Reklama

Psychicky na dně - zneužil mě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 01:43
Psychicky na dne-zneužil me?

Ahojte, první bych se chtěla omluvit za anonym, ale je to pro mě hodně intimní a citlivá věc. Jak začít? Mam kamarada se kterým se znám cca půl roku, bral me na výlety a do kina, do baru. Je s nim velká sranda. Ja po něm Toužim od první chvíle co jsem ho viděla. Nikdy me nic neudělal, ani nepolíbil když jsme jeli z výletu a ja sem si to tak strasne přála. Nastal Silvestr byli jsme spolu a s partou. O pulnoci za mnou přišel objal me a políbil, bylo to tak strasne krásné, ze jsem absolutně přestala přemýšlet, a nakonec sem s nim skončila v posteli. Je mi 22 a toto bylo moje poprvé, bylo to divne, strasne to bolelo a neužili jsme si to ani jeden. Ale ta noc byla potom krásná tulili jsme se, líbali se.. Rano pro me bylo taky krásné do te doby, než když na mou otázku jestli si to někdy zopakujeme odpověděl, ze neví a uz to nemam řešit. Strasne me to vzalo, cely den lezim a brecim, nemuzu spat, protože se mi to vsechno dokola vrací. Strasne me to mezi. Chci ho, ale nevím co on podle jeho chování.
Me otázky? Jak byste se vůči nemu zachovali vy? Mate taky někdo podobnou zkušenost? A co sakra s tou depkou?
Budu rada za každý ohlas, snad vám nepřijdu jako mega blazen, a pokud ano tak se za to omlouvám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 02.01.18 04:37

Poprve proste uzasne neni. Vedel, ze jsi panna? Asi cekal vic.
Ja uz bych ho nekontaktovala. Uvidis, zda se ozve sam.
Zij dal, moc se v tom nerochni. Vybrecet, nadechnout a nechat to byt. Kluci jsou obcas hovadka. :hug:

mau-mau
Závislačka 3171 příspěvků 02.01.18 05:07

No, tady je trochu blbý, že jste to vzali z nuly na 100, navíc v den, který není zrovna typický pro čistou romantiku a ješte na chatě, kde bylo x dalších lidí. Zřejmě to bral jako ***** a ne, že tu vzniká nový snad dlouhodobý vztah. Škoda, že si pozice vyjasňujete až po akci, ale zas ve 22 letech bych byla na druhou stranu i ráda, že to mám za sebou. ;) Tak uvidíš, jak se to vyvine. Znáš ho ty. :think:

edit admin: nevhodný výraz

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 02.01.18 05:19

Souhlasím s @mau-mau. Jste dva dospělí lidi, zneužití to není. On to možná chtěl pouze z roviny kamarádství posunout do roviny kamarádství s výhodami. Alkohol udělal své a tvá nezkušenost ho možná zaskočila. Máš to za sebou, příště to bude lepší a třeba si promluvíte a vše vyjasníte.

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 02.01.18 06:15

S holkou, s kterou chce chlap prožít život, nezačíná v vztah v posteli. Do postele se na prvním rande bere holka, s kterou si chce chlap užít a jít dál. Hoď to za hlavu, už s tím asi nic neuděláš.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 02.01.18 06:19
@Enmamma píše:
S holkou, s kterou chce chlap prožít život, nezačíná v vztah v posteli. Do postele se na prvním rande bere holka, s kterou si chce chlap užít a jít dál. Hoď to za hlavu, už s tím asi nic neuděláš.

Ale oni nezačali vztah v posteli, trávili spolu spoustu času

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 02.01.18 06:32
@Kfětoslava píše:
Ale oni nezačali vztah v posteli, trávili spolu spoustu času

Začali. Oni spolu nechodili. On jí bral jen jako kamarádku a do postele s ním nešla jako jeho přítelkyně, ale jako jeho kamarádka. Ona jen čekala na jeho přízeň. A ve chvíli, kdy on kývnul, tak s ním byla v posteli. Ale o chození se mluvit nedá. Leda, že by spolu začali chodit v té posteli.

peta81
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků 02.01.18 07:21

Nezneuzil tebe, sla jsi do postele dobrovole, spis zneuzil situace :nevim: zrejme byl posilneny alkoholem, tak to zkusil a ty jsi hned bezela. nic vic nez sex v tom proste nehledej, nekdy to tak je.
a utni kontakt s nim, nemuzes s nim travit tolik casu kdyz ty jsi zamilovana a on evidentne ne, trapila by ses. jo, chvili to bude bolet, musis se soustredit na neco jineho a brzy se objevi nekdo novy, neboj ;)
to, ze to poprve bolelo, neni nic divneho. priste uz bude jenom lepe ;)

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 02.01.18 07:59
@Enmamma píše:
Začali. Oni spolu nechodili. On jí bral jen jako kamarádku a do postele s ním nešla jako jeho přítelkyně, ale jako jeho kamarádka. Ona jen čekala na jeho přízeň. A ve chvíli, kdy on kývnul, tak s ním byla v posteli. Ale o chození se mluvit nedá. Leda, že by spolu začali chodit v té posteli.

Spousta vztahů začne kamarádstvím, v tom není problém. Problém je v tom, že on možná o jiný než kamarádský vztah nestojí. A není pravda, že láska nemůže začít postelí.

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 02.01.18 08:04
@Enmamma píše:

To neni pravda, svet neni cernobily. Ja s manzelem jsme toho dukazem. Jsme spolu 10 let, 2 deti a taky jsme nezacali randenim.

Halamka
Závislačka 3576 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 08:16

Myslim, ze te nezneuzil. Sama rikas, ze jsi ho chtela.
Spis je otazka, zda vedel, ze bude prvni a jestli ne, tak jestli ho to nezaskocilo. Nebo te bral jako fakt dobrou kamosku a to podlehnuti ho stve, protoze to narusilo kamaradsky vztah.
V tvem veku jsem mela taky par kamaradu, se kterymi se dalo bavit o vsem, srandy kopec a kdyz se to s nejakym zvrtlo jako u tebe, bylo to v haji. Ale ja ani on jsme o vztahu neuvazovali.
Mozna te zradila jen tva predstava a nepocitala jsi s tim, ze on muze mit na vec jiny pohled.

Russet
Extra třída :D 11043 příspěvků 02.01.18 08:30
@Anonymní píše:
Ahojte, první bych se chtěla omluvit za anonym, ale je to pro mě hodně intimní a citlivá věc. Jak začít? Mam kamarada se kterým se znám cca půl roku, bral me na výlety a do kina, do baru. Je s nim velká sranda. Ja po něm Toužim od první chvíle co jsem ho viděla. Nikdy me nic neudělal, ani nepolíbil když jsme jeli z výletu a ja sem si to tak strasne přála. Nastal Silvestr byli jsme spolu a s partou. O pulnoci za mnou přišel objal me a políbil, bylo to tak strasne krásné, ze jsem absolutně přestala přemýšlet, a nakonec sem s nim skončila v posteli. Je mi 22 a toto bylo moje poprvé, bylo to divne, strasne to bolelo a neužili jsme si to ani jeden. Ale ta noc byla potom krásná tulili jsme se, líbali se.. Rano pro me bylo taky krásné do te doby, než když na mou otázku jestli si to někdy zopakujeme odpověděl, ze neví a uz to nemam řešit. Strasne me to vzalo, cely den lezim a brecim, nemuzu spat, protože se mi to vsechno dokola vrací. Strasne me to mezi. Chci ho, ale nevím co on podle jeho chování.
Me otázky? Jak byste se vůči nemu zachovali vy? Mate taky někdo podobnou zkušenost? A co sakra s tou depkou?
Budu rada za každý ohlas, snad vám nepřijdu jako mega blazen, a pokud ano tak se za to omlouvám.

Poprvé to je fakt na nic :lol: Zlepší se to. Jestli s tímhle nebo s jiným, toť otázka. Asi to kamarádství bylo od začátku je čekáním na příležitost. Zamilovaný chlap by ti toto asi neřekl. Nebo nechce tlačit na pilu. A myslím, že tvoje pocity chápu, nejsi blázen.

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 02.01.18 08:41

Souhlasím s holkami zde komentujícími. Nezneužil vás. Vy jste zamilovaná, on ne, zákonitě to vnímáte citlivěji. On využil situace jako většina chlapů, vy jste to brala jako znamení nového vztahu. Doporučuji, jak už tu zaznělo, na to zapomenout, byť to není na lusknutí prstu. Kdyby chtěl vztah, tak to už od začátku probíhalo jinak. To stejné vaše chvilku, co spolu trávíte - on to bere jinak. Vy v tom vidíte naději. Prostě to každý nejspíše máte jinak a je pouze trápením pro vás o něj nadále usilovat, scházet se apod.

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 02.01.18 08:46

Zneužití bych tomu neříkala, snad jen zneužití situace z jeho strany.Asi nechce být víc, než jen kamarád s občasným sexem a že jsi panna ho zaskočilo :nevim:

alisekR
Kelišová 5059 příspěvků 02.01.18 08:56

V tomhle mám trochu pocit, že když přijde o pannenství holka v nácti letech, tak buď s klukem, který to má taky prvně…a nebo ne a vezme to prostě jako fakt, že není panna. :think: Případný rozchod bere v prostředí půbošů jinak, jasně pobrečí si a třeba po něm dál touží. Ale my byly spíš holčičí třída na střední škole, vedle zas průmyslovka bez holek. Vztahy tam vznikali velmi rychle a spoustu holek přišlo o to pannenství velmi brzo, nepamatuju žádnou z ročníku, která by se z podobné situace hroutila. Myslím, že s přícházející dospělostí tě to semlelo, čekáš od toho vztah. Jsi jiná generace, já jsem ročník 80. My už v tvém věku měli zásadní vztahy často rozjeté :think:Jedna spolužačka otěhotněla na maturitním plese a pak se vdávala. Ale taky tam vzniklo pramálo zásadních vztahů :think: Já tam tedy zásadní vztah potkala, ale jako zásadního partnera ho beru až dnes po spoustě letech, když je to můj manžel, v intermezzu, ale byli další a další chlapy :mrgreen:
Ber to jako zkušenost, hoď ho za hlavu, i když to teď bolí…a hledej partnera, kde se to bude vyvíjet postupně a ikdyby ne, tak už mám sexuální zkušenost za sebou a tak už víš o čem to je…ono to poprvé za mnoho nestojí, ale pak uvidíš, že to bude jiné alepší. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >