Psychické problémy kvůli partnerovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fialkka
Nováček 7 příspěvků 07.02.19 17:49
Psychické problémy kvůli partnerovi

Hezký večer, je tady někdo, kdo si myslí, že za jeho zdravotní - psychické problémy může manžel-partner? Já to tak cítím. :( Bohužel jsem si asi špatně vybrala. Třeba u druhého dítěte celé těhotenství v poho a pak kvůli blbosti, nechtěl mě odvézt do porodnice k plánovanému porodu. Ani v porodnici se pak ke mně nechoval hezky a doma celkem horor. Upadla jsem pak do deprese a nemohla jsem se z ní dostat.

Reakce:
Paola21
Závislačka 3675 příspěvků 07.02.19 17:52

No to je teda dáreček, pokud ti vztah nic nepřináší a deptá tě, tak bych v něm nesetrvávala.

pannda
Kelišová 6784 příspěvků 37 inzerátů 07.02.19 17:56

Zdraví máš jen jedno a to si braň!

akavi
Kecalka 159 příspěvků 07.02.19 17:57

Já se psychicky zhroutila poté, co jsem zjistila, že mě můj muž nejspíš dlouhodobě a opakovaně (i poté, co se zapřísáhl, že on by nikdy atd. a viděl, jak mi to ublížilo) podváděl s prostitutkami. Měla jsem docela dlouhé období plné panických atak, nespavosti a depresí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 18:00

Mela jsem to také, vyhrotila se to po porodu a nepomohla ani domluva.chodila jsem do manzelske vztahove poradny partner se nepřidal i tak to bylo plodné, chyběl mi nadhled. Zařídila jsem si hezký život bez partnera a jsem v pohodě.

CoCo93
Povídálka 40 příspěvků 07.02.19 18:01

Určitě to je možné, také mám psychické problémy, ne kvuli partnerovi, ale kvůli otci a bohužel se to odráží i v partnerském životě.

fialkka
Nováček 7 příspěvků 07.02.19 18:02
@akavi píše:
Já se psychicky zhroutila poté, co jsem zjistila, že mě můj muž nejspíš dlouhodobě a opakovaně (i poté, co se zapřísáhl, že on by nikdy atd. a viděl, jak mi to ublížilo) podváděl s prostitutkami. Měla jsem docela dlouhé období plné panických atak, nespavosti a depresí.

To přišlo taky, dlouhodobě mě podváděl s kolegyní.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 07.02.19 18:05

Pokud to došlo tak daleko, že máš psychické potíže, radím vztah ukončit. Pro dobro tvé i dětí.

fialkka
Nováček 7 příspěvků 07.02.19 18:07
@Anonymní píše:
Mela jsem to také, vyhrotila se to po porodu a nepomohla ani domluva.chodila jsem do manzelske vztahove poradny partner se nepřidal i tak to bylo plodné, chyběl mi nadhled. Zařídila jsem si hezký život bez partnera a jsem v pohodě.

Ano, už k tomu směřuji také. :kytka:

fialkka
Nováček 7 příspěvků 07.02.19 18:08
@CoCo93 píše:
Určitě to je možné, také mám psychické problémy, ne kvuli partnerovi, ale kvůli otci a bohužel se to odráží i v partnerském životě.

A bereš nějaké léky?

Micaella22
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 07.02.19 21:09

Preju ti abys sebrala silu, prachy (nebo ho vykopla) a sla od nej pryc… bude ti lip :*

Leni_2019
Stálice 76 příspěvků 07.02.19 21:11

Ano, verim, ze za cast mych problemu muze partner.
Byl pro obrovsky sok, kdyz jsem jako tehotna zjistila, ze v dobe, kdy byl „v praci“, me podvadel. Silne se mi zhorsily tehotenske nevolnosti, mela jsem problemy s tlakem, nespala jsem a absolutne jsem se nedokazala soustredit na praci. Zustala jsem kvuli tomu nekolik dni doma na nemocenske.
Doted (pul roku pote) jsem se s tim nevyrovnala - ale nyni uz spise ve vztahu k partnerovi, po psychicke a fyzicke strance se citim normalne. Ale vtirave myslenky a nocni mury z toho mam porad.

zimniden
Povídálka 31 příspěvků 07.02.19 21:11

Já jsem je měla, i když to vidím až zpětně po rozchodu, tenkrát jsem si je příliš nepřipouštěla a vadily mi jen fyzické příznaky, které jsem kvůli tomu už měla

jasnahvezda
Kecalka 137 příspěvků 07.02.19 21:24

Taky jsem je měla díky ex. Stavy úzkosti. Nakonec jsem vážila 51kg při 172cm. Po rozvodu se mi časem ulevilo, ale cítím se ještě často nevyrovnaně.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >