Psychické problémy v chladném jaru

27.4.21 08:15

Psychické problémy v chladném jaru

Ahoj, nevysvětlitelně špatně na mě působí kombinace sluníčka a chladu, zejména po ránu. Možná vám přijde má úvaha na hlavu, ale bývá to „opsáno“ i v rovině faktu a jako fakt se to i bere. Cítím to i ve svém okolí, lidé jsou jakoby podrážděnější, ale to může mít víc důvodů. Podělte se o své zkušenosti, pokud se mnou souhlasíte, jak se s tím vypořádáváte? Jenom doplním, že velmi ráda provozuju venkovní sporty (kolo, brusle, at.), teď právě se ani k tomu příliš nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16734
27.4.21 08:20
@Orientales píše:
Ahoj, nevysvětlitelně špatně na mě působí kombinace sluníčka a chladu, zejména po ránu. Možná vám přijde má úvaha na hlavu, ale bývá to „opsáno“ i v rovině faktu a jako fakt se to i bere. Cítím to i ve svém okolí, lidé jsou jakoby podrážděnější, ale to může mít víc důvodů. Podělte se o své zkušenosti, pokud se mnou souhlasíte, jak se s tím vypořádáváte? Jenom doplním, že velmi ráda provozuju venkovní sporty (kolo, brusle, at.), teď právě se ani k tomu příliš nemám.

Nechápu a ne, nemám to tak. Na kolo jezdíme skoro denně a je to mnohem lepší, než když začne být vedro :nevim: Sluníčko je boží a že je v noci a ráno zima? No, je duben :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
27.4.21 08:21

Mě to nevadí, zimu mám ráda, akorát to člověka trochu mate, to sluníčko vyvolá dojem, že je teplo a pak vyjdu ven a pod nulou :lol: ale aspoň mě to ráno probere. Víc mi vadí ty teplotní skoky během dne, většinou je rozdíl ráno a odpoledne i 20 stupňů, ale tak je duben no, to je tak každý rok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
27.4.21 08:25

Me to teda nevadi, spis naopak, to chladno je takove sveží. Mnohem hur snasim, kdyz je v zime posmourno, ale teplo pres 10 stupnu :roll: :?

• Citovat
  • Nahlásit
1178
27.4.21 08:28
@unuděná píše:
Nechápu a ne, nemám to tak. Na kolo jezdíme skoro denně a je to mnohem lepší, než když začne být vedro :nevim: Sluníčko je boží a že je v noci a ráno zima? No, je duben :nevim:

Jj, duben ještě tam budem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
27.4.21 08:31

Tak sluníčko vylejzá jak v zimě tak v létě :nevim: nevím no.
Máme to tak celý náš život tak na mě to teda nijak nepůsobí. Snad lepší tahle kombinace, než týdny zataženo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
27.4.21 08:33

Myslíš něco jakože Když vane vítr z pouště, tak se stává víc vražd? Na mě tohle počasí nepůsobí špatně, ale nemám ráda léto a vedro (protože se nedá venku pracovat) a když je nad třicet pár týdnů v kuse, úplně se mi z toho „uvaří mozek“ a blbnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
27.4.21 08:38

Já miluju sluníčko a dělá mi vždycky hned lepší den i když je venku zima.. depku a špatnou náladu mám právě když nesvítí a je zataženo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 08:41
@Dara90 píše:
Já miluju sluníčko a dělá mi vždycky hned lepší den i když je venku zima.. depku a špatnou náladu mám právě když nesvítí a je zataženo.

Já vím, to je takový stereotyp. Já to mám právě jinak. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3464
27.4.21 08:42

Mám ráda jakékoliv počasí kromě extrémních veder a extrémních mrazů…

Moc ráda mám právě teď, když svítí sluníčko a na obloze mraky různé velikosti…mám ráda i pošmourno, zataženo jak hrom nebo když poprchává nebo když je nasněženo…důležité je jít za každých okolností aspoň na chvilku ven ;) ;

jako ráno kosa a odpoledne teplo - to je v dubnu úplně normální, spíš nenormální bylo horko v dubnu např. v roce 2018… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
27.4.21 08:43

Ja to mam naopak ráda, krasne svitix přitom není vedro. Je to předzvěst oteplení, takové první vlaštovky, konec pochmurne zimy, ja se na to každý rok těším. Ale negativně na me působí podzim, mam rada barevné listy, pouštění draka. Ale tma, zima, vítr, déšť, bláto, hnus, nesnáším to. Mívám blbou náladu, nechce se mi ven, nechce se mi nic. Jaro je pro mě vysvobození, ja jsem se mela narodit u more :D a dcera je asi po men, ma rok a pul a už teď to jde poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
27.4.21 08:45
@Orientales píše:
Já vím, to je takový stereotyp. Já to mám právě jinak. :roll:

Hele a to sis tady založil/a profil jen proto, aby sis stěžoval/a na počasí a na to, že blbě spíš? :mrgreen: :mrgreen: Víš, že je to stránka pro maminky s dětmi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3464
27.4.21 08:48

Já se taky vyloženě na to dubnové počasí těším i na tu proměnlivost…naopak opravdu nenávidím „tropické hice“, obzvlášť „tropické noci“, kdy se absolutně člověk nemá šanci vyspat nebo mít ten pocit osvěžení, když se vyspí, protože v noci hic. Taky extrémní mrazy -20, to taky ne. Ale jinak komplet všechno počasí beru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
27.4.21 08:54

Tak mě ta zima už leze krkem. Nevadilo by mi, kdyby bylo tepleji. A zataženo a déšť 7 dní v týdnu mi taky docela vadí :mrgreen: mám ráda sluníčko a teplo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 09:22

No mě spíš celkově štve že tohle letošní jaro je strašně studený. Pamatuji si že kolikrát v dubnu už se člověk normálně opaloval v plavkách a teď se tu motám pomalu v zimní bundě. Taky mě to strašně štve kvůli Mrňouskovi protože když jdeme ven tak on strašně nenávidí oblékání vždycky se u toho vzteká tak jsem se těšila že v tom dubnu už to oblékání nebude toho tolik a zatím je to stejné jako to bylo v zimě. Jako neříkám že nejvíc ze všeho miluju když je venku dusno a 35 stupňů ale aspoň těch 20 už by být fakt mohlo. Fakt dlouhý kalhoty a bundu už nemůžu ani vidět :P Nejradši už bych prostě vytáhla nějaké šaty sukně a tak… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat