Reklama

Psychické problémy a prášky na uklidnění v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 17:19
psychicke problemy a prasky na uklidneni v tehotenstvi

Dobry den, jsem na zacatku 8 mesice a posledni mesice mam nejake psychicke problemy. uz to takhle dal nevydrzim a chtela jsem se zeptat kdo by mi mohl predepsat antidepresiva nebo neco podobneho na uklidneni? nikdy jsem psychiatricke leky neuzivala, takze se v tom nevyznam. cetla jsem tady ze se da zeptat se i sveho gynekologa, je mozne ze by mi s tim pomohl? nechce se mi moc k psychiatrovi.
predem dekuji za odpovedi

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 17:25

V těhotenství? no těpic…a co budeš dělat po porodu???

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 02.05.18 17:25

Začala bych praktickým lékařem.

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 02.05.18 17:26
@Anonymní píše:
V těhotenství? no těpic…a co budeš dělat po porodu???

To fakt pomůže komukoli, kdo má psychické potíže :roll:.

Maminkaha
Povídálka 20 příspěvků 02.05.18 17:36

Antidepresiva muze predepsat prakticky lekar nebo psychiatr, ale doporucuji jit za psychiatrem, ten se v problematice psychickych nemoci, narozdil od praktika, vyzna lip. Nektere antidepresiva se muzou i v tehotenstvi a pri kojeni.

pannda
Kelišová 6507 příspěvků 33 inzerátů 02.05.18 17:40

Mnohdy se antidepresiva nasazují i na lehčí poruchy, které by bylo možné řešit psychoterapií, případně úplně jinými léky. Takže psycholog či psychiatr je na místě…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 10 inzerátů 02.05.18 18:00

Ahoj, v prvé řadě, než začneš brát léky, bych zkusila psychologa a nějakou terapii. Než se k nějakému objednáš, zkus napsat paní psycholožce z emimina na adresu: poradna@emimino.cz. Vypovídej se ze svých problémů, třeba bude brzo líp. :kytka:

mayunka
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 02.05.18 19:24

Ahoj, hlavne klid.Nic neni na tom jit k psychiatrovi. Ja brala leky cele tehotenstvi. Jestli chces, napis mi zpravu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >