Psychické týrání? Dá se to tak nazvat?

Anonymní
14.5.21 13:09

Psychické týrání? Dá se to tak nazvat?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda toto je také nějaký druh týrání nebo jestli se to dá nazývat jako psychické týrání. Můj nevlastní otec jménem Radek M. Vědomě schválně močí na postel a kalí do sprchy. Moje máma stím nic nedělá boji se ho. Já se ho nebojím takže jsem jdu stouto radou pomůžete mi. Chtěli jsme ho vystěhovat ale nájemní smlouva není bohužel napsaná na nikoho majtelovi se do toho nechce a řekl ještě jednou jsem přijedou policajti a jdeme všichni. Nemáme ale kam jinam jít.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
14.5.21 13:15

Tak si s mámo najděte jiný podnájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11112
14.5.21 13:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda toto je také nějaký druh týrání nebo jestli se to dá nazývat jako psychické týrání. Můj nevlastní otec jménem Radek M. Vědomě schválně močí na postel a kalí do sprchy. Moje máma stím nic nedělá boji se ho. Já se ho nebojím takže jsem jdu stouto radou pomůžete mi. Chtěli jsme ho vystěhovat ale nájemní smlouva není bohužel napsaná na nikoho majtelovi se do toho nechce a řekl ještě jednou jsem přijedou policajti a jdeme všichni. Nemáme ale kam jinam jít.

Jak není smlouva psaná na nikoho? To bydlíte všichni v bytě jen na dobré slovo? Tak se odstěhuj ty s mámou a jeho tam nechte :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5058
14.5.21 13:18
@Janli píše:
Tak si s mámo najděte jiný podnájem.

Podle me troll. Porad rikam, ze korona pusobi na mozek, protoze techto podivnych prispevku je cim dal vice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10111
14.5.21 13:18

Odstěhujte se. A budete mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
14.5.21 13:24

@lilith1 souhlas @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7408
14.5.21 13:27

Dobrý den,
pokud je příspěvek myšlen vážně, pak se jedná o ponižování / týrání či projev nemocného člověka.
Pokud máte možnost, odstěhujte se ze společné domácnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14550
14.5.21 14:22

Dobrý deň,

ani podľa informácií z profilu neviem povedať, či sa jedná o trolla, alebo nie a dôveryhodnosť príspevku viem posúdiť len tak ako ako Vy. Diskusiu zatiaľ nechávam, no zakladateľku budeme sledovať a pokiaľ sa ukáže, že ozaj ide o trolla, budú vyvodené následky.

Kristína :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat