Psychicky na dně - jak se od něj odpoutat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 22:31
Psychicky na dně.klidne kritiku

Dobrý večer, prosím zanechte mi anonym. Citlive téma.
Před 3 ma rokama jsem se seznámila s mužem. Zacali jsme se setkávat po třech měsících spolu spali.Od začátku to bylo jednou za měsíc přes noc do teď necelé tři roky.Kdyz jsme se domluvili na Velikonoce zrušil v ten den velikonoc setkání. Nelibilo se mi to a zlobila jsem se a zlobila jsem i jeho.
Potom jsme se dále setkávali jednou za měsíc přes noc, chtěla jsem častěji, ale buď se neozval vypnul tel.nebo napsal, že mě teď vidět nechtěl. Ani jednou mě nevzal na dovolenou, nevzal mě nikdy nikam ven, nepredstavil přátelům. Nikomu.
Takhle to jde už skoro 3 roky, před rokem v létě jsem se do něj zamilovala ale to byly pořád výmluvy že ma moc prace i na zahradě a nemůžeme se sejít.
V září 2018 jsem zjistila, že byl na dovolené 14dni s jeho dlouholetou kamarádkou. Rekl mi že je pro něj ona přednější. Kdyz jsem mu jeden večer volala, zvedla jeho telefon ona.
Teď ji spravoval něco v bytě, bylo to na dlouho, takže tam u ní přespával. Mela na profilu, napsané, že si koupila na spaní nové negližé.
Když jsme se setkali zase na noc, psal ji v mojí přítomnosti..vadilo mi to, ještě mi zazlival že mi to vadí, že jo omezují a vycitam mu to.
Jsem pořád do něj zamilovaná, nevím jak se od něj citově odpoutat.
Nevím…co mám dělat? :nevim: 8o :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 22:37

Najděte si terapeuta, nemáte k sobě sebeuctu, sebelasku, vás život jde podle někoho jiného. Co jste si přála jako dítě prince na bílém koni , asi to tento není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 22:40

Nevím jak se od něj citově odpoutat,vím že mi ubližuje,přesto ho pořád chci.

iva077
Kecalka 103 příspěvků 08.02.19 22:41

Tak v tomto by jsem nepokracovala a pri nejblizsi prilezitosti utekla. Co je tohle za vztah? Spis mi prijde,jestli pan nezije dvoji zivot a ty nejsi povyrazeni jednou za mesic. Opravdu ti to takhle vyhovuje?

iva077
Kecalka 103 příspěvků 08.02.19 22:42
@Anonymní píše:
Nevím jak se od něj citově odpoutat,vím že mi ubližuje,přesto ho pořád chci.

Ale co do budoucnosti?

lorelai947
Kecalka 366 příspěvků 08.02.19 22:42

No pááááni… Vy si opravdu nevážíte sama sebe. Jste pro něj jen matrace, má vás totálně omotanou kolem prstu.
Máte dvě možnosti - smířit se s tím, že pro něj nikdy nic víc nebudete a skákat jak on píská, nebo s ním přerušitveškerý kontakt, hodit ho za hlavu a začít znovu žít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 22:47

@iva077 nevyhovuje,je teď u ní mě to trápí,je mi psychicky.spatne .vypnul tel:-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 22:48

@iva077 chci se citově odpoutat,nevím jak .je mi teď špatně už nemůžu :(

Hegy
Stálice 92 příspěvků 08.02.19 22:49

Je vůbec tohle možný? Že je tolik žen, co se nechají takhle ponižovat? Nikdy tohle nepochopím.Nikdy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 22:49

@lorelai947 ráda bych to hodila za hlavu,ale nejde to,miluji jo,chci se od něj citově odpoutat :(

iva077
Kecalka 103 příspěvků 08.02.19 22:54
@Anonymní píše:
@iva077 chci se citově odpoutat,nevím jak .je mi teď špatně už nemůžu :(

Nezlob se,ale to nebude asi jen kamaradka. Vis co pomahalo me? Kazdy rano kdyz jsem se vzbudila,pred­stavila jsem si jeho ksicht pred sebou,dala mu pesti a nahlas mu hrozne hnusne nadavala. Po tydnu byl klid. Hlavne ho nenahanej, nevypisuj,nedo­prosuj se. Stahni se bokem,pak uvidis sama,jak se bude chovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 23:00

@iva077 to už nemá cenu,vypisovala a vyvolávala jsem mu

lorelai947
Kecalka 366 příspěvků 08.02.19 23:01
@Anonymní píše:
@lorelai947 ráda bych to hodila za hlavu,ale nejde to,miluji jo,chci se od něj citově odpoutat :(

Zkuste to co radí holky. Pokud na to sama nemáte, pak je potřeba obrátit se na odbornou pomoc. Jde o váš život a vaše zdraví, za to žádnej chlp nestojí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 23:04

@iva077 řekl mi,že je to jenom kamarádka a já jsem ta nejhorší,že mám za to,že s ní chodí a že mi vadí,že s ní spí.Ze jsem psychopatka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 23:04

@lorelai947 mám psychoterapeut­ku,ale ta mi asi nestačí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >