Psychické týrání, poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 19:58
Psychické týrání, poraďte

Dobrý den :,(
Je mi 20 let, a již od malička jsme zazivali s mamkou ze strany otce celkem kruté psychické a občas i fyzické násilí. Mamka zdědila pozemky, postavil se za to dům, koupil pozemek. Dobrovolně napsala otci pouze půlku domu. Nastěhovali jsme se zde z matcineho bytu když mi byly 4 roky. V mých 13 letech se rodiče rozvedli a mamka mě nechtěla nechat do 18 let samotnou tak to s ním ve společném domě pretrpela a v mých 18 letech se vrátila zpět do svého bytu a já tady zůstala sama s otcem. Po celých mých 20 let jsem zažila neskutečne množství situací kdy nás otec tyral. Aktuálně nemám kam jít, studuji, jsem tu v domě s ním jak v pasti. Dennodenně slyším bezdůvodně ty ku*vo ty špíno, ty prostitutko.. Vite..za ty roky to tak působí na tu psychiku když se tohle děje každý den tak, že jsem někdy uvažovala i nad sebevraždou. Nedávno jsem se bránila, zarazil mi sklo do ruky, byla jsem to sit, už opravdu nemůžu.. :,(

Poradite mi prosím co bych měla dělat a jak postupovat v takovém případě? Děkuji mockrát

Pochopitelně vkládám anonymně :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Malina7
Závislačka 2797 příspěvků 11.03.19 20:00

Proč nejsi u mamky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 20:04

@Malina7 Velmi malý byt, má to zrekonstruované a uspusobene pro sebe

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 11.03.19 20:05

Musíš od něj ihned pryč. Třeba k ty mamce nebo pronájem nějaké garsonky. Ale co nejdřív.
Zkus kontaktovat krizové centrum poradí ti i pomohou v začátku

Monchichik
Echt Kelišová 7864 příspěvků 11.03.19 20:07

Nechápu, že tě tam s ním máma nechala,když ví, co je zač :think: . Nějaké jiné příbuzné, kam bys mohla jít, nemáš?

rokris
Kelišová 7270 příspěvků 11.03.19 20:07
@Anonymní píše:
@Malina7 Velmi malý byt, má to zrekonstruované a uspusobene pro sebe

Dost drsné, že Tě nechala s otcem, když ví, jak se s ním žije… U někoho z rodiny být nemůžeš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 20:10

Celkově s rodinou máme velmi špatné vztahy kvůli otcovi, mě jako jeho dceru už ani třeba nepozdravi..

Lalelale
Závislačka 4128 příspěvků 11.03.19 20:15
@Anonymní píše:
Celkově s rodinou máme velmi špatné vztahy kvůli otcovi, mě jako jeho dceru už ani třeba nepozdravi..

Rodinu si nevybíráme. Máma tě v tom nechala žít, táta je vůl. Být tebou, seberu se a jdu klidně žít někam na kolej nebo do spolubydlení. Bude líp, uvidíš. Jakmile za tímhle uděláš tlustou čáru, bude ti každý den o něco lehčeji. Studuješ ještě? Můžeš žádat výživné po rodičích, pokud jsi na tom finančně zle.

Monchichik
Echt Kelišová 7864 příspěvků 11.03.19 20:16

Kdy budeš mít dostudováno?

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 11.03.19 20:24

Když nemůžeš bydlet s maminkou, nemohla by ti platit bydlení někde v podnájmu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 20:26

To nejspíš ne, mamka má 12t čistého…

Uživatel je onlinedivine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 11.03.19 20:39
@Anonymní píše:
To nejspíš ne, mamka má 12t čistého…

A nikdo jiný z rodiny by ti nepomohl?

Alušáček
Závislačka 3589 příspěvků 11.03.19 20:41
@Anonymní píše:
@Malina7 Velmi malý byt, má to zrekonstruované a uspusobene pro sebe

Co to je za mámu, že nechá svoje dítě s tyranem :zed: I kdyby bydlela v garsonce, tak se tam snad na čas vajdete, než dostudujes a začneš pracovat..

Cookes
Nováček 7 příspěvků 11.03.19 20:42

Nikdy jsem takovou situaci nezažila, ale když nad tím přemýšlím, nejspíš bych vyhledala pomoc u nejbližších (kamarádi atd.), pokud někdo nemá volný byt, nebo alespoň pokoj (když by ti to stačilo). Také bych neztrácela naději a při studiu vyhladala nějakou brigádu, která ti v tom nebude bránit. Rozhodně bych být tebou dostudovala, aby jsi věděla, že jsi v životě něco dokázala a aby jsi měla být na co hrdá. S otcem bych být tebou raději kontakt omezila na minimum.

Káťa19
Extra třída :D 11169 příspěvků 18 inzerátů 11.03.19 20:56

Je mi to moc lito, co prozivas. Maminku teda moc nechapu, ja bych te tam nenechala. Utec co nejdriv a neboj se obratit na nejakou linku, treba tady https://kaposos.wordpress.com/…samele-zeny/
Urcite ti pomohou :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama