Psychické problémy a prášky na uklidnění v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 17:19
psychicke problemy a prasky na uklidneni v tehotenstvi

Dobry den, jsem na zacatku 8 mesice a posledni mesice mam nejake psychicke problemy. uz to takhle dal nevydrzim a chtela jsem se zeptat kdo by mi mohl predepsat antidepresiva nebo neco podobneho na uklidneni? nikdy jsem psychiatricke leky neuzivala, takze se v tom nevyznam. cetla jsem tady ze se da zeptat se i sveho gynekologa, je mozne ze by mi s tim pomohl? nechce se mi moc k psychiatrovi.
predem dekuji za odpovedi

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 17:25

V těhotenství? no těpic…a co budeš dělat po porodu???

rozand
Závislačka 3384 příspěvků 02.05.18 17:25

Začala bych praktickým lékařem.

rozand
Závislačka 3384 příspěvků 02.05.18 17:26
@Anonymní píše:
V těhotenství? no těpic…a co budeš dělat po porodu???

To fakt pomůže komukoli, kdo má psychické potíže :roll:.

Maminkaha
Povídálka 21 příspěvků 02.05.18 17:36

Antidepresiva muze predepsat prakticky lekar nebo psychiatr, ale doporucuji jit za psychiatrem, ten se v problematice psychickych nemoci, narozdil od praktika, vyzna lip. Nektere antidepresiva se muzou i v tehotenstvi a pri kojeni.

pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 02.05.18 17:40

Mnohdy se antidepresiva nasazují i na lehčí poruchy, které by bylo možné řešit psychoterapií, případně úplně jinými léky. Takže psycholog či psychiatr je na místě…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33475 příspěvků 10 inzerátů 02.05.18 18:00

Ahoj, v prvé řadě, než začneš brát léky, bych zkusila psychologa a nějakou terapii. Než se k nějakému objednáš, zkus napsat paní psycholožce z emimina na adresu: poradna@emimino.cz. Vypovídej se ze svých problémů, třeba bude brzo líp. :kytka:

mayunka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 11 inzerátů 02.05.18 19:24

Ahoj, hlavne klid.Nic neni na tom jit k psychiatrovi. Ja brala leky cele tehotenstvi. Jestli chces, napis mi zpravu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >