidi, úplně jiná náplň, mám z toho nervy na dranc, jdu po 5. 5 letech, co jsem byla na rodicaku.
Je mi blbě, mele se to ve mně, že budu bez dětí, najednou zmizí ten krásný čas, kdy jsme mohli dělat co chceme, byli jsme spolu :,( ale do práce musím, nedá se nic dělat. Těším se i na změnu, ale kdybych měla možnost pul úvazku, jsem šťastná.. Takto uvidím děti nejdřív v 5 a to mladší poprve nastoupil do školky.
Je mi fakt na nic..

• Citovat
  • Nahlásit
5.9.21 20:36

To z tebe mluvi prave ty uzkosti ;)
Je fajn, ze se lecis.
Nechodis na terapie? Ze bys tam ten nastup do prace probrala? Z ceho konkretne mas treba obavy a tak?
Pro me je horor kazde pondeli a taky nedele vecer, ale jak dojdu do prace, tak je m fajn a jsem tam rada. Treba to budes mit taky tak :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 08:30

@smutný.smajlík Chodím na terapie, ale jak je přede mnou něco nového, je to pro mě stres a psychika se mi zase zhoršuje. Terapii mám den po nástupu. Už jsme se o tom s psycholožkou bavili. Že je normální mít tyhle pocity, že je úzkostný každý, kdo jde do nové situace. Že je to zátěž a já jsem křehčí, že si to nemám vyčítat ale brát to kousek po kousku. Prostě pockat co bude a uvidím. U mě ty představy jsou mnohem horší než je pak realita. Ale dovedu se dostat tím přemýšlením do úplně šílených stavů.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 12:42
@Anonymní píše:
@smutný.smajlík Chodím na terapie, ale jak je přede mnou něco nového, je to pro mě stres a psychika se mi zase zhoršuje. Terapii mám den po nástupu. Už jsme se o tom s psycholožkou bavili. Že je normální mít tyhle pocity, že je úzkostný každý, kdo jde do nové situace. Že je to zátěž a já jsem křehčí, že si to nemám vyčítat ale brát to kousek po kousku. Prostě pockat co bude a uvidím. U mě ty představy jsou mnohem horší než je pak realita. Ale dovedu se dostat tím přemýšlením do úplně šílených stavů.

mohu se zeptat, jak to s prací vypadá, jestli jsi to zvládla - děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 20:37
@Anonymní píše:
mohu se zeptat, jak to s prací vypadá, jestli jsi to zvládla - děkuji za odpověď.

Dopadlo to dobře, stres mám pořád, ale jde to přežít.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat