Psychické problémy a sex

Anonymní
16.2.20 07:50

Psychické problémy a sex

Ahojky,
třeba mi tu někdo poradí…
Miluji svého chlapa a věřím, že on miluje mě, ale mám bohužel jisté psychické problémy a do toho ještě zdravotní.
Ano, nemám velkou potřebu sexu, ale takhle to je vždy pouze v přechodné době, kdy je mi hůř.
Nicméně chlap se teď naštval, protože mě ráno probudil, já bych potřebovala ještě spát a hned, že si to rozdáme a pak můžu klidně spát dál, jenže já mám od pátku bolesti v podbřišku a on mi to nevěří… Tak se urazil, řekl, že se zombíkem tu nepotřebuje být a šel.
Ano, nespali jsme spolu 3 týdny teď, ale z toho skoro 14 dní jsem ležela a fakt mi bylo pod psa.
O vztah nechci přijít, on také ne, ale prostě jsou dny, kdy to nejde… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10220
16.2.20 07:54
@Anonymní píše:
Ahojky,

Zklamu te. Neporadi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
16.2.20 07:59

Nechápu, proč se urazil, pokud tě to bolí, měl by to pochopit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 08:02
@Zusanka píše:
Nechápu, proč se urazil, pokud tě to bolí, měl by to pochopit.

Nevěří mi…Jsem mladá, jak by mě mohlo něco často bolet…
On je zlatej, ale někdy ho nechápu, v nemocnici nechtěl vůbec na můj pokoj, že tam byly ještě 2 jiné paní a prostě mu to tam nebylo příjemné..

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11949
16.2.20 08:11

Jseš v psychoterapii?

A jak často on takhle něco požaduje, bez toho aby se na tom předem domluvil a pak byl vybuchl a vinu na to, že on je frustrovaný hodil na tebe?

Když spolu máte sex, dovede tě k orgasmu? Dává si dostatek času na předehru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 08:12
@Anonymní píše:
Ahojky,
Miluji svého chlapa a věřím, že on miluje mě, ale mám bohužel jisté psychické problémy a do toho ještě zdravotní.
Ano, nemám velkou potřebu sexu, ale takhle to je vždy pouze v přechodné době, kdy je mi hůř.
Nicméně chlap se teď naštval, protože mě ráno probudil, já bych potřebovala ještě spát a hned, že si to rozdáme a pak můžu klidně spát dál, jenže já mám od pátku bolesti v podbřišku a on mi to nevěří… Tak se urazil, řekl, že se zombíkem tu nepotřebuje být a šel.
Ano, nespali jsme spolu 3 týdny teď, ale z toho skoro 14 dní jsem ležela a fakt mi bylo pod psa.
O vztah nechci přijít, on také ne, ale prostě jsou dny, kdy to nejde… :nevim:

A proc jsi neudelala.jen oral nebo rukou?,To delam kdyz klasika nejde a problem neni.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 08:16
@Ou píše:
Jseš v psychoterapii?

A jak často on takhle něco požaduje, bez toho aby se na tom předem domluvil a pak byl vybuchl a vinu na to, že on je frustrovaný hodil na tebe?

Když spolu máte sex, dovede tě k orgasmu? Dává si dostatek času na předehru?

Jj, náběh na BAP…
On třeba řekne “dáme sex jo”, jenže po tom jsem já i kdybych chtěla úplně suchá, prostě k tomu potřebuju asi trošku pomoci.
K orgasmu při sexu mě ještě nikdy nikdo nedovedl…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 08:17
@Anonymní píše:
A proc jsi neudelala.jen oral nebo rukou?,To delam kdyz klasika nejde a problem neni.

To jsem mu řekla, že mu alespoň udělám dobře a on řekl “jenom”?

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11949
16.2.20 08:29
@Anonymní píše:
Jj, náběh na BAP…
On třeba řekne “dáme sex jo”, jenže po tom jsem já i kdybych chtěla úplně suchá, prostě k tomu potřebuju asi trošku pomoci.

Jo, takže je to pitomec, co není schopný vnímat ženskou a diví se, že tato s tním nechce mít sex, když to prostě neumí a používá ji jako masturbační pomůcku.

Orgasmus není povinnost a nezbytnost toho, aby sex byl fajn. ale bez toho, aby se oba zapojení navzájem vnímali a snažili se potěšit toho druhého, to prostě nikdy nebude.

A ženské sexualita na to, že ji někdo používá, aniž by se snažil ji alesoň trošku potěšit reaguje tím, že se k dotyčnému dříve či později vybuduje odpor.

V čem všem dalším není schopný vnímat, natož naplňovat, tvoje potřeby?

Více než vřele doporučuju najít odvahu a v terapii se chvíli věnovat tématu jak váš vztah doopravdy funguje a jak to přispívá či nepřispívá tvému duševními zdraví.

A někdy později se smířit s tím, že jsi dost dobrá na to, abys měla vztahy takové, kde partneři vzájemně hledají cesty k tomu aby oba byli spokojení, ne že jeden využívá toho druhého.

Příspěvek upraven 16.02.20 v 08:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
16.2.20 08:30
@Anonymní píše:
Jj, náběh na BAP…

Teda kdyby mě někdo vyzýval slovy „dáme sex, jo“, tak bych asi těžko zvlhla i po nějaké dodatečné snaze :? Nota bene, když ta snaha není. To je normální, že je k tomu zapotřebí předehra, čili „troška pomoci“. V tom opravdu nejsi divná. Tak to tak vypadá, že žiješ s pěkným buranem, co to ještě ke všemu v posteli neumí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 08:34
@Ou píše:
Jo, takže je to pitomec, co není schopný vnímat ženskou a diví se, že tato s tním nechce mít sex, když to prostě neumí a používá ji jako masturbační pomůcku.

Orgasmus není povinnost a nezbytnost toho, aby sex byl fajn. ale bez toho, aby se oba zapojení navzájem vnímali a snažili se potěšit toho druhého, to prostě nikdy nebude.

A ženské sexualita na to, že ji někdo používá, aniž by se snažil ji alesoň trošku potěšit reaguje tím, že se k dotyčnému dříve či později vybuduje odpor.

V čem všem dalším není schopný vnímat, natož naplňovat, tvoje potřeby?

Beru to jako svojí vinu, selhání… On je jinak super, jen prostě neumí zacházet s emocemi…
Na začátku vztahu jsme měli problém, kdy on byl po 2 měsíčním vztahu se svou ex a začal si semnou a pak jsem se bohužel zpětně dočetla, jak psal, že já jsem pro něj jen na to, že mě neplánuje ani představit rodině, že prostě jsem jako dobrá, ale ona byla ona… apod. Tohle se ale zlomilo, jsme spolu 5 let, máme jinak hezký vztah, jeho rodina je už jako moje vlastní… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11949
16.2.20 08:37
@Anonymní píše:
Beru to jako svojí vinu, selhání… On je jinak super, jen prostě neumí zacházet s emocemi…
Na začátku vztahu jsme měli problém, kdy on byl po 2 měsíčním vztahu se svou ex a začal si semnou a pak jsem se bohužel zpětně dočetla, jak psal, že já jsem pro něj jen na to, že mě neplánuje ani představit rodině, že prostě jsem jako dobrá, ale ona byla ona… apod. Tohle se ale zlomilo, jsme spolu 5 let, máme jinak hezký vztah, jeho rodina je už jako moje vlastní… :nevim:

No - a to je jeden z příznaků toho, že ti deprese žere duši. Pět let jsi s někým, kdo tě nerespektuje. Je to sice tvoje volba, ale vychází to z toho, jak zoufale se nesnášíš a jak moc jsi přesvědčená, že si tohle zasloužíš.

Není to tak - ale to je fakt téma do terapie, to se přes internet vyřešit nedá - mimo jiné proto, že mi to takhle samozřejmě věřit nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5850
16.2.20 08:52
@Anonymní píše:
A proc jsi neudelala.jen oral nebo rukou?,To delam kdyz klasika nejde a problem neni.

já to taky NEdělám, když nemám chuť na sex, tak ani na tohle. Naštěstí si to můj manžel ani takhle nepředstavuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 09:07
@Ou píše:
No - a to je jeden z příznaků toho, že ti deprese žere duši. Pět let jsi s někým, kdo tě nerespektuje. Je to sice tvoje volba, ale vychází to z toho, jak zoufale se nesnášíš a jak moc jsi přesvědčená, že si tohle zasloužíš.Není to tak - ale to je fakt téma do terapie, to se přes internet vyřešit nedá - mimo jiné proto, že mi to takhle samozřejmě věřit nebudeš.

Asi máš pravdu. Bohužel já mám obecně pocit, že dělám vše špatně. Ve všech rovinách. Naši jsiu na mě věčně naštvaní, protože za nimi nejezdím obden po práci a mám na něco svůj názor… babi to samé, protože sestřenice za ní jezdí častěji - bydlí 5km daleko a je na mateřské.
Sami se mi ani neozvou, to prý musím jen já, jsem mladší. Ale někdy toho mám fakt hodně, jsem pak ráda večer, že si mohu dáchnout. Do toho přítel s tím sexem. Připadám si fakt tak, že dělám všechno špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
21373
16.2.20 09:31
@Anonymní píše:
Asi máš pravdu. Bohužel já mám obecně pocit, že dělám vše špatně. Ve všech rovinách. Naši jsiu na mě věčně naštvaní, protože za nimi nejezdím obden po práci a mám na něco svůj názor… babi to samé, protože sestřenice za ní jezdí častěji - bydlí 5km daleko a je na mateřské.
Sami se mi ani neozvou, to prý musím jen já, jsem mladší. Ale někdy toho mám fakt hodně, jsem pak ráda večer, že si mohu dáchnout. Do toho přítel s tím sexem. Připadám si fakt tak, že dělám všechno špatně…

To v Tobě,jak koukám,vypěstoval on,stejně jako ještě i rodina. :roll: Pak nemáš mít očividně malý/nižší sebevědomí.
A promiň,ale chlap je opravdu ho*ado,nepřistupuj na jeho chování a ohraď se. Natož tohle

@elibro píše:
Teda kdyby mě někdo vyzýval slovy „dáme sex, jo“, tak bych asi těžko zvlhla i po nějaké dodatečné snaze :? Nota bene, když ta snaha není. To je normální, že je k tomu zapotřebí předehra, čili „troška pomoci“. V tom opravdu nejsi divná. Tak to tak vypadá, že žiješ s pěkným buranem, co to ještě ke všemu v posteli neumí…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama