Psychické problémy nebo něco horšího?

Anonymní
23.5.17 09:26

Psychicke problemy nebo neco horsiho?

Ahoj, chci se zeptat jestli s tim nekdo taky prosel. Narodilo se mi driv mininko a asi to snazim dost blbe. Dcera mi lezi v inkubatoru a me od te doby co me pustili z nemocnice neustale neco je.Po cisarskym rezu jsem si sama vstala a bylo mi dobre, ale jakmile me pustil zacalo se mi delat zle. Prvni den me zacali trapit silne bolesti hlavy potom se mi zacal zhorsovat zrak. Nemohla jsem mit otevrene oci.Pak bolest na hrudi. Vcera se pridala horecka a pak zachvat kdy jsem pocitovala ostrou bolest pri nadechu pod zebry. Kazdy den neco jineho. Nikdy mi takhle zle nebylo. Nynejsi stav se neda srovnavat s cisarskym rezem, protoze tohle je hrozny. Nejsem si jista jestli s tim otravovat doktory.To bych tam byla kazdy den s jinym problemem.Uz nevim co mam delat.Mel to nekdo taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4236
23.5.17 09:32

Rozhodně zajdi k lékaři! To co popisuješ může být sice panická ataka, ale taky nemusí, obzvláště, pokud máš i teploty a máš po císaři. Doktoři ve svých ordinacích jsou právě pro lid, kterým něco je, takže je neotravuješ, to si vyhoď z hlavy. Obleč se a zajdi k lékaři pokud možno hned - nebo aspoň zavolej svému lékaři a popiš co je momentálně nejhorší problém. On tě už nasměruje - buď gyne, nebo k němu. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 09:36

A kdyby to bylo „jen“ psychicke, i tak mas pravo to s lekarem resit a hledat s nim nejaky zpusob, jak dojit ulevy. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11352
23.5.17 09:38

Mazejte k lékaři. Hned.
To fakt nejsou neurotické příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 09:40

Vcera jsem u doktora byla.Na nic jsme neprisli.Az dnes v noci se mi udelalo zatim nejhur.

• Nahlásit
  • Citovat
23.5.17 09:53

Tak dnes znova, že se to zhoršilo. To, že na nic nepřijde, neznamená, že vám nic není. Naopak to může být horší, když to není hned poznat, co to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bibie
23.5.17 09:55

Zase zajdi k lekari. Ja jsem po druhem cisari oslovila psychologa. To, ze bylo miminko driv, inkubator, nevidela jsem ji, me bylo spatne, me docela slozilo. Chodila za mnou kazdy den a po 14 dnes uz jsme se nasmali a nebyla potreba.

• Nahlásit
  • Citovat
23.5.17 10:54

Samozřejmě, že jdi k lékaři! Předčasné narození miminka je sice nápor na nervy, ale tohle bych řekla že nebude jen od nervů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
23.5.17 10:59
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli s tim nekdo taky prosel. Narodilo se mi driv mininko a asi to snazim dost blbe. Dcera mi lezi v inkubatoru a me od te doby co me pustili z nemocnice neustale neco je.Po cisarskym rezu jsem si sama vstala a bylo mi dobre, ale jakmile me pustil zacalo se mi delat zle. Prvni den me zacali trapit silne bolesti hlavy potom se mi zacal zhorsovat zrak. Nemohla jsem mit otevrene oci.Pak bolest na hrudi. Vcera se pridala horecka a pak zachvat kdy jsem pocitovala ostrou bolest pri nadechu pod zebry. Kazdy den neco jineho. Nikdy mi takhle zle nebylo. Nynejsi stav se neda srovnavat s cisarskym rezem, protoze tohle je hrozny. Nejsem si jista jestli s tim otravovat doktory.To bych tam byla kazdy den s jinym problemem.Uz nevim co mam delat.Mel to nekdo taky tak?

V kolikatem tydnu se miminko narodilo? Preji, at to zvladas co nejlip a miminko taky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
23.5.17 12:33

No tak jiného lékaře. lepší názor dvou lekažů. A nejlépe do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35312
24.5.17 06:54

Nech se vysetrit a pak to teprve svadej na psychiku. Typicky soubor psychogennich obtizi to neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama