Psychicky na dně z chlapa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 20:57

Psychicky na dně z chlapa

Ahoj holky.
Chtěla bych slyšet vas názor, a zároveň se trochu vypovídat, vypsat, už totiž nevím co mám dělat.

Takže zacinam, je mi čerstvých 24 let, mám přítele, dům který jsme postavili a společnou hypotéku, syna který má rok a půl, a žijeme spolu.
Jenže.. ja už holky dal nemůžu.
Přítele když jsem poznala byl super, nezačala bych si s nekym koho nechci nebo je ke mě zlý samozřejmě, jenže už asi od te doby co se maly narodil, tak to pomalu začalo, tyra mě psychycky, opravdu nevím kde první začít dam příklad, když dojde z práce, první pozdravi psa, mě vůbec, a pak jde za malým na par minut, potom vezme psa a jde ven.
Rano mě budu kde má ponožky, vůbec nebere ohled, on by mě vzbudil i k pulnoci, řve po mě ze nejsou vynesene koše, atd.
Malého si ven ani nevezme, nikdy, když dam malého k našim ze si uklidim nebo zajedu na nákup, tak je zle kam jako jeho dite pořad dávám!!! Jenže on není schopny sním jít ani na procházku, uklizim, starám se o malého vše sama, ja už jsem opravdu na pokraji sil, nemůžu nic, nikam jít, když někde jedu třeba nakoupit, tak mi hned začne volat jde jsem ze on jako už dojel z práce a doma nikdo!!! Ani když už je doma a ja chci jen do vecerky u nás na vesnici skočit, tak neexistuje on tam zajede! Doma sou neskutečné hádky, ( vše si natajno natacim na telefon ) příklad, otevře šuplík a řve vyhodí všechny věci na zem ze tam je bordel, maly pořad jen pláče protože je u nás pořad křik, smsky hnusne, “ kurva kde si “
Atd…
Nedej bože jak neuvarim tak to je peklo.
Několikrát začal tak po mě rvát ja sem uklizela věci na zemi on po mě hodil surově hadry, jednou i skoro botu, mám strach ze se to bude jen stupňovat, jsem jako ve vězení, mám strach ze s toho zesilim, ze to nedám…
jednou se opil a druhy den rano mě vytáhl ven a hodil mě všechny věci z moji šatny ven před barak oknem…
Mám strach někde jít ze mi bude pořad volat a hledat kde zase sem přitom ví ze jedu maximálně do potravin nebo když už tak s malým někde do herny nebo někde. Jsme pořad jen doma, ten maly taky přece nemůže byt pořad jen zavřeny doma musí ven, něco zažít…😞
Pořad mi nadává ze je doma něco špatně ( všechno ) ja si pak zacinam o sobě myslet ze sem opravdu nějaká spatna.. je to manipulátor holky je toho mnohem víc, tohle píšu vše ve skratce, jenže jak s toto ven, když jsem tady takhle uvazana? Naši ne ze by byli proti mě, ale nechcou slyšet protože nám s barakem dost pomáhali, jak finančně tak i vlastními silami, jenže mám tu zůstat jen kvůli nim aby se nezlobily? Ale ja potrebuji zrovna jejich pomoc, finanční určitě… 😞 nikdy jsem si nemyslela ze takhle dopadnu už teď vypadam na víc než mi je, protože se psychycky opravdu trapim, nejsem šťastná, nemiluju ho, nechci aby maly vyrůstal jen v křiku a teroru, co z neho bude, víte kolikrát si představím ze bych byla bez neho, bože to je tak nádherná představa…😞 😞 co si o tom holky myslíte?

Příspěvek upraven 03.01.22 v 21:03

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4101
3.1.22 21:02

Už bych byla pryč :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
3.1.22 21:07

Zakladatelko, pojmenovala jsi svůj problém přesně: je to MANIPULÁTOR, a to, co zažíváš, je domácí násilí. Schovávej si SMSky, zkus třeba nenápadně nějaké jeho scény natáčet taky, kontaktuj nějakou organizaci, která se domácím násilím zabývá. Psychický teror JE domácí násilí! Rodiče to snad pochopí, když uvidí třeba ty SMSky nebo videa nějaké jeho scény, ale i kdyby ne, tak raději do azyláku než s tímhle doma. To tě zničí, pro tvé zdraví a normální vývoj syna UTEČ!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3045
3.1.22 21:08

Je mi z toho smutno, v čem některé děti vyrůstají. Nezbývá asi než vydržet než půjdeš do práce. Je těžké, když pro rodiče jsou důležitější peníze než štěstí a spokojenost jejich dítěte ( tím myslím tvoje rodiče) a klidně tě nechají v tom, v čem jsi teď ty. Předpokládám, že žádné svoje peníze asi bokem nemáš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2746
3.1.22 21:15

No je to tyran. Nechápu proč by tě neměli rodiče pochopit. Copak nechají dceru a vnuka trápit, jen protože pomáhají se stavbou? Prostě prodat a vy dva se rozejít. Jak jinak to chceš řešit? Dítě bude mít trauma a ty skončíš z tohohle v blázinci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 21:16

@Magical-eyes Jak jsem rekla vždy pri scéně nenapadne zapnu telefon videí mám spoustu, rodiče videa zatim ještě neviděli, možná kdybych je ukázala, bylo by to o něčem jiném, zatim jsem to neudelala, rodiče jsou celkem fajn finance zabezpečení, takže kdyby se rozhodli mi pomoct, bylo by to fajn, záleží jak by se k tomu postavili, pořad mám v sobě tu naději ze By byli při mě, konec koncum malyho milujou..😞

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 21:18

@reny14 Děkuji za názor pomáhá mi to, nejhorší je ze si představím ze v takovém věku zazivam vztah který vypadá jak po 40 letech manželství, nebo jak kdyby jsme byli cizi, žádná neha, hezké slovo, nechci takhle žít, je to těžké, ale pak bude už jenom dobře když od tohoto odejdu :,(

• Citovat
  • Nahlásit
14579
3.1.22 21:20
@Anonymní píše:
@Magical-eyes Jak jsem rekla vždy pri scéně nenapadne zapnu telefon videí mám spoustu, rodiče videa zatim ještě neviděli, možná kdybych je ukázala, bylo by to o něčem jiném, zatim jsem to neudelala, rodiče jsou celkem fajn finance zabezpečení, takže kdyby se rozhodli mi pomoct, bylo by to fajn, záleží jak by se k tomu postavili, pořad mám v sobě tu naději ze By byli při mě, konec koncum malyho milujou..😞

Ty to neukazuje ani rodičům, ještě by ti to vymazali.

Kontaktovala bych Bílý kruh bezpečí nebo jinou linku, poradí ti, jak postupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
3.1.22 21:21
@Anonymní píše:

Tohle je skvělý, bude se to hodit i do budoucna kvůli soudu o dítě. Co nejdřív to rodičům ukaž, ukaž jim smsky, strašně doufám v to, že budou normální a upřednostní vlastní dceru a vnuka před financemi / hmotnými statky.
Jediná cesta je od chlapa, jako je ten tvůj, utéct, tohle se bude jen stupňovat, navíc z psychického teroru to může přejít i do fyzického, často se to prolíná, tebe to zničí a pro dítě je takové prostředí totálně toxické a nevhodné.
Budu ti moc držet palce a budu ráda, když dáš vědět, jak to s rodiči dopadlo. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3045
@Anonymní píše:

Pak moc nechápu, proč to odkládáš… akorát tím škodíš svému synovi a sama máš z toho nervy v čoudu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3355

Ve svych 24 si toho stihla fakt hodne. Je na case stihnout jeste i rozvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
3.1.22 21:22
@g.sandova píše:
Ty to neukazuje ani rodičům, ještě by ti to vymazali.Kontaktovala bych Bílý kruh bezpečí nebo jinou linku, poradí ti, jak postupovat.

udělala bych si zálohu a stejně bych jim to ukázala, prostě věřím, že by jim to otevřelo oči v tom smyslu, že jejich dcera si nevymýšlí ani nepřehání, zkrátka by to odkrylo reálnou vážnost tý situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6042
3.1.22 21:22

Ukaž to rodičům a společně promyslete do detailů nějaký plán, co dělat. Kdyby ti nechtěli pomoct, obrať se na nějakou organizaci zabývající se domácím násilím. Hodně štěstí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14579
3.1.22 21:24
@Proseccová píše:
udělala bych si zálohu a stejně bych jim to ukázala, prostě věřím, že by jim to otevřelo oči v tom smyslu, že jejich dcera si nevymýšlí ani nepřehání, zkrátka by to odkrylo reálnou vážnost tý situace.

Jo, ale určitě zálohovat.
Občas i rodiče tyranych děti jednají iracionálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 21:25

@Magical-eyes Mám proste v sobě strach z toho co bude, abych si neřekla ja blba jsem měla dům, kdo by co za to dal.. jenže pak přijde další scéna a křik a ja mám pocit ze se zblázním, proto to dokládám, ale už nemůžu dal, musím se vzchopit, a ukončit to tady jednou pro vždy, jen to protahuju a ono je to stejně čím dal horší, potrebovala jsem vaše názory, ostatních lidi, moc mi to teď pomůže! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat